Jakie produkty do stylizacji?

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
Igor
Laik
Laik

Jakie produkty do stylizacji?

Post autor: Igor » 28 gru 2014, 23:36

Witam.Mam krótką fryzurę.Boki krótsze góra dłuższa.Mam gęste włosy które można by powiedzieć rosną do góry.Jaki produktami układać takie włosy guma,pasta a może coś innego?Do tej pory nie używałem niczego do układania włosów.Jak mam za hodować dłuższe włosy na górze?Co mówić fryzjerowi gdy idę na wizytę żeby tylko górę wyrównywał a boki skrócił/wycieniował?Fryzury wolę te krótsze.Mam tez problem bo nie wiem jak takowe układać i czy da się coś zrobić z krótkimi włosami oprócz postawienia ich do góry?Zastanawiałem się również nad jakimś lepszym szamponem i może odżywką gdyż po prysznicu moje włosy wyglądają dziwnie jakby suche nie wiem jak to określić,co wybrać?

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Jakie produkty do stylizacji?

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:14

Musisz mieć pomysł na siebie oraz na fryzurę,udaj się do specjalisty czyli dobrego fryzjera który stwierdzi w czym będzie Ci najlepiej i co będzie pasować,a stylizacją się nie martw,chętnie pomożemy w doborze kosmetyków.

Igor
Laik
Laik

Post autor: Igor » 11 mar 2015, 16:22

Moja fryzura to boki krótsze góra dłuższa.Przez jakiś czas będę mówił fryzjerowi aby tylko ścinał boki a górę lekko/minimalnie skrócił/wyrównał.Pytałem o odzywkę do moich włosów.Powiedziałem że są suche.Doradził mi odżywkę nawilżającą ale tylko na chwilę.Jakiej firmy produkt mi doradzisz aby był ok i w miarę rozsądnej cenie tak do 50zł?

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 23 mar 2015, 13:48

W takim razie wybierz szampon na suche włosy z dodatkiem odzywki białkowej- najlepiej aby był to szampon proteinowy,wzmacniający strukturę włosów,a druga kwestia to do stylizacji możesz używac pasty do włosów,np fajne i nie drogie są z Joanny.

Igor
Laik
Laik

Post autor: Igor » 03 kwie 2015, 00:04

Jeżeli chciałbym mieć dłuższe włosy na górze od tych które mam to jakie cięcie wybierać?Jak hodować włosy?

Adaś
Laik
Laik

Post autor: Adaś » 03 kwie 2015, 05:55

Jak bywasz w Warszawie to mogę Ci dać namiary na mojego kolegę stylistę. Jest świetny o czym świadcząc zdobyte przez niego nagrody w prestiżowych międzynarodowych konkursach fryzjerskich. :D

leminarda
Amator
Amator

Post autor: leminarda » 09 kwie 2015, 07:44

Polecam do układania włosów gumę :) Ja jej zawsze używam :)

NAWOJEURO75
Laik
Laik

Post autor: NAWOJEURO75 » 04 maja 2015, 19:26

Do układania włosów najlepszy jest dobrej jakości gel lub guma . Jeśli chodzi o damskie układanie to najlepsza pianka lub lakier . Obecnie jest sporo firm , nie koniecznie najbardziej znane firmy i najdroższe są dobre . Nie raz zwykłe kosmetyki do układania włosów spełniają swoją rolę i jest człowiek zadowolony . :) wszystko zależy od czegoś .

McWenona90
Laik
Laik

Post autor: McWenona90 » 19 maja 2015, 07:52

Igor pisze:Witam.Mam krótką fryzurę.Boki krótsze góra dłuższa.Mam gęste włosy które można by powiedzieć rosną do góry.Jaki produktami układać takie włosy guma,pasta a może coś innego?Do tej pory nie używałem niczego do układania włosów.Jak mam za hodować dłuższe włosy na górze?Co mówić fryzjerowi gdy idę na wizytę żeby tylko górę wyrównywał a boki skrócił/wycieniował?Fryzury wolę te krótsze.Mam tez problem bo nie wiem jak takowe układać i czy da się coś zrobić z krótkimi włosami oprócz postawienia ich do góry?Zastanawiałem się również nad jakimś lepszym szamponem i może odżywką gdyż po prysznicu moje włosy wyglądają dziwnie jakby suche nie wiem jak to określić,co wybrać?
Bardzo mi rzykro, ale z krotnkimi włosami są tylko 3 opcje: albo do góry, albo tak jakby przylizane- jak takie mam;) , albo najzwyczajniej w świecie zapuszczenie długich. Jeśli zależy Ci na fantazyjnych fryzurach, to 3 pomysł najlepszy.

McWenona90
Laik
Laik

Post autor: McWenona90 » 19 maja 2015, 07:54

NAWOJEURO75 pisze:Do układania włosów najlepszy jest dobrej jakości gel lub guma . Jeśli chodzi o damskie układanie to najlepsza pianka lub lakier . Obecnie jest sporo firm , nie koniecznie najbardziej znane firmy i najdroższe są dobre . Nie raz zwykłe kosmetyki do układania włosów spełniają swoją rolę i jest człowiek zadowolony . :) wszystko zależy od czegoś .
żel, guma- ok, mogą być, czemu nie. Ja tam osobiście używam lakieru, z przyczyn oczywistych- najporęczniejszy, najszybszy. Ale to, co jest naprawdę dobre i właściwie zawsze sięę sprawdza to pasta do włosów, naprawdę powinnaś to przetestować.

