Strona 1 z 1

Czy peruki mozna koloryzować?

: 11 sty 2019, 20:08
autor: kinia744
Jakiś czas temu zdecydowałam się na zakup peruki naturalnym w krakowskim sklepie https://perukikrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ - czy mogę ją zafarbować na inny kolor, czy też nie jest to wskazane? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? :-)

Re: Czy peruki mozna koloryzować?

: 18 lut 2019, 10:02
autor: Baby67
A co z włosami doczepianymi? Czy na takie włosy można położyć farbę? Chodzi mi o takie włosy jak na przykład na stronie https://remy-hair.pl.... chciałam sobie coś takiego zrobić, bo moje włosy są bardzo cienki i rzadkie, więc nigdy nie udaje mi się z nich zrobić fajnej fryzury A słyszałam, że takie włosy doczepiane mogłyby to zmienić... Czy ktoś z was ma lub miał takie włosy?

Re: Czy peruki mozna koloryzować?

: 27 lut 2019, 14:51
autor: Iza_90
nie jest to wskazane. Jeśli perunka jest z włosów naturalnych to da się to zrobić, ale to raczej dotyczy ludzi, którzy uczą się na fryzjerów i nie mają żywego modela. Jeśli kupujesz perukę do własnego użytku, to nie powinno się eksperymentować przy jej kolorze.
Na włosy doczepiane też raczej fryzjerzy nie chcą kłaść farby.

Re: Czy peruki mozna koloryzować?

: 30 cze 2019, 16:26
autor: Jowis
można koloryzować ale zależy jaki włos na peruce. Czesto niestety sklepy sprzedają g... i wtedy nic z nim nie zrobisz. Syntetycznej to wiadaomo ze nie zafarbujesz ale i z naturalnymi perukami możesz miec problem. Jesli jest ze slabego włosa to oblepiona jest silikonem aby ladnie wygladala i nie poznawl wtedy tez farbowac. Idz lepiej do https://www.rokoko.com.pl/peruki-naturalne/ na konsultacje. Zobacza co za wlos na peruce i ci powiedza co sie da z tym zrobic