"Messy" fryzura, jakiej użyć gumy/ innego kosmetyku.

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
StormRage
Laik
Laik

"Messy" fryzura, jakiej użyć gumy/ innego kosmetyku.

Post autor: StormRage » 16 sty 2014, 21:56

Witam. Poszukuję mocnego kosmetyku do układania włosów. Obecnie używam Taft Chaos Paste aczkolwiek wydaje mi się zbyt wodnisty, zwłaszcza jak moje włosy już trochę podrosną - muszę za dużo tego nakładać na włosy, bo jest bardzo słabe.
Jakiej najlepiej pasty/innego kosmetyku używać do stawiania włosów? Chodzi mi o coś jak takie włosy:
[spoiler]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
[/spoiler]

Zależy mi na tym żeby nie używać lakieru i żeby nie musieć tak jak obecnie dosłownie nalewać sobie pasty na rękę.

Pozdrawiam.

Wilczyca
Amator
Amator

Re: "Messy" fryzura, jakiej użyć gumy/ innego kosmetyku.

Post autor: Wilczyca » 28 sty 2014, 10:09

U nas partner używa gumy Goldwell, a czasami Shwarzkopf i z tego co mu sie przyglądam , to wygląda to świetnie. Pewnie są jeszcze jakieś bardziej specjalistyczne gumy do włosów, ale to najlepiej przekręć sobie do jakiegoś dobrego fryzjera (tu mogę Ci polecić salon fryzjerski w Poznaniu: http://www.lolomanolo.pl zawodowo robią fryzury męskie!) i spytaj - jakby nie patrzeć to fryzjerzy jednak najlepiej orientują się w porządnych kosmetykach do stylizacji takich fryzur jak messi.

Jedynka-24
Amator
Amator

Post autor: Jedynka-24 » 20 maja 2014, 10:54

Równie dobrze zamiast gumy do włosów możesz użyć pasty plus po nałożeniu dla wzmocnienia efektu i uzyskania połysku nałożyć dodatkowo lakier. Oczywiście w im lepsze i bardziej profesjonalne kosmetyki zainwestujesz tym efekt będzie bardziej wyrazisty.

marekwisniewski0
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: marekwisniewski0 » 09 cze 2014, 13:36

Żeby uzyskać taki efekt używam gumy do włosów.
Wiem GFPTrans co to.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 11 cze 2014, 10:54

Schwarzkopf lub Joanna mają bardzo dobre gumy do włosów,w szczególności te czarne kiedy efekt jest bardzo długotrwały wiec polecam w nie zainwestować. Ewentualnie możesz używać także pasty do włosów i lakieru aby włosy zyskały blasku,ale to już zależy od konkretnej stylizacji.

doktordupacz
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: doktordupacz » 15 maja 2019, 01:24

Do fryzury messy tylko https://stylishsoul.pl/produkt/layrite- ... osow-120g/ lub https://stylishsoul.pl/produkt/american ... zacji-85g/ - polecam wypróbować oba kosmetyki. Cement doda objętości i jest niesamowicie mocny, ale krem AC również świetny do Bad Hair Day.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków