Profesjonalna linia kosmetyków dla mężczyzn

Mile widziane również propozycje innych kategorii
Daidoss
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Profesjonalna linia kosmetyków dla mężczyzn

Post autor: Daidoss » 08 mar 2013, 11:17

Witam serdecznie, poszukuję Profesjonalnej linii kosmetyków dla mężczyzn.
Prowadzę Hurtownię Fryzjersko-Kosmetyczną.
Jest marka American Crew. Ale nie mogę jej wprowadzić na swój rynek bo już jest. Czy istnieje coś konkurencyjnego? Może właśnie coś jak American czyli tylko linia męska?

Jedynka-24
Amator
Amator

Re: Profesjonalna linia kosmetyków dla mężczyzn

Post autor: Jedynka-24 » 24 mar 2014, 14:59

Jeżeli szukasz artykułów do fryzjerstwa oraz profesjonalnych kosmetyków,to warto zajrzeć także na nasza stronę gdzie znajdziesz szeroki wybór oraz niższe ceny.

kamilubosz
Laik
Laik

Post autor: kamilubosz » 02 lip 2014, 15:44

Niskie ceny . A podobno każdy dobry towar musi mieć swoją cenę. Mylę się ?!
Agrykola to Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego, które oferuje tanie noclegi w Warszawie dla uczniów, studentów i nie tylko.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 23 lip 2014, 15:16

Nie mylisz się i to oczywiście prawda,ale pamiętaj ze w sklepach internetowych możesz kupić te same dobre i profesjonalne kosmetyki co w sklepach stacjonarnych,tylko że o wiele taniej i to jest ta zasadnicza różnica.

Mitchel880
Laik
Laik

Post autor: Mitchel880 » 21 sty 2015, 10:07

Powiem tak. Zawód jak każdy inny. Pytanie czy chcesz to robić i czy będziesz się w tym realizować. W mojej poprzedniej pracy miałem styczność z wieloma osobami z branży zarówno fryzjerskiej jak i kosmetycznej. A także z uczennicami. I powiem szczerze: Żeby być dobrym trzeba to kochać. Zresztą można być artystą w każdym fachu. Narzekają tylko osoby "z przypadku".
Im nigdy nie idzie, nigdy nie mają klientów, nigdy nie starcza im do pierwszego i nigdy nie spłacają długów w terminie.
Ale pytanie jak ma im iść dobrze skoro praca sprawia im trudności. Klienci to doskonale widzą a jeżeli nawet nie widzą to czują podświadomie. Klient musi wiedzieć nie tylko że potrafisz coś zrobić ale też, że sprawia ci to radość, że bezpośrednio jego obecność jest pożądana. Klient potrzebuje wysokiej jakości usług, wykonanej przez miły i kompetentny personel.

Danielik
Laik
Laik

Post autor: Danielik » 27 sty 2015, 10:39

Polecam Ci linię Kosmetyków PAT&RUB Menna by Kinga Rusin. Naturalna, skuteczna, regenerująca i kojąca pielęgnacja dla mężczyzn. Może Cię zainteresują. Sa dobre i maja swoją cenę.

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:23

Jeżeli mowa o dobrych i sprawdzonych kosmetykach do włosów,to warto zerknąć także do nas,znajdziecie tutaj szeroki wybór oraz niższe ceny,wiec zapraszamy:)

Kasicaa
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Kasicaa » 29 gru 2015, 14:40

To ja też mogę polecić swoją stronkę - kosmetyki z Niemiec zazwyczaj są nieco lepszej jakości niż te same marki, trafiające na rynek polski. No i są też dostępne takie artykuły, jakich u nas nie uświadczysz.
Serdecznie polecam kosmetyki z Niemiec - chemia z Niemiec :)

kalma
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kalma » 15 kwie 2016, 09:31

Parę naprawdę fajnych marek kosmetyków dla mężczyzn związanych głównie właśnie z pielęgnacją włosów czy zarostu masz w sklepie http://barbersupply.pl/ oni chyba mają tez hurtownie także można zamawiać do salonu.

szaramysza
Amator
Amator

Post autor: szaramysza » 21 kwie 2016, 17:03

Szampony i odżywki do włosów dla swych klientów oraz swego mężczyzny przeważnie zamawiam http://beardman.pl/kategoria/szampony-odzywki-do-wlosow. Mój mężczyzna ma problem ze skórą na głowie często ma ją podrażnioną. Szukałam czegoś dla niego delikatnego i zarówno łagodzącego te podrażnienia. Udało się, myślę, że to zasługa zawartości w składzie szamponu rumianku i korzenia lukrecji, które łagodzą podrażnienia. Moi klienci natomiast uwielbiają jego zapach. Sam sklep fantastyczny. Zawsze można się poradzić, a zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie.

Awatar użytkownika
Ciachacz
Laik
Laik

Post autor: Ciachacz » 21 kwie 2016, 19:48

szaramysza pisze:Szampony i odżywki do włosów dla swych klientów oraz swego mężczyzny przeważnie zamawiam http://beardman.pl/kategoria/szampony-odzywki-do-wlosow. Mój mężczyzna ma problem ze skórą na głowie często ma ją podrażnioną. Szukałam czegoś dla niego delikatnego i zarówno łagodzącego te podrażnienia. Udało się, myślę, że to zasługa zawartości w składzie szamponu rumianku i korzenia lukrecji, które łagodzą podrażnienia. Moi klienci natomiast uwielbiają jego zapach. Sam sklep fantastyczny. Zawsze można się poradzić, a zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie.
Dzięki za ten namiar i opinię. Zdaje się, że właśnie takiego sklepu szukałem. Na pierwszy rzut oka wygląda bardzo zachęcająco, będę musiał dokładnie przejrzeć ofertę i wybrać coś dla siebie.

Jakubowska
Laik
Laik

Post autor: Jakubowska » 17 maja 2016, 11:01

A nie lepiej próbować samemu nawiązać kontakt z producentami zagranicznymi i wprowadzać ich produkty na rynek samemu?

Mimka
Amator
Amator

Post autor: Mimka » 21 maja 2016, 12:57

Seria vichy jest mistrzowska http://www.dourody.pl/kompleksowa-piele ... ichy-homme Wszyscy znajomi mi mężczyźni z niej korzystają. Pomyśl o tym ;)

Canka
Amator
Amator

Post autor: Canka » 31 maja 2016, 07:40

Mój mąż kupuje kosmetyki na ekobieca.pl. Wejdź tam, bo to naprawdę niezły sklep. Za każdym razem, jak z kim rozmawiam, to mówi, że kosmetyki nabywa tylko tam :P

marlena32
Amator
Amator

Post autor: marlena32 » 02 cze 2016, 09:29

kalma pisze:Parę naprawdę fajnych marek kosmetyków dla mężczyzn związanych głównie właśnie z pielęgnacją włosów czy zarostu masz w sklepie http://barbersupply.pl/ oni chyba mają tez hurtownie także można zamawiać do salonu.
Prawda,maja fajny duży wybór, ja sie u nich zaopatruje.Mozna szczerze polecic

fryzjerek404
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: fryzjerek404 » 09 mar 2017, 12:06

dobrze, ze faceci tez o siebie dbają :D

TheGent
Amator
Amator

Post autor: TheGent » 10 maja 2017, 09:38

To prawda i moim zdaniem każdy mężczyzna powinien pracować oraz dbać nie tylko o odzież ale również o wygląd brody czy fryzury. Jeżeli chodzi o profesjonalne linie kosmetyków dla mężczyzn, to warto zerknąć do nas , gdzie znajdziecie ich szeroki wybór.

teklazz
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: teklazz » 30 maja 2017, 19:42

Najlepiej wybierać z kosmetyków naturalnych, tylko tych znanych marek, sprawdzonych. Największy wybór widziałam w hurtowni JMC,namiary na stronie http://jmcpoland.com/#kontakt

TheGent
Amator
Amator

Post autor: TheGent » 04 cze 2017, 09:33

Profesjonalna linia kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów dla mężczyzn
https://thegent.pl/pol_m_kosmetyki-dla- ... w-310.html
gdzie teraz mamy kilka ciekawych promocji, warto zerknąć :)

fiolka
Laik
Laik

Post autor: fiolka » 12 cze 2017, 06:01

Warto dodać też w tym wątku szampony przeciwłupieżowe. Panowie często się z nim zmagają. Jeśli chodzi o taki szampon to już pisałam w innym wątku - Pirolam jest dobry.

Pomadour_pl
Laik
Laik

Post autor: Pomadour_pl » 11 wrz 2017, 12:22

Generalnie dobre kosmetyki dla faceta do pielęgnacji włosów jak i brody znajdziecie na www.Pomadour.pl szybka wysyłka i rozsądne ceny.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków