Strona 1 z 1

Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 06 sty 2017, 17:54
autor: Patrrynka
Rozjaśnianie pofarbowanych wlosow na braz a wcześniej rozjaśnianych blond

Od dwóch lat rozjasniam włosy. Trochę miś je znudziło rabowanie odrostów Wiec pofarbowalam włosy na poziom 6. Wyszło delikatnie za ciemno i dobrze sie nie czuje. Stad moje pytania.

1. Używał ktoś profesjonalnego rozjaśniaczy Joanny srebrnego?
2. Czy z wlosow na poziomie 6 wyjdzie mi po rozjaśnieniu poziom 10/9?
3. Wystarczy woda 6? 9?
Oczywiście po rozjasnianiu w domu mam zamiar iść do fryzjera na podcięcie końcówek i zafarbowanie ja docelowy kolor (ponieważ dobrze wiem, ze wyjdzie z tego żółtko)
Proszę nie komentować zeby sobie podnieść liczbę punktów, ze włosy sie zniszczą bo doskonale wiem co chce zrobić i co moze sie stać.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 14 maja 2018, 14:16
autor: dominik2232
Sam ostatnio rozjaśniałem włosy u znajomej fryzjerki i bardzo dobrze mi to wyszło , a na dodatek byłem też bardzo zadowolony bo dziewczynie bardzo podobały się moje nowe włosy i nawet nie poznała mnie jak mnie zobaczyły z tyłu.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 16 maja 2018, 20:39
autor: Olga9666
Pierwszy raz na rozjaśnienie włosów poszłam do fryzjerki. Efekt był całkiem fajny i za kolejnym razem już zrobiłam to samodzielnie. Wystarczy odpowiednia farba do włosów (np. https://www.gobli.pl/alfaparf-evolution ... leta-p2833) żeby odrobinę rozjaśnić włosy. Moje okazały sie dość podatne na rozjaśnienia więc sprawa nie jest zbyt skomplikowana i efekt zawsze wychodzi satysfakcjonujący.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 18 maja 2018, 20:59
autor: adammos
Takie rozjaśnianie regularne, szczególnie tymi drogeryjnymi do 10 zł to tragedia dla włosów. Prędzej czy później kończy się to na sianie na głowie. Revlon professional ma serię revlonissimo i tam specjalną paletę blondów, rozjaśniają o kilka tonów przy okazji także można stopniowo włosy rozjaśnić. Dodatkowo działają jak maska na włosy, także je odżywiają. Tylko ważna kwestia to hologram na opakowaniu. te podróbki mogą się rozwarstwiać.

Re: Rozjaśnianie wlosow na braz wcześniej rozjaśnianych

: 07 cze 2018, 09:48
autor: grzesiu44r
Na pewno rozjaśnianie włosów jest bardzo dobrym pomysłem.

______________________________________________
Lena Mitek