Rozjasnianie

ZakręconaKarolcia
Laik
Laik

Rozjasnianie

Postautor: ZakręconaKarolcia » 01 wrz 2017, 19:33

Witajcie!
Jestem tutaj nowa i miałabym do was pytanie. Chciałabym z ciemnego brązu zrobić jasny brąz i moje pytanie brzmi jak zrobić to mało szkodliwe dla włosów. Da radę jakimiś naturalnymi sposobami? Włosy miałam raz farbowane " jasnym brazem" ale nic z tego nie wyszło i pozostał już mój naturalny kolor.

feliks1
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Rozjasnianie

Postautor: feliks1 » 15 wrz 2017, 07:24

Podpinam się pod to pytanie , też szukam informacji na ten temat. Chciałabym, żeby efekt na głowie był naturalny . Pomóżcie.

dumany
Laik
Laik

Postautor: dumany » 16 wrz 2017, 12:30

A czy uzyskanie efektu ombre ma jeszcze sens ? Bo właśnie u mnie to jest kwestia rozjaśnienia tylko... :D

nitka28
Amator
Amator

Postautor: nitka28 » 16 maja 2018, 11:52

Nie radzę rozjaśniać samemu w domu, ja tak zrobiłam i bardzo żałuję, bo mam konkretną szopę na głowie :cry: Kupiłam podróbkę revlonu na necie i wyszła tragedia. Dopiero za miesiąc przyjmie mnie dobry fryzjer takie ma terminy, ale on używa oryginalnych farb z hologramem i powiedział, że uratuje co się da...

MissyE
Laik
Laik

Postautor: MissyE » 16 maja 2018, 12:33

Dobrze, że mnie ostrzegacie, bo też chciałam sama rozjaśniać, ale nie mam w tym doświadczenia, wolę iść do zaufanej fryzjerki...

Zerkon
Laik
Laik

Postautor: Zerkon » 18 maja 2018, 09:03

Rozjaśnianie jest o wiele trudniejsze niż nakładanie ciemniejszej farby, bo nigdy nie wiesz jak rozjaśniacz zareaguje na twoich włosach. Użyłam dwóch, które w ogóle mi nie rozjaśniły włosów a trzeci rozjaśnił tak bardzo, że aż popalił włosy. Lepiej iść z tym do fryzjera niż samemu eksperymentować, bo trudno jest uzyskać ładny kolor z rozjaśniania
Jedyne co wolne w naszej cywilizacji, to wiatr.

Wróć do „Koloryzacja i dekoloryzacja”