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 06 cze 2015, 11:49

Zamiast gumy możesz używać tez specjalnej pasty do włosów,dzięki niej znakomicie wystylizujesz każdą fryzurę i będziesz miał pewność,komfort co do jej trwałości.

Igor
Laik
Laik

Post autor: Igor » 04 lip 2015, 22:56

Fryzurę już mam dobrą.Mam pytanie odnośnie układania włosów.Używałem glinki AXE produkt dla mnie jest ok.Teraz zakupiłem pastę matująca Schwarzkopf Got2b Beach Boy i do tego lakier do włosów Schwarzkopf Taft Power Caffeine.Włosy stylizuje po umyciu jak są jeszcze mokre.Nie mam suszarki więc nie mam jak ich wysuszyć po nałożeniu kosmetyków zazwyczaj czekam aż same wyschną.Nakładam pastę na mokre włosy,zaczesuję w tył po czym pryskam lakierem.Włosy jakby miały efekt mokrych włosów co zapewne jest powodem że układam je gdy są mokre.Czy lakier może powodować efekt sztywnych włosów?Dodam że jak zaczeszę włosy to widać że były zaczesywane grzebieniem,a później jak trochę wyschną i poprawie ręką lub grzebieniem to nie ma czegoś takiego.

ekspert
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: ekspert » 09 lip 2015, 09:21

Lakier przeważnie powoduje efekt sztywnych włosów, bo też takie jego poniekąd przeznaczenie :)
ul. Pasaż Ursynowski 9, lok. U1
Warszawa 02-784
Godziny otwarcia:

pon-pt 9:00-21:00
sob 9:00-17:00

tel. 88 404 94 80
www.gnatyshyn.pl gnatyshyn.beauty@gmail.co

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 13 lip 2015, 10:27

Paste nakładaj nie tyle na mokre ile bardziej wilgotne włosy po czy dopiero potem spryskaj je lakierem,zobaczysz ze efekt będzie o niebo lepszy niz nakładając na mokre włosy. U nas znajdziesz szeroki wybór dobrej jakości kosmetyków do pielęgnacji,zaglądałeś już?

Kasia Rój
Amator
Amator

Post autor: Kasia Rój » 12 sie 2015, 15:34

Moim zdaniem świetne pasty produkuje Schwarzkopf. Z tego co wiem, Berendowicz&Kublin (https://sklep.berendowicz-kublin.pl/) z nich korzystaja. Ja sobie chwalę i polecam każdemu ! :)

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 08 wrz 2015, 18:38

A ja proponuję skupić się na produktach firmy Goldwell,które cieszą się bardzo dobra opinią,a taniej można kupić je w naszej hurtowni fryzjerskiej Siima.pl zapraszamy i służymy pomocą.

Kasicaa
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Kasicaa » 29 gru 2015, 14:38

A ja polecam te same kosmetyki, tylko kupowane w Niemczech - serio, różnica jest mega. Po prostu Niemcy dla Niemców robią kosmetyki LEPSZE (naprawdę, poczytajcie sobie w necie...). Ta sama marka, a skuteczność nie do porównania. Polecam sklep chemia z Niemiec, tam sobie kupuję - głównie płyny do kąpieli i odżywki, bo mojego ukochanego szamponu akurat nie mają.
Serdecznie polecam kosmetyki z Niemiec - chemia z Niemiec :)

francuz1010
Laik
Laik

Post autor: francuz1010 » 14 sty 2016, 14:53

Jeśli nie masz pomysłu na swoje włosy, to najlepiej będzie pójść do dobrego fryzjera on powinien ci doradzić jak najlepiej wygladać. Opróćz tego używaj odżywek i sprawdzony szamponów, które nie niszczą włosów.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 19 lut 2016, 11:48

Jest szereg dobrych i skutecznych produktów do stylizacji włosów,akurat na www.uRadka.pl każdy znajdzie coś dla siebie,a w razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum :)

marlena32
Amator
Amator

Post autor: marlena32 » 03 cze 2016, 07:45

ja polecam tą stronke https://barbersupply.pl/ Bardzo duzy wybór kosmetykow do stylizacji wlosow oraz brod!:)

beti86
Laik
Laik

Post autor: beti86 » 14 lip 2016, 10:52

Jeżeli chodzi o stylizację i zarazem nie usztywnienie włosów, najlepsze są do tego produkty na bazie wosku, tylko ciężko się je zmywa. Ale jeżeli nie chcesz aby to był połysk i wystarczy Tobie mat czy pół mat polecam pomadę mojego faceta. Świetnie pachnie i bardzo fajnie stylizuje włosy.
https://barbersupply.pl/product-pol-326 ... -100g.html

Kaska65
Stylista
Stylista

Post autor: Kaska65 » 11 paź 2018, 17:32

Czasem warto takie stylizacje i produkty dobrać u fryzjera. Dobrze dobrane preparaty lepiej sprawdzają się do danych włosów. Ja ostatnio fajną ofertę oglądałam w Zielonej Górze na; https://salon-amarant.pl/ . Czasem warto wybrać fryzjera dalej oddalonego od adresu zamieszkania, a perfekcyjnego.

dorota_18
Laik
Laik

Post autor: dorota_18 » 11 paź 2018, 22:23

Najczęściej używam pianki do włosów albo spreju :) To podstawowe produkty, ale potrafią zdziałać cuda na głowie.

Awatar użytkownika
Flori03
Laik
Laik

Post autor: Flori03 » 12 paź 2018, 11:55

Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym obszarze. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...
Człowiek upada i się podnosi. Jedni nazywają to gimnastyką, inni sensem życia – Sławomir Kuligowski

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków