Stylizacja Przedłużanie włosów.

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
Johnwick88
Laik
Laik
Posty: 14
Rejestracja: 30 sty 2018, 08:40

Stylizacja Przedłużanie włosów.

Post autor: Johnwick88 » 30 sty 2018, 09:40

Różni styliści wolą używać różnych narzędzi podczas wycinania rozszerzeń, niektórzy używają maszynki do golenia i innych nożyczek. Ich pocięcie na warstwy stworzy najbardziej naturalny wygląd, a także sprawi, że loki będą bardziej prężne i pozwolą im naturalnie upaść. Warstwy nie muszą być ekstremalne i mogą być lekko zwężone. Zostaw włosy nieco dłuższe po raz pierwszy, aby umożliwić ich wyrównywanie po następnym "zaciśnięciu". To jest, gdy przedłużanie włosów są usuwane i ponownie dołączone i może powodować nieznacznie różne umieszczenie. Normalne zużycie może również sprawić, że konieczne będzie wykończenie, więc dodatkowo należy na to pozwolić. W przeciwieństwie do włosów naturalnych nie rosną one, a więc przy zakupie wysokiej jakości i drogich przedłużaczy na ich długość, konieczność ich wymiany z powodu złego planowania może stać się kosztowna.

Użycie narzędzi do stylizacji, takich jak suszarki, płaskowniki i lokówki, powinno być ograniczone do minimum. Wszystko, co powoduje obrażenia naturalnego włosa użytkownika, powoduje również uszkodzenia, a w szczególności przedłużenia. Użyj regulowanego żelazka na medium w połączeniu z ochronnym sprayem do stylizacji termicznej. Unikaj używania płaskich żelazek lub lokówek w pobliżu miejsca, w którym przedłużenia włosów są przymocowane do głowy, aby nie osłabić wiązania.

รับแทงบอล
sbobet mobile

zuziaint
Laik
Laik
Posty: 2
Rejestracja: 07 mar 2018, 13:37

Re: Stylizacja Przedłużanie włosów.

Post autor: zuziaint » 07 mar 2018, 14:06

hej

marysiamer
Laik
Laik
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2018, 12:53

Re: Stylizacja Przedłużanie włosów.

Post autor: marysiamer » 29 mar 2018, 12:56

hej

arnika
Stylista
Stylista
Posty: 217
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:03

Re: Stylizacja Przedłużanie włosów.

Post autor: arnika » 30 maja 2018, 09:16

Ja osobiście uważam, że najlepszą metodą przedłużania jest Hairdreams Hair Creations ( w Warszawie polecam zapisać się do P.Małgosi z salonu http://salonalterego.pl/long-systemy-pr ... -creation/ ). Takie przedłużki są niewidoczne i nieodczuwalne oraz umożliwiają uzyskanie dowolnej i naturalnej długości i gęstości włosów. Wiele Pań bardzo sobie je chwali.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków