Fryzurka ala Marco Reus

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
konradstwp
Laik
Laik

Fryzurka ala Marco Reus

Post autor: konradstwp » 01 sty 2014, 21:20

Witam!
Od około roku stylizuje swoją fryzurę na niemieckiego piłkarza Borussi Dortmund - Marco Reus'a.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Problem polega na tym, że mam bardzo kręcone włosy przez co zmuszony jestem używać prostownicy. Opracowałem taką metodę, że od razu po umyciu nakręcam włosy na wałek i suszę by podnieść je i ustawić w 1 stronę (jeśli tego nie zrobię to prostowanie nawet nic nie daje gdyż włosy układają się "każdy w swoja stronę"). W dodatku żaden fryzjer do tej pory nie obciął mnie tak jakbym chciał (wydaję mi się, że żeby uzyskać zbliżony efekt jak na zdjęciach to muszę mieć dobrze wycieniowane włosy, z 1 strony włosy bardzo długie i coraz krótsze idąc do drugiej strony).

Gdy już uda mi się wysuszyć włosy to prostuję je i staram się kierować je podczas tego procesu do boku. Często jednak włosy "opadają" i są tak śmiesznie ulizane, mam problem żeby utrzymać je wysoko a jednocześnie by kierowały się w 1 stronę...

Już po prostowaniu używam używać różnych preparatów, próbowałem żelu (porażka bo włosy zaczynają się kręcić), Isana Gel zółty z Rossmana, tutaj sprawa wygląda już lepiej, bo włosy są dość usztywnione, jednak nie daje to takiego efektu jakiego oczekuję. Używałem również Gumy Joanna, wydaję się być ona najlepsza opcją, jednak gdy próbuję ułożyć włosy to zaraz gdzieś efekt tej gumy znika i trzeba nakładać jeszcze raz i po nałożeniu już nie kombinować. Droższa guma bo Got2be to również porażka, włosy po niej w ogóle nie są sztywne.

Na czym mi zależy? By włosy były bardzo sztywne i posklejane, nie wiem jaki preparat będzie do tego idealny, ale chcę uzyskać efekt takich "pasm" jak na zdjęciu nr.3.

Liczę na wasze porady. ;)

Jedynka-24
Amator
Amator

Re: Fryzurka ala Marco Reus

Post autor: Jedynka-24 » 05 sty 2014, 14:37

Jeżeli masz kręcone włosy już naturalnie to ciężko bezie uzyskać taka fryzurę,uwierz mi. Trzeba by je notorycznie prostować,zaczesywać i używać gumy lub brylantyny. Jakiej prostownicy w ogóle używasz?

konradstwp
Laik
Laik

Post autor: konradstwp » 19 sty 2014, 01:52

Remington Pearl, bardzo dobra, wiem, że ciężko uzyskać taki efekt ale codziennie myję i układam włosy także to nie problem. Po prostu nie wiem jak je dokładnie tak ostrzyc i jaki preparat będzie najlepszy do maksymalnego usztywnienia włosów.

meg88
Laik
Laik

Post autor: meg88 » 24 sty 2014, 18:31

Na taką fryzurę dobra będzie Guma do stylizacji z Joanny. Albo żel i później utrwalenie lakierem.

Ostatnio zmieniony 11 kwie 2014, 15:37 przez meg88, łącznie zmieniany 1 raz.

Wilczyca
Amator
Amator

Post autor: Wilczyca » 28 sty 2014, 10:10

fajna fryzurka , choć z tego rodzaju to bardziej lubię fryzurę messi

MebleFryzjerskieMDM
Amator
Amator

Post autor: MebleFryzjerskieMDM » 12 lut 2014, 19:34

Dobra psata lub guma do włosów,grzebień i fryzjer- uzyskasz efekt i będziesz miał taka fryzurę,tylko też nie wiem jak układają Ci się włosy,na pewno trzeba będzie nad nimi nieco popracować.

MISTIKRK1869
Laik
Laik

Post autor: MISTIKRK1869 » 16 lut 2014, 11:10

Zgadzam się z przedmówcą.

Jedynka-24
Amator
Amator

Post autor: Jedynka-24 » 20 maja 2014, 10:53

Trudno się nie zgodzić,skoro są to tylko takie ogólne wytyczne. Druga sprawa jest taka,że włosy oraz pasemka jak w przypadku tego piłkarza,muszą być odpowiedniej długości więc tak czy inaczej bez wizyty u fryzjera się nie obejdzie.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków