Root Lifter - Płyn odbijający włosy u nasady - Matrix

Żele, lakiery, pianki, fluidy, lotiony, itp.
Bobek
Amator
Amator

Root Lifter - Płyn odbijający włosy u nasady - Matrix

Post autor: Bobek » 31 maja 2008, 08:43

Chciałam podzielić się informacją na temat rewelacyjnego produktu. :idea:
Root Lifter - Płyn odbijający włosy u nasady firmy matrix, bo o nim mowa. Jest genialnym produktem. Polecono mi go w sklepie. Myślałam, że to kolejne naciąganie, bo koszt ponad 60 zł to nie jest mało. Jednak okazało się, że sprzedawca miał rację. Produkt jest w sprayu. Wytłumaczono mi że należy dwa, trzy razy psiknąć na dłoń i następnie wetrzeć produkt we włosy przy skórze.
Możecie nie wierzyć ale to naprawdę działa. Uzyskałam efekt podniesienia moich strasznie cienkich i oklapniętych włosów. Dodatkowo włosy wydają się być grubsze i odżywione. Żadna pianka nigdy nie nadała mi takiego efektu. :lol:

Polecam ten produkt z czystym sumieniem. Może jest drogi ale bardzo wydajny (zapewniano mnie, że nie zużyję go przez rok) Na razie używam go drugi tydzień i nie zaobserwowałam jakiegoś większego ubytku. Root Lifter - jest super :!: i można go używać codziennie nawet jeżeli się wcześniej nie myło włosów.

To oczywiście moja opinia ale może ktoś zna już ten produkt albo jakiś podobny godny polecenia.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków