Kosmetyki La Roche-Posay

Mile widziane również propozycje innych kategorii
alutka90
Mistrz
Mistrz

Kosmetyki La Roche-Posay

Post autor: alutka90 » 02 paź 2018, 13:55

Witam, co sądzicie o marce La Roche-Posay? Zależy mi na szczerych opiniach, ponieważ mama zamiar zrobić prezent koleżance. Markę znam od swojej teściowej, bardzo zachwalała. Czy warto inwestować? Dobre ceny i duży wybór kosmetyków tej marki znalazłam tutaj https://www.nowafarmacja.pl/la-roche-posay Proszę o Wasze opinie, jeśli ktoś stosował. Koleżanka ma 30 lat. Czy kosmetyki nadają się dla osób w każdym wieku?

MerciAnka
Czeladnik
Czeladnik

Re: Kosmetyki La Roche-Posay

Post autor: MerciAnka » 03 paź 2018, 20:03

Nigdy nie słyszałam o tej marce, ale na pewno sprawdzę sobie ich produkty.

feeria
Laik
Laik

Post autor: feeria » 17 paź 2018, 14:17

Bardzo dobra firma kosmetyczna, ich dermokosmetyki nieraz ratowały mi skórę - dosłownie. Mam nietypową chorobę skóry, ŁZS (nie mylić z AZS) i trudno jest znaleźć w u nas preparaty sobie z tym radzące. La Roche to jedyny znany mi producent, który ma serię przeznaczoną dla osób z tą chorobą, więc przez lata zdążyłam wypróbować dużo pozycji z tej serii. Z ręką na sercu polecam, cena może wydawać się duża, ale kosmetyki starczają na kilka miesięcy użytkowania.

irokezz
Amator
Amator

Post autor: irokezz » 14 lut 2019, 22:29

Długo byłam fanką tych kosmetyków. uwielbiałam zwłaszcza linię do pielęgnacji i oczyszczania twarzy. Od kiedy zmieniłam tryb życia na zdrowszy, postanowiłam zainwestować również w inne, naturalne kosmetyki. Postawiłam na markę Calluna Medica. Ich krem odżywczy an bazie jogurtu rewelacyjnie się wchłania i pozostawia moją skórę nawilżoną przez cały dzień. A do tego mają korzystne, zimowe promocje.

Anes
Amator
Amator

Post autor: Anes » 15 lut 2019, 13:12

Tej marki akurat nie znam, jednak bardzo cenię sobie dermokosmetyki. Jesli skóra jest bardzo delikatna , wiec nie mozemy stosowac kosmetykow o mocnym dzialaniu. W takiej sytuacji warto wybrac dermokosmetyk, czyli takie serum jak to https://essenz.pl/product/1-serum-do-chorej-skory-30-ml ktore w 100% jest naturalne- na bazie konopii siewnej. Odpowiednio nawilzy skórę.

amelia55
Amator
Amator

Post autor: amelia55 » 25 lut 2019, 11:59

Jeśli interesuje Was ta konkretna marka to w ich produkty możecie zaopatrzyć się w aptece internetowej doz.pl: https://www.doz.pl/apteka/k412-La_Roche-Posay. Wybór jest duży, a ceny bardzo przystępne.

frizi5
Stylista
Stylista

Post autor: frizi5 » 12 mar 2019, 09:54

Musimy mieć odpowiednie kosmetyki, jak chcemy zadbać o swoją skórę. Nawilżacie ją codziennie? Ona będzie zdrowo wyglądała jak zadbamy o to. Także naturalne kosmetyki mogą się nam sprawdzić. Mam balsam do ciała z avokado Hildegard Braukmann i nim nawilżam całe ciało.

Talan
Amator
Amator

Post autor: Talan » 13 maja 2019, 10:31

Niby kobiecy temat, ale się wypowiem, bo akurat mam spory problem z przesuszoną skórą. Główny mój problem to przesuszona dłonie i nogi (a dokładnie łydki). Jeśli nie posmaruję balsamem po kąpieli, to okropnie swędzą, a skóra niemal schodzi, takimi małymi płatami. Byłem u dermatolog i nic nie stwierdził (poza tym, że może to być efekt warunków pracy). Próbowałem więc różnych balsamów, kremów (także z apteki) i najlepiej mi pomagają kosmetyki firmy https://www.neutrogena.com.pl/ . Świetnie nawilżają i regenerują skórę. Stosuję ich krem do rąk i balsam i właściwie od pierwszego zastosowanie odczułem poprawę.

Awatar użytkownika
zygfryd
Laik
Laik

Post autor: zygfryd » 14 maja 2019, 12:42

Warto popytać w tej sprawie znajomych. Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.
Gdyby kobiety ubierały się tylko dla jednego mężczyzny, nie trwałoby to tak długo.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków