JAKA FRYZURE DOBRAC

Mile widziane również propozycje innych kategorii
pastranapl
Laik
Laik

JAKA FRYZURE DOBRAC

Post autor: pastranapl » 20 lut 2011, 11:01

WITAM MAMNA IMIE MARIUSZ I OD PEWNEGO CZASU CHCE COS ZMIENIC W SWOIM WYGLADZIE CHODZI MI O ZMIANE STYLU FRYZURY ZAZWYCZAJ ROBILEM SOBIE IROKEZA ALE ZASTANAWIAM SIE CZY DOBRZE BYLO BY MI W DLUGICH WLOSACH a moze w zupelnie innej fryzurze prosze o pomoc :)
link do fotki ze mna http://bikepics.com/pictures/2155525/ teraz mozna zobaczyc bez problemu :)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2011, 14:50 przez pastranapl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: JAKA FRYZURE DOBRAC

Post autor: Lisek_1 » 20 lut 2011, 14:02

Niestety nie można podglądnąć zdjęcia gdy ktoś nie jest zalogowany na naszej klasie. Proponuję wkleić zdjęcie w inne miejsce.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Selective
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Selective » 24 lut 2011, 12:55

Wstaw swoje zdjecia na forum i wtedy łatwiej będzie cokolwiek doradzić. Wybierz taką fryzurę w której czujesz się najlepiej :)

Powerlook_pl
Amator
Amator

Post autor: Powerlook_pl » 10 maja 2012, 08:57

pastranapl pisze:WITAM MAMNA IMIE MARIUSZ I OD PEWNEGO CZASU CHCE COS ZMIENIC W SWOIM WYGLADZIE CHODZI MI O ZMIANE STYLU FRYZURY ZAZWYCZAJ ROBILEM SOBIE IROKEZA ALE ZASTANAWIAM SIE CZY DOBRZE BYLO BY MI W DLUGICH WLOSACH a moze w zupelnie innej fryzurze prosze o pomoc :)
link do fotki ze mna http://bikepics.com/pictures/2155525/ teraz mozna zobaczyc bez problemu :)

Długie włosy pasują do motocyklisty;), jednak pamiętaj, że wymagają większej pielęgnacji, żeby były ładne i zadbane. Na pewno możesz je zapuścić, ponieważ na zdjęciach jesteś prawie łysy. Wybierz średnią długość z lekko pocieniowanymi pasmami, będą Ci pasować:)

alakot4
Laik
Laik

Post autor: alakot4 » 26 sie 2012, 18:12

Mało której kobiecie podobają się długie włosy. Moim zdaniem długie włosy u chłopaka to pierwszy objaw zniewieścienia.

MegaBogdan87
Laik
Laik

Post autor: MegaBogdan87 » 09 lut 2015, 10:09

Długie włosy pasują mało któremu mężczyźnie, jeśli twoje włosy są w miarę proste mógłbyś mieć dłuższą grzywkę zaczesywaną do góry i wygolony tył. Ale jeśli twoje włosy są lokowane niestety tu już potrzebny jest dobry fryzjer dobrze władający nożyczkami. Niestety ale zdjęcia nie udało mi się otworzyć dlatego są to tylko propozycje.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:16

Bez zbytniej przesady,przecież faceci też mogą mieć długie włosy i niektórym faktycznie one pasują,więc czemu nie. Tylko kwestia doboru długości i samej stylizacji,pielęgnacji.

lokaf
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: lokaf » 02 gru 2015, 13:44

U mężczyzn dobrze wygladają długie włosy do ramion, jeśli któryś ma kręcone to może dobrać tylko odżywkę

Tomia
Laik
Laik

Post autor: Tomia » 03 gru 2015, 10:55

Długie włosy to może sobie zapuścić ktoś, kto ma w miarę gęste włosy, bo to gwarantuje, że będą się jakoś układać. Przy cienkich i rzadkich włosach wygląda to nieciekawie. Choć znam sporo bezkrytycznych panów, którzy uważają, że nawet, jeśli z przodu nie mają już wcale włosów to te z tyłu są warte zaczesywania na przykład w kucyk. Efekt jest straszny. Krótkie włosy nie pasują chyba tylko bardzo okrągłej buzi, taką jednak lepiej nieco zakryć.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 19 lut 2016, 11:52

To też racja,dlatego wszystko zależy już od rodzaju naszych włosów oraz stylizacji, Nie ma co na siłę zapuszczać włosów do ramion jeżeli faktycznie są cienkie bo wtedy będą się źle układać.

Siska
Amator
Amator

Post autor: Siska » 13 gru 2016, 14:41

a czy do sukienki wiązanej na szyi z wycięciem na plecach takiej jak ta http://www.spektroom.com.pl/product-pol ... ienka.html lepsze byłoby upięcie czy jednak rozpuścić włosy - dodam że mam włosy do ramion

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków