Rozjaśniacz Joanny

Farby, szampony koloryzujące, rozjaśniacze, tonery, itp.
HappyMonday
Laik
Laik

Rozjaśniacz Joanny

Post autor: HappyMonday » 27 wrz 2010, 19:11

Witam
Bardzo proszę o poradę. Jestem naturalną brunetką, mam bardzo gęste i mocne włosy. Parę dni temu rozjaśniłam włosy 9-procentowym rozjaśniaczem Joanny. Jak można to było przewidzieć wyszły żólto-pomarańczowe:) Celem jest platyna stąd wiem, że czeka mnie jeszcze conajmniej dwie dekoloryzacje. Nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych tego zabiegu i uważam, że biorąc pod uwagę kolor wyjściowy to zadziałał całkiem przyzwoicie, ale moje pytanie brzmi następująco:
Czy jeśli zrobię kolejne 2/3 zabiegi rozjaśniaczem Joanny to dojdę w końcu do prawie białych włosów czy też nie jest to możliwe za pomocą tego konkretnego kosmetyku choćbym powtarzała zabieg kilkukrotnie? A może powinnam przerzucić się na jakiś dekoloryzator ?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Rozjaśniacz Joanny

Post autor: Lisek_1 » 06 paź 2010, 18:05

po pierwsze na dekoloryzator to trochę za późno. Po drugie nie wiem jaki rozjaśniacz z Joanny użyłaś. Jeżeli detal to koniecznie musisz użyć profesjonalnego. Nie szybciej niż po tygodniu. W każdym razie trzeba odczekać. Na 9% wodzie mocno musiałaś naruszyć strukturę włosa. Nawet jeżeli tego nie widać po kolejnym rozjaśnianiu możesz mieć siano. Ja radziłbym użyć rozjaśniacza (dobrego w proszku o odcieniu platynowym) na 6% ale z dłuższym czasem ekspozycji. Choć to zależy od poziomu. Teoretycznie jednokrotne użycie odpowiedniego preparatu powinno załatwić sprawę. Ewentualnie po zabiegu jakiś delikatny szampon na 3% z odpowiednim kolorem. Jeżeli włosy będą rozjaśniać się na żółto - to nic nie poradzisz. Tylko srebrna płukanka.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Re: Rozjaśniacz Joanny

Post autor: Powerlook_pl » 10 maja 2012, 10:30

HappyMonday pisze:Witam
Bardzo proszę o poradę. Jestem naturalną brunetką, mam bardzo gęste i mocne włosy. Parę dni temu rozjaśniłam włosy 9-procentowym rozjaśniaczem Joanny. Jak można to było przewidzieć wyszły żólto-pomarańczowe:) Celem jest platyna stąd wiem, że czeka mnie jeszcze conajmniej dwie dekoloryzacje. Nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych tego zabiegu i uważam, że biorąc pod uwagę kolor wyjściowy to zadziałał całkiem przyzwoicie, ale moje pytanie brzmi następująco:
Czy jeśli zrobię kolejne 2/3 zabiegi rozjaśniaczem Joanny to dojdę w końcu do prawie białych włosów czy też nie jest to możliwe za pomocą tego konkretnego kosmetyku choćbym powtarzała zabieg kilkukrotnie? A może powinnam przerzucić się na jakiś dekoloryzator ?

W tak krótkim odstępie czasowym nie powinnaś stosować tak wielu farb, ponieważ zniszczy to włosy, które będą puszące i matowe. Kosmetyki Joanny są dobrej jakości, jednak powinno się dobrać rozjaśniacz odpowiedniej mocy. Być może użyłaś za mocnego.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków