Chłodny odmień blondu

Farby, szampony koloryzujące, rozjaśniacze, tonery, itp.
Kinia85
Laik
Laik

Chłodny odmień blondu

Post autor: Kinia85 » 26 cze 2019, 08:01

Witam,sama w domowym zaciszu zeszłam z prawie czarnych farbowanych wlosow na ciemny blond/jasny brązowe ze złotym odcieniem ,oczywiscie robiłam to stopniowo włosy nie sa jakos bardzo zniszczone,wspierałam sie filmikami z you tuba;)mój wymarzony kolor to ciemny blond ale o chłodnym odcieniu,ostatnio farbowałam włosy popielatym blondem aby pozbyć sie złotej poświaty ale prawie nic to nie dało...moze delikatnie kolor stał sie chłodniejszy a chodzi mi o zdecydowanie chłodniejszy odcień ale tez nie jakiś siwy,jaka farba je pokryć ?moze jakiś mroźny/perłowy blond dałby radę?

kuna86
Czeladnik
Czeladnik

Re: Chłodny odmień blondu

Post autor: kuna86 » 15 lip 2019, 12:31

cześć
ja niedawno spróbowałam odcieni blond marki farby Color&Soin - bardzo duży wybór odcieni i dobra cena. Dodatkowo farba fajnie się nakłada, nie uczula i przede wszystkim nie śmierdzi, ponieważ nie ma w składzie amoniaku, popatrz może coś akurat znajdziesz dla siebie

nikita
Laik
Laik

Post autor: nikita » 29 lip 2019, 20:37

Takie rozjaśnianie musiało twoje włosy sporo kosztować. Może, żeby je schłodzić użyj maski koloryzującej Maria Nila. Jednocześnie osiągniesz efekt i je odżywisz. Tan kolor będzie najlepszy: https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Maria ... -300ML/422

Awatar użytkownika
arobina
Laik
Laik

Post autor: arobina » 01 sie 2019, 21:05

Ja znowu korzystam z profesjonalnych farb do włosów od https://wyczesani.com/koloryzacja/farby . Świetnie wyglądają na włosach, jest duży wybór, jakość rewelacyjna i też naprawdę cena przystępna. Moja znajoma, która jest fryzjerką też jest z nich zadowolona.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków