Farby Loreal - używacie?

Farby, szampony koloryzujące, rozjaśniacze, tonery, itp.
Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Farby Loreal - używacie?

Post autor: Tango3 » 20 maja 2018, 15:48

Hej dziewczyny, szukam dobrej farby do rozjaśnienia włosów. Teraz mam ciemny blond i chciałabym rozjaśnić o parę tonów. Na stronie sklepu Gobli znalazłam duzy wybór farb z Loreala https://www.gobli.pl/farby-loreal-c3727 . Któraś z Was używa tych farb? Dobrze kryją? Łatwo się je nakłada?
No i najważniejsze - jak trzyma się kolor?

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Re: Farby Loreal - używacie?

Post autor: Pola » 21 maja 2018, 18:32

cześć, ja od zawsze farbuje farbami tylko z loreal. Przede wszystkim kolor jest bardzo intensywny i nie wypłukuje się po kilku myciach. Co do aplikacji na włosy - jak dla mnie ok - sama sobie farbuję choć mam długie włosy :) Farba ma konsystencję takiego niezbyt gęstego kremu i fajnie się rozprowadza. Poza tym nie niszczą się od niej włosy jak w przypadku innych farb.

Tonieja
Laik
Laik

Post autor: Tonieja » 22 maja 2018, 16:37

a no faktycznie farby loreal sa godne uwagi. Ja wczesniej koloryzowałam wlosy innymi farbami ale odkąd nalozylam loreala to trzymam sie jednej. Fajnie sie nakładają i bardzo dobrze kryja. Aaaaa i nie śmierdzą :) to ogromny plus

Tatiana
Amator
Amator

Post autor: Tatiana » 25 maja 2018, 13:12

jak dla mnie farba loreal ma same plusy:
- łatwo się nakłada i nie plącze włosów
- nie zmywa się i długo kolor jest świeży
- dobrze kryje nawet siwe włosy
- nie śmierdzi!
Poza tym mozna ją kupić w całkiem przystępnej cenie. Widziałam ostatnio na stronie drogerii Gobli jakąś promocje na te farby.

KarolinaPal
Laik
Laik

Post autor: KarolinaPal » 25 maja 2018, 14:11

Ja skorzystałam z pielęgnacji Loreal z modelowaniem i strzyżeniem od nich - www.StudioStylizacji63.pl i sobie baaardzo chwalę. Włosy mam odżywione i błyszcząc, jak nigdy :D

Ciri
Amator
Amator

Post autor: Ciri » 03 cze 2018, 17:53

@KarolinaPal a farbowałaś też czy tylko samo modelowanie? Ja własnie zastanawiam się nad kupnem farby loreal. Mają dobre opinie więc chyba warto je wybrać. Przede wszystkim nie chce zniszczyć sobie włosów.
Dziewczyny długo już farbujecie Lorealem? Chodzi mi o to żeby włosy się nie przesuszyły - czy ta farba nie niszczy włosów?

elatrybik
Amator
Amator

Post autor: elatrybik » 04 cze 2018, 22:17

To raczej do domowego zastosowania

Pola
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Pola » 05 cze 2018, 20:38

@elatrybik ale czemu do domowego? wydaje mi się, ze fryzjerzy też w salonach używają farb loreal. Przeciez to bardzo dobry produkt. Mi w sumie tą farbę poleciła moja fryzjerka parę lat temu i trzymam się jej cały czas.

Tatiana
Amator
Amator

Post autor: Tatiana » 07 cze 2018, 07:24

Tez nie wydaje mi się, że farby loreal sa tylko do użytku domowego. Wielu fryzjerów pracuje na tych farbach, przecież to bardzo dobra marka. Co do pytania @Ciri - ja farbuję tą farbą od przeszło 10 lat i włosy mam ładne i zdrowe więc spokojnie możesz kupować :) Nawet kolory blond sa bezpieczne - nie spalisz sobie włosów. Ja polecam, dla mnie to najlepsza farba.

belmondo
Stylista
Stylista

Post autor: belmondo » 15 cze 2018, 18:09

Jest wiele ciekawych firm z odcieniami kolorów, które są na prawdę ładne więcej o nich jest na http://www.naszawitryna.pl/odcienie-farb-do-wlosow/

Pamka25
Amator
Amator

Post autor: Pamka25 » 16 cze 2018, 19:57

Oczywiście, że jest wiele firm ale nie kazda jest tak dobra jak loreal. Ja bym nie eksperymentowała z włosami bo naprawdę różnie to bywa. Moja kumpela kupiła tani rozjaśniacz do włosów i po nałożeniu zrobiło jej się siano. Bardzo długo trwało zanim doprowadziła włosy do porządku. Ja tez farbuję na blond ale tylko farbami loreal bo wiem, że nie niszczą włosów, nawet te rozjaśniające.

kazo
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kazo » 17 lip 2018, 17:36

Jeśli postanowisz farbować włosy, a jesteś alergiczką najlepiej zajrzyj na stronę http://hugus.pl/farby-do-wlosow-dla-alergikow/ i wybierz jedną z farb, która na pewno Ci nie zaszkodzi

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków