Rudy ....!!Help

Farby, szampony koloryzujące, rozjaśniacze, tonery, itp.
aniaaxd2
Laik
Laik

Rudy ....!!Help

Post autor: aniaaxd2 » 05 gru 2011, 22:45

Hej
Jestem naturalna brunetka , w wakacje zafarbowałam włosy na czarno po czym farba całkowicie mi zeszła . Dzisiaj zakupiłam farbę Garnier Nutrisse Ultra Color 5.62 po nałożeniu farby i umyciu włosów farba wygląda tak ze tylko przy nasadzie jest ładny rudy kolorek a reszta włosów wygląda jakby nic się nie zmieniła , może rano pod światłem będzie widać różnice , ale ja tak nie chce . Mam pytanie czy muszę zakupić druga farbę i farbować włosy jeszcze raz ?

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Rudy ....!!Help

Post autor: Lisek_1 » 06 gru 2011, 22:24

po 1. Farbowane włosy trzeba zdekoloryzować. To że farba zeszła to nie znaczy że pigmenty nie zostały.
po 2. Rude odcienie to zwykle poziom 5 wzwyż brunetka to 1 lub 2 więc włosy muszą być rozjaśnione przed nałożeniem koloru.
po 3. Garnier podobnie jak inne farby w kartonikach nie nadają się do zmian koloru. W grę wchodzą tylko produkty profesjonalne które można odpowiednio dostosować do potrzeb.
po 3. Jeśli nie masz doświadczenia idź do fryzjera i rozmawiaj. Może się uda czegoś dowiedzieć jak działać następnym razem ewentualnie poczytaj nasze forum podobnych tematów było multum.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 10 maja 2012, 10:23

aniaaxd2 pisze:Hej
Jestem naturalna brunetka , w wakacje zafarbowałam włosy na czarno po czym farba całkowicie mi zeszła . Dzisiaj zakupiłam farbę Garnier Nutrisse Ultra Color 5.62 po nałożeniu farby i umyciu włosów farba wygląda tak ze tylko przy nasadzie jest ładny rudy kolorek a reszta włosów wygląda jakby nic się nie zmieniła , może rano pod światłem będzie widać różnice , ale ja tak nie chce . Mam pytanie czy muszę zakupić druga farbę i farbować włosy jeszcze raz ?

Nie powinno się stosować w tak krótkim czasie drugiej farby, ponieważ zniszczysz włosy. Lepiej udaj się do fryzjera, który oceni stan włosów i zaleci dekoloryzację plus kolejne farbowanie, jednak i tak powinnaś odczekać pewien okres.

Hairpro_pl
Amator
Amator

Post autor: Hairpro_pl » 13 lip 2012, 20:26

W takiej sytuacji niezbędna jest wizyta u fryzjera. Zdejmie kolor, dobrze odżywi i nawilży włosy, które dekoloryzacja strasznie niszczy, a następnie profesjonalnie pomaluje.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków