Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pomoc

Mile widziane również propozycje innych kategorii
missiaa
Laik
Laik

Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pomoc

Post autor: missiaa » 25 sty 2011, 18:07

No więc sprawa wygląda tak byłam ostatnio u fryzjerki chciałam tylko trochę przykrucić włosy niestety zrobiła mi to stanowczo za krótko. Najdłuższy włos ma ok 6 cm tak na oko a najkrótszy 1 (to tak dla zobrazowania) Wyglądam w tym niemalże tragicznie nie wiedziałam gdzie mam się o to zapytać wi,ec jestem tu.

Jakie są dobre preparaty, tabletki szampony odzywki czy co tam jeszcze moze byc na przyspieszenie porostu włosów, takie które naprawdę działają?

Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pom

Post autor: Lisek_1 » 28 sty 2011, 12:35

Dobrze działa regularne podcinanie :roll: .

A tak poważnie jest to proces długoterminowy - składa się na niego odpowiednia dieta, przyjmowanie preparatów w tabletkach, pobudzanie i odżywianie cebulek włosów.

Ale tak naprawdę zanim to wszystko zacznie działać pewnie włosy już ci odrosną.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:58

Zgadza się, nie ma jednego sprawdzonego preparatu na szybki porost włosów.. To wymaga czasu oraz odpowiedniej pielęgnacji,jest to po prostu proces długoterminowy.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 10 maja 2012, 08:49

missiaa pisze:No więc sprawa wygląda tak byłam ostatnio u fryzjerki chciałam tylko trochę przykrucić włosy niestety zrobiła mi to stanowczo za krótko. Najdłuższy włos ma ok 6 cm tak na oko a najkrótszy 1 (to tak dla zobrazowania) Wyglądam w tym niemalże tragicznie nie wiedziałam gdzie mam się o to zapytać wi,ec jestem tu.

Jakie są dobre preparaty, tabletki szampony odzywki czy co tam jeszcze moze byc na przyspieszenie porostu włosów, takie które naprawdę działają?

Bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje
Nie ma cudownych preparatów, które przyspieszą porost włosów, ponieważ jest to zależne od funkcjonowania całego organizmu, Suplementami diety mogą poprawiać ich wygląd, można pielęgnować specjalistycznymi kosmetykami, ale nie licz na to,że jakiś środek przyspieszy ich wzrost. Musisz po prostu poczekać aż włosy będą naturalnie odrastać.

Hairpro_pl
Amator
Amator

Post autor: Hairpro_pl » 13 lip 2012, 20:36

niestety nie ma żadnego preparatu na przyspieszenie porostu włosów. Można jedynie łykać jakiś kompleks witamin, które wzmocnia włosy, ale niestety nie sprawią, że będą szybciej rosły. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo w tym przypadku nie ma innego wyjścia.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 04 paź 2012, 12:20

według mnie nie ma żadnych sposobów na przyśpieszenie porostu włosów. Można co najwyżej wzmacniać ich strukturę od środka, zażywając różnego typu witaminy i stosując odżywki i maseczki.

MT89
Laik
Laik

Post autor: MT89 » 10 paź 2012, 13:54

Witaj!
Niestety nie ma cudownego środka na błyskawiczny powrót do dłuugich włosków, oprócz ich przedłużenia.
Ja radzę skupić się na ich odżywieniu:) Polecam preparaty Biovax- http://www.biovax.pl/, ja osobiście stosuję ten dla włosów wypadających, które wypadają mi garściami i pomaga, odrastają. Z domowych sposobów na zdrowe włosy to np. maseczka z nafty kosmetycznej + jajko + sok z cytryny i potrzymać 15 min. pod folią i ręcznikiem to taki sposób domowego kondycjonowania włosów, a wiosną płukanka z młodych listków lub całych pędów pokrzywy, wspomaga proces zapuszczania wlosów - po myciu wypłukać tym włosy, a następnie spłukać letnia wodą. Jeśli skóra głowy zacznie szczypać, przerwać kuracje. Słyszałam też, ze picie napoju z drożdży z mlekiem oraz maseczka na włosy również z drożdży, polecam przeczytanie tego artykułu:
http://w-spodnicy.ofeminin.pl/Tekst/Uro ... czki-.html
Zawsze dodatkowo warto odżywiać je od wewnątrz i np. łykać Skrzypovitę. Pamiętaj także,że podcinanie włosów jest wazne i należy to robić regularnie, ale przede wszystkim włosy to nie rośliny i rosną od nasady, a nie od końców i należy równiez dbać o skórę głowy.

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 09 gru 2012, 18:31

No tak,ale przedłużenie to ingerencja w ich porost a taki zabieg trochę kosztuje więc nie wiem czy warto. Lepiej poczekac,uzbroić się w cierpliwość,stosować dobrą dietę oraz szampon z odżywką.

Barbers_pl
Amator
Amator

Post autor: Barbers_pl » 10 kwie 2013, 12:45

Skup się na stymulacji skóry głowy. Przyda Ci się masażer, który usprawni krążenie. Ponadto dobra odżywka, preparaty witaminowe. Znajoma stosowała Revalid, bardzo wypadały jej włosy po ostrej anemii.

sabinamusial
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: sabinamusial » 24 wrz 2013, 12:12

To nie jest odpowiednie miejsce to tego typy pytań, jeżeli masz problem z porostem włosów to udaj się do lekarza.

Awatar użytkownika
Anna111
Amator
Amator

Post autor: Anna111 » 25 wrz 2013, 13:05

Ktoś kto wymyśli taki cudowny preparat będzie bardzo bogatym człowiekiem 8-)

Warto dbać o siebie
galeria-davinci

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 25 mar 2014, 12:11

Szczerze mówiąc to nie ma chyba jednego i zarazem dobrego preparatu na porost włosów,można próbować szamponami z odżywką,ale też wiele zalezy od tego jaki mamy rodzaj włosów i samej skóry.

justynam156
Laik
Laik

Post autor: justynam156 » 28 mar 2014, 15:43

MAM TEN SAM PROBEM, ODKĄD ZMIENILAM KOLOR NA BLOND NIE ROSNĄ!!! DWA LATA TA SAMA DLUGOSC ;( MAM WLOSY WYKRUSZONE PO CALOSCI I POPALONE WIEC SIE KRUSZĄ I STAD WRAZENIE ZE NIE ROSNĄ.. MIMO SZYBKIEGO ODROSTU.

POCZYTAJ SOBIE O ODŻYWCE JANTAR. KOSZT W APTECE OK 15-16 ZŁ . mozna wygooglać wiele pozytywnych opinii i zdjęć efektów po kuracji. kuracja trwa 3 tyg.

Jedynka-24
Amator
Amator

Post autor: Jedynka-24 » 20 maja 2014, 10:59

Czytajmy ze zrozumieniem,autorka nie ma problemów z porostem włosów,chce go tylko przyspieszyć a to różnica. Jest co prawda kilka preparatów tylko osobiście poddaje w wątpliwość ich skuteczność,mam wrażenie że to naciąganie naiwnych osób i miejmy się na baczności.

Mieszko
Laik
Laik

Post autor: Mieszko » 16 paź 2014, 09:32

Kup preparat La Roche Posay Kerium i wcieraj go we włsy. Dobrze wzmacnia i przyspiesz porost. Używam tego produktu już od bardzo wielu miesięcy. Daje bardzo dobre efekty. Wypadanie włosów - to dla mnie już historia. Ten produkt zapewnia mi powstrzymanie wypadaniu włosów jak również przyczynia się do wzrostu włosów i ich gęstnienia. Specyfik ten spowodował, że nie martwię się czy będę miała w ogóle włosy, a w dodatku jest bardzo wygodny w stosowaniu. Cena jest też dobra, bo przy średniej długości włosów, myjąc głowę bardzo często i spryskując miejsca skąd nam wypadają włosy, mam go na kilka miesięcy ( około 5).
--------------------
Profesjonalne usługi wysokościowe Wrocław

Freezur_pl
Amator
Amator

Post autor: Freezur_pl » 09 gru 2014, 17:05

Żaden preparat tak do końca nie zapewni Ci szybszego porostu włosów,bo wpływ ma na to szereg czynników,kosmetyki jakich używasz do ich pielęgnacji,odżywki czy nawet suszarka,lokówki wraz z dietą. Juz nie raz ten temat był poruszany na forum,są specyfiki które mogą odbudować strukturę cebulek i tutaj pełna racja.

Dorota55
Laik
Laik

Post autor: Dorota55 » 31 sty 2015, 13:30

Może wypróbuj Drożdżowa maska do włosów - na porost włosów ( Receptury Babuszki Agafi ) Mam nadzieję, że pomogłam Pozdrawiam

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:21

Akurat o tej drożdżowej masce do włosów to również słyszałam pozytywne opinie i w sumie czemu nie,zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi a moze faktycznie zda egzamin,aż sama jestem ciekawa:)

slowa
Laik
Laik

Post autor: slowa » 24 lut 2015, 21:55

Ja na porost włosów stosuje seboradin, ampułki do włosów i szampon. pierwsze 2 tyg i widziałam duuużo nowych włosków.

Maximina2863
Laik
Laik

Post autor: Maximina2863 » 05 cze 2015, 17:15

To, jak szybko nam rosną włosy, jest uzależnione od naszej genetyki, niestety. Można stymulować skórę głowy, ale to są tylko "suplementy diety", że się tak wyrażę:-) Można brać witaminy lub wspomagać się jakimiś specyfikami z linii specjalistycznej, ale to i tak chyba będzie wymierny skutek...

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 06 cze 2015, 12:20

To prawda,ja także jestem zdania,że kwestia tego jak szybko rosną nasze włosy,zależna jest od kilku czynników w tym genetyki,diety czy tego jakich kosmetyków używamy. Same preparaty na porost mogą okazać się nieskuteczne.

beatrycze
Mistrz
Mistrz

Post autor: beatrycze » 10 wrz 2015, 11:48

Niestety mogą nic nie dać. Sama stylizacja może je niszczyć.

LaPuella.pl
Amator
Amator

Post autor: LaPuella.pl » 06 paź 2015, 09:15

Możesz też wypróbować jednej z naszych intensywnych terapii do pielęgnacji włosów,zresztą sama zobacz
http://lapuella.pl/profesjonalne_kosmetyki_do_wlosow w razie pytań służymy radą i pomocą na forum.

Gonzaleska
Amator
Amator

Post autor: Gonzaleska » 10 paź 2015, 11:52

Jedyne co pozostaje to tylko czekać, by czas zrobił swoje...

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 12 paź 2015, 14:13

Tak byłoby najlepiej i co za tym idzie,również naturalnie,jednak nie wszyscy chcą czekać na taki rozwój wypadków i każdy stara się jak może przyspieszyć ten proces. Dzięki dobrym szamponom i preparatom jest to możliwe. Trzeba wiedzieć które wybrać oraz gdzie kupić.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków