Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pomoc

Mile widziane również propozycje innych kategorii
Awatar użytkownika
wieczorny
Laik
Laik

Re: Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pom

Post autor: wieczorny » 24 paź 2015, 16:11

Cynk, pokrzywa i skrzyp polny - preparaty z ich odpowiednio dużym stężeniem czynią cuda i mówię to ze swego doświadczenia. Nie polecam natomiast ścinania końcówek -tzn. można ściąć, jeżeli ma się włosy w złym stanie i chce się sprawić, by odrosły zdrowe, ale to w żaden sposób nie przyspiesza porostu włosów. Ja używałem wcierki Jantar i naprawdę mi pomogła. Dodatkowo można pić pokrzywę lub łykać jakieś suplementy. Trzeba też pamiętać o dbaniu o końcówki włosów, żeby się nie kruszyły (czyli nakładanie specjalnych odżywek na końcówki).

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 27 paź 2015, 10:41

W kwestii dbania o końcówki to oczywiście prawda,warto nakładać na nie naftę kosmetyczną oraz olejek araganowy,który będzie miał na celu ich wzmocnienie. Skrzyp polny oraz cynk,faktycznie przyczyniają się do szybszego wzrostu włosów.

Zofia90
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Zofia90 » 07 sty 2016, 12:31

Po zabiegu prostowania keratynowego włosów zauważyłam u siebie osłabiony porost włosów, żeby nie powiedzieć, że włosy całkiem przestały mi rosnąć. Próbowałam już różnych suplementów w tabletkach i żaden z nich mi nie pomógł. Szukając innych produktów trafiłam na produkt z tej strony http://www.vitalny.pl/pl/c/Herbatki-Ajurwedyjskie/355 . Według opisu producenta przyśpiesza porost włosów. Któraś z Was go stosowała?

Mimka
Amator
Amator

Post autor: Mimka » 21 maja 2016, 12:47

Znam sposoby na porost włosów http://www.verce.pl/kobieta-i-zdrowie/j ... ost-wlosow Kiedyś w to nie wierzyłam, teraz jestem wdzięczna losowi, że na tę stronę trafiłam.

pritak
Laik
Laik

Re: Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pomoc

Post autor: pritak » 11 sty 2017, 08:06

Porost włosów to bardzo śliski temat według mnie... Mój mąż długo z tym walczył, jednak koniec końców zdecydował się na zagęszczanie włosów mikrowłóknami Kmax. I wygląda na prawde bardzo dobrze:)

Ppiotr2
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Preparaty na przyśpieszenie porostu włosów. Proszę o pomoc

Post autor: Ppiotr2 » 19 paź 2017, 14:36

Hej. Mam problem z wypadaniem włosów. Jestem zbyt młody by być łysym. Ratujcie proszę. Co mogę zrobić aby zyskać na czasie i utrzymać jeszcze chociażby przez chwilę moje pióra?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków