zmiana koloru na blond

Awatar użytkownika
niko1990
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: zmiana koloru na blond

Post autor: niko1990 » 16 lip 2017, 23:52

Na prawdę na pierwszym zdjęciu Twoje włosy nie rażą , mają piękny kolor... Nic nie zmieniaj

fashionistka_fryzur
Laik
Laik

Post autor: fashionistka_fryzur » 31 sie 2017, 08:19

Takie zabiegi najlepiej wykonywać w profesjonalnym salonie.
Nie próbuj sama rozjaśniać włosów, bo zapewne tylko je zniszczysz i nie osiągniesz oczekiwanego efektu.

Nicola
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: Nicola » 23 lut 2018, 15:16

myfavourite pisze:W swoich salonach często stosujecie sombre?,chyba w tym sezonie rządzi taki styl farbowania.
Nie tylko w 2017r rządziło sombre lecz rządzi również teraz w obecnym 2018r. Jest to bardzo popularny modny sposób na dodanie optycznej objętości twoim włosom, jak również poprawienie ich wyglądu lekkim muśnięciem rozjaśniacza po końcówkach. Warto nadmienić że tego typu koloryzacja idealnie sprawdza się na długich włosach o kolorze ciemno brązowym, rudym i ciemnym blondzie.
Sombre to odmiana soft ombre... mówił fryzjer warszawa:D

RomaPL
Laik
Laik

Post autor: RomaPL » 23 lut 2018, 23:40

Przecież to nie jest nic trudnego.

Awatar użytkownika
Zofka
Laik
Laik

Post autor: Zofka » 08 mar 2018, 09:13

Ja też radzę sama nie eksperymentować, bo to duża zmiana. Sama kiedyś chciałam rozjaśnić włosy i przesadziłam. Musiałam iść do fryzjera. Generalnie strasznie od tego czasu zaczęły mi wypadać włosy i kruszyć się :(

adammos
Laik
Laik

Post autor: adammos » 30 mar 2018, 00:40

Ja również odradzam eksperymentowanie w domu, bo można zostać bez włosów. W salonie fryzjerskim np u nas mamy orginalne farby np revlon (z hologramem), masz pewność jakości

vaiybora
Amator
Amator

New Movie American 2018 ''Pirates of the Caribbean''

Post autor: vaiybora » 30 mar 2018, 09:42

New Movie American 2018 ''Pirates of the Caribbean''

Click Here For movie หนังออนไลน์ Pirates of the Caribbean is a series of American fantasy swashbuckler films produced by Jerry Bruckheimer and based on Walt Disney's theme park ride of the same name.Directors of the series include Gore Verbinski, Rob Marshall and Joachim Rønning and Espen Sandberg. The series is primarily written by Ted Elliott and Terry Rossio;other writers include Stuart Beattie, Jay Wolpert and Jeff Nathanson.

Obrazek

The stories follow the adventures of Captain Jack Sparrow (Johnny Depp), Will Turner (Orlando Bloom) and Elizabeth Swann (Keira Knightley). Characters such as Hector Barbossa (Geoffrey Rush) and Joshamee Gibbs (Kevin McNally) follow Jack, Will and Elizabeth in the course of the films. The fourth film features Blackbeard (Ian McShane) and Angelica (Penélope Cruz), while the fifth film features Armando Salazar (Javier Bardem), Henry Turner (Brenton Thwaites) and Carina Smyth (Kaya Scodelario). The films take place in a fictional historical setting; a world ruled by the British Empire, the East India Trading Company (based on the real East India Company) and the Spanish Empire, with pirates representing freedom from the ruling powers.

julska
Laik
Laik

Post autor: julska » 15 cze 2018, 14:31

Też się nad tym ostatnio zastanawiałam, ale stwierdziłam, że to byłaby zbyt drastyczna zmiana :)

belmondo
Amator
Amator

Post autor: belmondo » 15 cze 2018, 17:59

Ostatnio pomalowałam włosy sombre chociaż nie byłam co do tego przekonana, aż do momentu gdy zobaczyłam jak ślicznie to wygląda i nie niszczy włosów na http://www.naszawitryna.pl/farbowanie-wlosow-sombre/

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków