Problem - zniszczone końcówki

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
Kaska65
Stylista
Stylista

Problem - zniszczone końcówki

Post autor: Kaska65 » 06 cze 2017, 07:35

Mam duży problem z zniszczonymi końcówkami. Jak Sobie poradzić z tym problemem? Co polecacie na takie problemy? Macie jakieś sprawdzone kosmetyki godne uwagi lub kuracje na taki problem?

adik356
Laik
Laik

Re: Problem - zniszczone końcówki

Post autor: adik356 » 07 cze 2017, 07:37

Moja żona miała taki problem z włosami, po urodzeniu dziecka. Dobre odżywki, preparaty z witaminami pomogły. Witaminy w suplementach na włosy i paznokcie też pomagają. Warto zerknąć na propozycje na markę Inoar. Żona od dłuższego czasu używa ich kosmetyki.

dracomalfoj
Laik
Laik

Post autor: dracomalfoj » 12 cze 2017, 00:02

warto wcierać w końcówki znikome ilości olejków, wtedy końcówki się tak nie rozdwajają :)

AnnaDomańska
Amator
Amator

Post autor: AnnaDomańska » 12 cze 2017, 12:46

Przede wszystkim systematyczne dbanie o końcówki i w ogóle włosy na całej długości. Warto używać produktów zabezpieczajacych, traktować włosy delikatnie... http://fryzury.pl/artykuly/pielegnacja/ ... -koncowek/ - tu jest w sumie kilka ważnych zasad ;) Z czesaniem włosów na mokro wwprawdzie się nie pilnuję, ale reszta sposobów działa :D

og.pers
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: og.pers » 12 cze 2017, 13:40

Stosuj jedwab na końcówki (w małych ilościach!) i odżywki nawilżające :) Istnieją jeszcze pianki do włosów z ochroną przed wysuszaniem, one też mogą pomóc!

fabian432
Laik
Laik

Post autor: fabian432 » 13 cze 2017, 06:36

a co z tym problemem jest

fiona45
Laik
Laik

Post autor: fiona45 » 13 cze 2017, 21:25

No ja używam kosmetyków Inoar sprawdzają się bardzo dobrze pod wieloma względami. Na zniszczone włosy ta marka działa. Warto kupić olejek czy inne ciekawe produkty odżywiające włosy. Sprawdzą się na pewno pod wieloma względami. Jak się nic nie robi z włosami, nie pielęgnuj ich to nie ma rezultatów.

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 15 cze 2017, 09:23

Zniszczone końcówki, to przeważnie problem każdej z nas, jak się zapomina o odżywkach, serum na końcówki itp. Też od czasu do czasu warto podciąć włosy, aby lepiej wyglądały. Osobiście szukam zawsze ciekawych takich rozwiązań godnych uwagi. markę Inoar też poznałam w salonie, do którego chodzę i w domu też jej używam. Jest ona godna uwagi.

Choosay
Amator
Amator

Post autor: Choosay » 22 cze 2017, 15:45

.według mnie nawet ładnie wygląda.
goldenslot

opusia90
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: opusia90 » 28 cze 2017, 04:20

Zgadzam się z wcześniejszą opinią na temat marki Inoar. Mają rewelacyjne produkty do włosów. Ostatnio pojawiła się nowość, olejek Kalice https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/olejek-kalice/. Myślę, że powinnaś go wypróbować, generalnie to kosmetyk wielofunkcyjny bo może być stosowany do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów właśnie a nawet do demakijażu :) Ma formułę ,,suchego" olejku.

majowiaks
Laik
Laik

Post autor: majowiaks » 18 lut 2018, 20:56

A co sądzicie o olejku arganowym z Inoar? Na razie używałam ich serii duo pack argan oil, ale zastanawiam się nad kupnem typowego olejku, a akurat argan bardzo lubi się z moimi włosami. Jak z jego konsystencją, skutecznością?

wlosomaniaczka88
Amator
Amator

Post autor: wlosomaniaczka88 » 18 lut 2018, 23:18

majowiaks pisze:A co sądzicie o olejku arganowym z Inoar? Na razie używałam ich serii duo pack argan oil, ale zastanawiam się nad kupnem typowego olejku, a akurat argan bardzo lubi się z moimi włosami. Jak z jego konsystencją, skutecznością?

myślę, że warto sobie go zamówić :) widziałam nawet takie małe buteleczki, chyba 7ml. Kosztują niecałe 20 zł, a będziesz mogła sobie przetestować. Ja akurat olej arganowy lubię i stosuję dla wykończenia fryzury. Wtedy włosy się nie puszą i ładnie wyglądają.

Olga9666
Amator
Amator

Post autor: Olga9666 » 13 mar 2018, 17:57

Przede wszystkim zainwestuj w dobrej jakości kosmetyki, najlepiej takie, które będą zawierały w składzie oleje albo keratynę (np. https://www.gobli.pl/keratyna-na-wlosy-c4211). OD tego trzeba zacząć, żeby włosy pielęgnować także w czasie mycia. Do tego na same końce polecam stosować codziennie olej arganowy, który je odżywi i sprawi, że będą bardziej sprężyste i nie będą się łamać. Do tego oczywiście regularnie trzeba podcinać końcówki, jak tylko zauważysz, że robią się coraz bardziej rozdwojone, zaczynają się elektryzować i puszyć.

miona
Amator
Amator

Post autor: miona » 06 kwie 2018, 07:38

Olejowanie po raz kolejny ;) I trzeba znaleźć też dobreg fryzjera, który obetnie zniszczone końcóki i dopiero wtedy warto wdrożyć pielęgnację

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 11 kwie 2018, 12:30

Olejki to tez wazny kosmetyk w codziennej pielegnacji :D ja akuratstaram sie je przemycac w szamponach lub odzywkach. np. teraz mam od inoaru serie BB Cream, gdzie mam olejek macadamia i z kielkow pszenicy. Wlosy maja dzieki temu fajny blask i sa ladnie dociazone, przestaly sie tak puszyc i latac na wszystkie strony :P

Awatar użytkownika
Azgul
Laik
Laik

Post autor: Azgul » 12 kwie 2018, 15:49

U mnie też najbardziej sprawdziły się jednak olejki :) Stosuję też maskę do włosów 2 razy w tygodniu i włosy odżyły z czasem
Tutaj dowiesz się jak pozbyć się zaczerwień na twarzy - acnerose.pl/czerwona-twarz-przyczyny-i-skuteczne-sposoby-na-niwelowanie-czerwonej-twarzy/

okularnica
Amator
Amator

Post autor: okularnica » 01 maja 2018, 10:57

Inoar ma również fajny olejek KALICE. Jakiś czas temu kupiłam caly zestaw z tej serii- oprócz olejku, również szampon i odżywkę. I włosy wyglądają przepięknie, ładnie się błyszczą i nie przesuszają się. Na zniszczone końcówki na pewno warto nakładać olejki ;)

dagavip
Amator
Amator

Post autor: dagavip » 11 maja 2018, 16:20

Słyszałam, że wiele osób poleca olejek arganowy, ponieważ nawilża i odżywia włosy dzięki sporej zawartości odpowiednich kwasów tłuszczowych oraz witaminy E. Dodatkowo jest również znakomitym remedium na rozdwajające się końcówki, więc myślę że jego zakup będzie dobrą inwestycją. Sama zamierzam go kupić tutaj https://allegro.pl/listing?string=oleje ... o%20włosów ze względu na szeroki wybór i niskie ceny.

RedBaron4644
Amator
Amator

Post autor: RedBaron4644 » 18 maja 2018, 08:20

Inoar to bardzo fajna firma jest. Mają dobre produkty.

myrynda
Amator
Amator

Post autor: myrynda » 31 maja 2018, 10:36

Zauważyłam, że rozdwajają mi się końcówki włosów. Nawet regularne podcinanie specjalnie nie pomaga. Siostra mi mówiła, że dobrze by było, abym odżywiła włosy od środka. Nawet podsunęła mi pomysł o jednym skutecznym preparacie na wypadanie włosów i ich słabą kondycję. Nazywa się on Hair Care Panda i ma formę wegańskich żelek o smaku malin. Jak myślicie, zastosować go?

malarkaaa11
Amator
Amator

Post autor: malarkaaa11 » 04 cze 2018, 17:40

nie polecam olejków, bardzo obciążają włosy, szczególnie kiedy są długie

Awatar użytkownika
groban
Laik
Laik

Post autor: groban » 14 cze 2018, 12:12

Też miałam z tym problem, rozdwajały się i łamały i ogólnie wyglądały jak zużyty pędzel malarski. Pomogło ścięcie włosów z długich do krótkich, bo miałam coraz większe problemy z pielęgnacją włosów na całej długości. Jest to wygodniejsze, a i końcówki są znacznie mocniejsze dzięki temu.

Awatar użytkownika
Wassix
Laik
Laik

Post autor: Wassix » 18 cze 2018, 14:35

Ja też tak naprawdę uratowałam swoje włosy tylko przez ścięcie. Odżywki zaczęły pomagać, gdy zaczęłam je stosować na zdrowe włosy. Teraz już się nie łamią i jestem z nich zadowolona :)
Zobacz czy warto stosować lek Curacne na trądzik na http://sposoby-na-tlusta-cere.org.pl/lek-curacne/

ivanex22
Laik
Laik

Post autor: ivanex22 » 20 cze 2018, 10:00

Kiedy szukasz właściwych kosmetyków do włosów to zalecamy portal IvaSklep.pl. Niniejszy serwis internetowy spowoduje, że odnajdziesz najwspanialsze materiały do pielęgnacji włosów, których poszukujesz. Jakość produktów to najwyższa półka. Ja od paru latek korzystam tylko z tych kosmetyków. Nie do końca ufasz to zobacz na ich sklepie ivasklep.pl.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków