Odżywka na zniszczone włosy

Szampony, odżywki, maski, ampułki, toniki, itp.
okularnica
Amator
Amator

Re: Odżywka na zniszczone włosy

Post autor: okularnica » 17 lut 2018, 22:19

wlosomaniaczka88 pisze:
Terencjusz pisze:A co na włosy wypadające/łamiące się w strasznych ilościach?

Na wypadające włosy to bym poleciła serię Bombar, Inoar. stosuje ją od początku jesieni i to chyba pierwsza jesień, kiedy włosy mi nie wypadały :D zawsze leciały w ogromnych ilościach, a tym razem to nawet sporo baby hair udało mi się wyhodować ;D fajny kosmetyk, na pewno skuteczny :)

oo,mi tez włosy wypadają, wiec chyba zerknę na te kosmetyki.. co prawda jakoś nie miałam nigdy przekonania do tego, ze szampon czy odżywka może pomóc w wypadaniu włosów czy ich zagęszczaniu, ale czego się nie robi, jak włosy ciągle lecą z głowy :mrgreen: ale widzę, ze w składzie jest np. biotyna, to chyba dobrze wpływa na włoski ;)

donianowak
Amator
Amator

Post autor: donianowak » 03 kwie 2018, 22:44

bb cream z Inoaru również może pomóc przy zniszczonych włosach. skład jest bogaty w olejki (macadamia, kiełki pszenicy, jest też masło murumuru), to dobrze wpływa na włosy, wygładza je,zmiękcza i mocno regeneruje.

rissonka
Laik
Laik

Post autor: rissonka » 30 maja 2018, 19:10

Moim zdaniem na zniszczone włosy najlepiej działają różnego rodzaju oleje.

majowiaks
Amator
Amator

Post autor: majowiaks » 26 cze 2018, 21:17

Sprawdź Argan Oil :) W składzie są olejki, głownie arganowy i mi to pomaga wzmocnic wlosy, dobrze je nawilzyc. W zestawie masz szampon i odzywke, uzywam obu produktow przy kazdym myciu i to procentuje. Wlosy po dwoch miesiacach regularnego stosowania wygladaja bosko :)

Wither30
Laik
Laik

Post autor: Wither30 » 27 cze 2018, 15:31

Moim zdaniem warto zostawić ten temat specjalistom z tego obszaru. To się zaskakująco często sprawdza.
Prawo serii. Jak się wali, to wszystko naraz. Podobno tak właśnie działa.

monii
Laik
Laik

Post autor: monii » 01 lip 2018, 10:02

Ja lubię naturalne kosmetyki na włosy. Sprawdzają się rewelacyjnie do każdego rodzaju włosów.

mylowska92
Amator
Amator

Post autor: mylowska92 » 06 lip 2018, 20:01

Tak, oleje to tez dobry pomysl. Obecnie nakladam KALICE na cala dlugosc wlosow i rzeczywiscie sa mocniejsze, gladsze i przestaly sie plątać. A co lepsze, ten olejek nakladam tez na twarz i cialo- rowniez fajnie nawilza ;)

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 20 sie 2018, 16:37

Jeśli chcesz mieć ładne włosy, ale nie wiesz co na nie stosować zajrzyj na stronę http://www.pozaistyl.pl/najlepsza-odzywka-do-wlosow/ jest na niej wiele informacji na temat różnych odżywek

elzi
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: elzi » 27 sie 2018, 21:26

Zainteresuj się portalem http://realife.pl/farbowanie-wlosow-ombre/ wtedy szybko przekonasz się, że piękne i zadbane włosy to nie problem a jedynie kwestia chęci i poświęcenia kilku minut dziennie.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 28 sie 2018, 10:58

Blogerki polecaja wiele kosmetyków tego typu, trudno jest dobrać jeden konkretny, bo każda kobieta ma inny włosowy problem.

KacperW
Laik
Laik

Post autor: KacperW » 30 sie 2018, 10:47

W drogerii Hebe jest teraz bardzo bogaty wybór odżywek do włosów. Szczególnie polecam markę Tołpa.

Weronikaa
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Weronikaa » 30 sie 2018, 13:01

Myślę, że to coraz popularniejszy problem. Przestajemy się zdrowo odżywiać, mniej się ruszamy, nie kupujemy takich https://primahair.pl/ , specjalistycznych kosmetyków, które odżywiają i upiększają włosy, a celujemy w marketowe promocje... Stąd bierze się to całe osłabienie włosów i ich wypadanie. Nie wspomnę jeszcze o farbowaniu czy innych zabiegach. Zmieńmy nawyki. Na przykład kupując w Prima Hair odżywkę, o którą pytałaś.

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 23 wrz 2018, 15:33

Często wykorzystuje wskazówki z bloga https://www.uroda.info.pl/romantyczna-k ... a-polowke/ jest on dla mnie wystarczający do tego, aby zadbać o swoją urodę.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków