keratyna fryzjerska

Mile widziane również propozycje innych kategorii
kuna86
Czeladnik
Czeladnik

keratyna fryzjerska

Post autor: kuna86 » 07 maja 2019, 09:48

na pewno słyszeliście o zabiegach keratynowych. Jak dla mnie rewelacyjnie sprawdza się keratyna fryzjerska Amazon Keratin! Wydajna i skuteczna w działaniu, przy okazji polecić mogę dodatkowe kosmetyki przedłużające efekt zabiegu - szampony, maski, serum itd marki Amazon Keratin!
moje klientki są bardzo z nich zadowolone

marceld
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: keratyna fryzjerska

Post autor: marceld » 26 cze 2019, 09:00

nie próbowałem robić tymi preparatami. Kiedyś zrobiłem koleżance prostowanie keratynowe produktami, które dostała od koleżanki z niemiec... To była kompletna porażka... Może efekt wyprostowanych włosów trzymał się dość długo, ale popalone końcówki przy samej nasadzie odrastały jeszcze dłużej..... :cry:

Awatar użytkownika
JoannaDark27
Amator
Amator

Post autor: JoannaDark27 » 02 lip 2019, 14:53

Keratyna to jest coś wspaniałego. Uwielbiam z niej korzystać. To jest po prostu coś wspaniałego.

Awatar użytkownika
MaryGreen
Amator
Amator

Post autor: MaryGreen » 10 lip 2019, 08:30

Kreatyna fryzjerska jest bardzo potrzebna. Dzięki niej moje włosy wyglądają po prostu fenomenalnie. Mój facet ją stosuje i ma taką fryzurę.
Obrazek

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 16 lip 2019, 23:02

A ja słyszałam różne opinie, niektóre dziewczyny zadowolone, inne narzekają że włosy szybko się robią falowane, puszące i zwyczajnie zniszczone. Wtedy potrzeba trochę czasu na ich regenerację i zazwyczaj idzie w ruch peruka, dobrze że takie dobre jakościowo są do kupienia, szczególnie tutaj https://perukikrakow.pl/.

prezentsimpl
Laik
Laik

Post autor: prezentsimpl » 17 lip 2019, 06:10

Nie miałam nigdy wykonywanego tego zabiegu w salonie fryzjerskim, ale robiłam go u siebie w domu z wykorzystaniem kosmetyków profesjonalnych. Efekt był zadowalający.
Obrazek

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków