Odżywka na zniszczone włosy

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
Mania
Amator
Amator

Re: Odżywka na zniszczone włosy

Post autor: Mania » 19 lip 2019, 10:58

ja polecam odżywkę z Rausch https://www.apo-discounter.pl/rausch-od ... n-11012710 fajnie regeneruje włosy, stosowałyście kiedyś? a może znacie jakieś tańsze alternatywy? dajcie znać :)

dariawaria
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dariawaria » 08 sie 2019, 14:05

ja lubię naturalne produkty i taką też mam odżywkę dodatkowo mam wygładzający spray do włosów, który nakładam na włosy przed prostowaniem

dervak
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dervak » 09 sie 2019, 11:08

A powiedzcie mi czy płukanki takie jak https://ktpi.pl/category/koloryzacja-plukanki psują i niszczą włosy? Zastanawiam się nad skorzystaniem ponieważ chcę podkreślić mój blond kolor, ale z drugiej strony obawiam sie że zniszczę tym włosy. Jak jest w rzeczywistosci?

cerceilannister69
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: cerceilannister69 » 09 sie 2019, 12:38

Od siebie mogę polecić olej kokosowy, jeżeli macie włosy niskoporowate. A wiecie czym się różni olej kokosowy rafinowany i nierafinowany? Jeżeli nie, to tutaj : https://www.bee.pl/olej-kokosowy-rafino ... a-474.html możecie znaleźć wiele ciekawych informacji na ten temat. Z tego co się dowiedziałam, to olej nierafinowany doskonale też sprawdza się w domowych zabiegach kosmetycznych, zachowuje również swój oryginalny zapach i smak.

arnika
Stylista
Stylista

Post autor: arnika » 29 lis 2019, 10:45

Co mogę polecić na włosy bardzosuche i zniszczone? Kupcie maskę aloesową marki New Anna Cosmetics. Absolutnie polecam ten produkt! Włosy staną się miękkie, będą szybciej rosły i nabiorą lśniącego wyglądu. Znalazłam przez przypadek tę maskę, a już 3 msc używam i widać poprawę włosów!

Elena28
Laik
Laik

Post autor: Elena28 » 11 gru 2019, 15:38

Odżywka do włosów farbowanych i zniszczonych chmiel + skrzyp Botanic Formula Bielendy - rewelacja. Moje włosy po niej odżyły. Nie ma w składzie parabenów i jest na abzie naturalnych składników, więc domyślam się, że to dzięki temu <3

KamilaJu
Laik
Laik

Post autor: KamilaJu » 29 gru 2019, 20:08

Super nawilża suche włosy odżywka z poziewnika i brokuła, dla mnie rewelacja. A co jest najfajniejsze to jest naturalna, wegańska więc nie podrażnia skóry głowy. Wypróbujcie ;)

kontt
Laik
Laik

Post autor: kontt » 13 sty 2020, 20:27

a moze maski i olejki ? spórób takich rzeczy popróbowac

wloski
Laik
Laik

Post autor: wloski » 28 lut 2020, 08:47

Ostatnio odchodzę od olejowania - za dużo czasu :lol: Phyto maska dała moim włosom nowe życie, a efekt jeszcze lepszy niż po olejkach. Spróbujcie 8-)

Awatar użytkownika
tdare
Laik
Laik

Post autor: tdare » 24 mar 2020, 17:42

Gorzej jak włosy zaczną wypadać i już nic im nie pomoże. Wiem, że jest coś takiego jak przeszczep włosów, albo przeszczep wąsów, ale nie każdego na coś takiego stać. Przynajmniej zabieg jest skuteczny.

dagavip
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: dagavip » 26 mar 2020, 17:08

Na zniszczone włosy to najlepiej sprawdzi się dobrej jakości maska, np Doctor z Inoara. Ja sama jej używam od dłuższego czasu i pomogla w znaczący sposób poprawić mi kondycję włosów. Stosuję ją po każdym myciu włosów, dzięki czemu włosy są wygładzone, sypkie, z łatwością się je rozczesuje i nie puszą się już tak jak wcześniej.

ankafins
Amator
Amator

Post autor: ankafins » 27 mar 2020, 09:26

Mni ekolezanka poleciła kosmetyki Prouve https://www.prouve.com/category-codziennapielegnacja Ja od lat włosy rozjaśniam i sa one wysuszone a po zastosowaniu szamponu i odzywki tej firmy bardzo ładnie włosy mi sie nawilżyły. Są to produkty naturalne bez parabenów więc faktycznie potrafią doskonale odświeżyć włosy.

snisarenko
Amator
Amator

Post autor: snisarenko » 02 kwie 2020, 14:15

mirka98 pisze:
14 sie 2017, 08:35
Farbowane, przesuszone od słońca i morskiej, słonej wody. Plączą się i łamią. Takie są teraz moje włosy. Potrzebuję namiarów na sprawdzoną odżywkę do mega zniszczonych włosów.Ktoś może coś podpowiedzieć?

Uwielbiam firmę "insight" oni mają produkty dostosowane do wszystkiego, (farbowane, cenkie, grube, suche...) I są w przystępnej cenie.
Używam teraz anti-frizz hydrating.( szampon i odżywkę) Jest super, nawet mogę nie stosować żadnych olejków do rozczesywania. Zamawiam zawsze tu https://sklep.bellita.waw.pl/insight-na ... -do-wlosow

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków