Regeneracja włosów po przedłużaniu włosów

Mile widziane również propozycje innych kategorii
merka_kasia
Laik
Laik

Regeneracja włosów po przedłużaniu włosów

Post autor: merka_kasia » 08 maja 2010, 08:26

Cześć,

Czy ktoś może mi poradzić jakieś preparaty na odżywienie włosów po przedłużaniu włosów? Problem jest następujący - włosy stały się suche jak siano, nie mają sprężystości, łamią się i generalnie nadają się do całkowitego obcięcia :(. Do tego się koszmarnie elektryzują.

truskavka
Amator
Amator

Re: Regeneracja włosów po przedłużaniu włosów

Post autor: truskavka » 08 maja 2010, 17:36

Polecam fajną maseczke o której ci bliżej zaraz napiszę. Nafte kosmetyczna mozna kupic w kazdej aptece.wciera ja sie we wlosy.i tak sobie tam wsiaka.nastepnie zmywamy ja szamponem.osobiscie polecam maseczke:olej rycynowy,nafta,zoltko jajka potrzymac to na wloskach ok godziny.dokladnie splukac myjac glowe 2 razy nastepnie wyplukac wlosy sokiem z cytryny rozcienczonym z woda nigdy nie dodawac cytryny do maseczek poniewaz zamyka luski wlosa i nie pozwala wchlonac sie innym skladnikom wglab wlosa. Sprawdzone :)

Awatar użytkownika
Angelina_29
Amator
Amator

Post autor: Angelina_29 » 09 maja 2010, 13:32

A z takich sposobów powiedzmy mniej domowych to dobra jest kuracja kerastase, mają taki cement. Do tego saunę się robi i włosy są zupełnie inne. Po takim przedłużaniu powinny Twoje włosy odpocząć od wszystkich zabiegów typu farbowanie, kręcenie, prostowanie itd. To nie jest najbezpieczniejsze dla włosów. Pamiętaj także żeby maksymalnie rozluźniać włosy i nie upinać, nie przejeżdżać gofrownicą czy prostownicą. Gorące powietrze z suszarki też nie jest wskazane!

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 11 maja 2010, 19:00

olej rycynowy,nafta,zoltko jajka
Stare sprawdzone sposoby - To naprawdę może działać. Moja babcia opowiadała mi o tym sposobie.
Po takim przedłużaniu powinny Twoje włosy odpocząć od wszystkich zabiegów typu farbowanie, kręcenie, prostowanie itd. To nie jest najbezpieczniejsze dla włosów. Pamiętaj także żeby maksymalnie rozluźniać włosy i nie upinać, nie przejeżdżać gofrownicą czy prostownicą. Gorące powietrze z suszarki też nie jest wskazane!
Święta prawda i rada dla wszystkich nie tylko po przedłużaniu :roll:
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Angelina_29
Amator
Amator

Post autor: Angelina_29 » 12 maja 2010, 16:08

Nom, tylko w dzisiejszym zwariowanym świecie mało kto ma na to czas :(. Wskakujemy do barów szybkiej obsługi, myjemy się byle czym itd. Scenariusz filmu Matrix jest dość prawdopodobny. Wszyscy podpięci do sztucznego łona.

virginia2
Laik
Laik

Post autor: virginia2 » 18 maja 2010, 13:26

Wiem ze Goldwell ma serię silnie regenerującą do włosów suchych. Więc w tym przypadku idealnie. Seria nazywa się Inerr Efect czy jakoś tak. W każdym razie opakowania są bordowe.

Wizaż
Amator
Amator

Post autor: Wizaż » 30 maja 2010, 11:56

Ja niecałe dwa lata temu odkryłam firme Lecher i polecam ją wszystkim.
Mają super maskę zakwaszającą do włosów. Używałam - pieknie pachnie i super działa. Potem uzywałam maski regenerującej z serii Prolive Lechera. Dzisiaj używam tylko kosmetyków wygładzających i ułatwiających rozczesywanie bo moje włosy nie wymagają juz regeneracji. Czasami uzywam serum regenerującego na końcówki ale juz teraz tylko profilaktycznie.

Pestkaaa
Laik
Laik

Post autor: Pestkaaa » 21 maja 2011, 14:37

Cześć! :)
Jeśli chodzi o regenerację włosów po przedłużaniu to mogę Ci polecić maskę kokosową Mil Mil a dokładnie znajdziesz ją w tym sklepie: http://www.wlosyonline.pl/krem-regeneru ... -p-79.html

Jest naprawdę rewelacyjna, pomimo niskiej ceny. Na początku, gdy moja przyjaciółka mnie do niej przekonywała, nie chciałam uwierzyć, że jest taka świetna, ale w końcu się skusiłam... i ... naprawdę nie żałuję! Zapłaciłam za nią tylko 29zł za 0,5l. Ja stosuję ją również do włosów przedłużanych.
Moim zdaniem bezkonkurencyjna!

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 03 cze 2011, 12:37

Olejek rycynowy bardzo dobrze się sprawdza,to jeden z lepszych sposobów pielęgnacji włosów. Dodatkowo są takie specjalne odżywki z pasty jajecznej,nie kosztują zbyt wiele,a są skuteczne.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 04 paź 2012, 12:26

na suche i zniszczone włosy polecam odzywkę Wella, Pro-Series, REPAIR, Odżywka odbudowująca do włosów zniszczonych. Jest na prawdę super. Używam jej już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona. A włosy są be porównania lepsze. Jak dotąd nie trafiłam na lepszą odżywkę do zniszczonych włosów.

Awatar użytkownika
Twojewlosy.pl
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Twojewlosy.pl » 10 paź 2012, 09:45

Rozumiem że nadal masz doczepione włosy ? Jeśli tak to tylko specjalne kosmetyki do włosów przedłużanych. Polecam ci Markę Balmain i cały zestaw do pielęgnacji tej firmy.
W skład zestawy wchodzi: szampon, odżywka, maska, nabłyszczacz, oraz specjalna szczotka do tego typu włosów.

http://twojewlosy.pl/product-pol-2959-B ... anych.html

Magdalenka
Laik
Laik

Post autor: Magdalenka » 28 lis 2012, 13:26

Dobrym nawilżaczem są olejki np z LOREAL, polecam także szampon i odżywkę Kerastase z cementem :)

xenia
Amator
Amator

Post autor: xenia » 30 lis 2012, 11:22

Polecam ci domowy sposób z jajka i pokrzywy.Najlepszy balsam do włosów.

Nozycoreka
Amator
Amator

Post autor: Nozycoreka » 14 gru 2016, 12:29

Ja też sobie bardzo zregenerowałam włosy domowymi maseczkami, olejek rycynowy i arganowy mi bardzo pomógł, dodaję je też do wszelkich maseczek, które kupiłam

Wiki555
Amator
Amator

Post autor: Wiki555 » 09 sty 2017, 15:24

Sprawdź profesjonalne kosmetyki do włosów z http://www.royalmoroccan.pl/, moim zdaniem całkowitym hitem jest szampon bez siarczanów.

wajana
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: wajana » 01 wrz 2017, 12:23

a co myślicie o produktach z kemon do kręconych włosów?

Pomadour_pl
Laik
Laik

Post autor: Pomadour_pl » 11 wrz 2017, 12:18

Z opinii moich znajomych wynika, że są dosyć niezłe, natomiast osobiście nigdy na nich nie bazowałem, więc ciężko jest mi się faktycznie wypowiedzieć, łatwiej będzie coś napisać jeżeli podasz ich skład, zawsze to pewien wyznacznik.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków