Kosmetyki wegańskie

Mile widziane również propozycje innych kategorii
antonia
Amator
Amator

Kosmetyki wegańskie

Post autor: antonia » 22 cze 2018, 23:03

Używacie kosmetyków wegańskich, naturalnych? Moze jesteście w stanie polecić jakieś fajne produkty?

felicja14
Amator
Amator

Re: Kosmetyki wegańskie

Post autor: felicja14 » 24 cze 2018, 14:32

Moim zdaniem to świetna alternatywa dla kosmetyków drogeryjnych, które zazwyczaj mają bardzo złe składy. Ja lubię produkty z Viaka, świetna firma, co ciekawe mimo takich dobrych składów kosmetyki nie są drogie. Polecam kosmetyki wegańskie, warto spróbować wprowadzić je do codziennej pielęgnacji, dzięki temu cera może się poprawić w moim wypadku tak było. Zajrzyjcie na kanał https://www.youtube.com/watch?v=U-5ZMcYC1oo tam znajdziecie więcej informacji.

Rose
Amator
Amator

Post autor: Rose » 30 cze 2018, 16:51

No te drogeryjne to czesto rzeczywiscie pozostawiaja wiele do życzenia, ale jak komus pasuje to niech stosuje bo czemu nie... No ja mam juz swoje lata wiec i cere bardzo wrazliwa i tak jak piszecie najlepsze sa jednak naturalne sprawdzone kosmetyki, na ktore skora zwyczajnie nie bedzie reagowala alergicznie jak chociazby ta emulska miceralna https://www.cetaphil.pl/82/cetaphil-em-do-mycia/ ktora oczyszcza, ale nie uszkadza ochrony lipidowej, a jednoczesnie regeneruje cere. Fajny produkt - tez do polecenia dla dzieciakow

elabarbara
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: elabarbara » 16 lip 2018, 07:54

Ja zmagam się z suchą cerą od dawna i już wiele kremów przetestowałam. Jakoś nie mogę trafić na ten odpowiedni dla mojej cery. Pytałam koleżanek jakie one używają i jedna kupuje krem nawilżający i odżywczy Calluna Medica i poleciła mi go wypróbować jak również maseczki z tej serii. Poczytała opis kremu i maseczki i brzmi zachęcająco. Ktoś może też używa tego kremu ?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków