Strona 1 z 1

Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 06 sty 2017, 17:54
autor: Patrrynka
Rozjaśnianie pofarbowanych wlosow na braz a wcześniej rozjaśnianych blond

Od dwóch lat rozjasniam włosy. Trochę miś je znudziło rabowanie odrostów Wiec pofarbowalam włosy na poziom 6. Wyszło delikatnie za ciemno i dobrze sie nie czuje. Stad moje pytania.

1. Używał ktoś profesjonalnego rozjaśniaczy Joanny srebrnego?
2. Czy z wlosow na poziomie 6 wyjdzie mi po rozjaśnieniu poziom 10/9?
3. Wystarczy woda 6? 9?
Oczywiście po rozjasnianiu w domu mam zamiar iść do fryzjera na podcięcie końcówek i zafarbowanie ja docelowy kolor (ponieważ dobrze wiem, ze wyjdzie z tego żółtko)
Proszę nie komentować zeby sobie podnieść liczbę punktów, ze włosy sie zniszczą bo doskonale wiem co chce zrobić i co moze sie stać.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 14 maja 2018, 14:16
autor: dominik2232
Sam ostatnio rozjaśniałem włosy u znajomej fryzjerki i bardzo dobrze mi to wyszło , a na dodatek byłem też bardzo zadowolony bo dziewczynie bardzo podobały się moje nowe włosy i nawet nie poznała mnie jak mnie zobaczyły z tyłu.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 16 maja 2018, 20:39
autor: Olga9666
Pierwszy raz na rozjaśnienie włosów poszłam do fryzjerki. Efekt był całkiem fajny i za kolejnym razem już zrobiłam to samodzielnie. Wystarczy odpowiednia farba do włosów (np. https://www.gobli.pl/alfaparf-evolution-farba-do-wlosow-60ml-cala-paleta-p2833) żeby odrobinę rozjaśnić włosy. Moje okazały sie dość podatne na rozjaśnienia więc sprawa nie jest zbyt skomplikowana i efekt zawsze wychodzi satysfakcjonujący.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 18 maja 2018, 20:59
autor: adammos
Takie rozjaśnianie regularne, szczególnie tymi drogeryjnymi do 10 zł to tragedia dla włosów. Prędzej czy później kończy się to na sianie na głowie. Revlon professional ma serię revlonissimo i tam specjalną paletę blondów, rozjaśniają o kilka tonów przy okazji także można stopniowo włosy rozjaśnić. Dodatkowo działają jak maska na włosy, także je odżywiają. Tylko ważna kwestia to hologram na opakowaniu. te podróbki mogą się rozwarstwiać.