przyciemnianie rozjasnianych włosów

Agateka
Laik
Laik

przyciemnianie rozjasnianych włosów

Post autor: Agateka » 13 cze 2013, 13:03

Witam, mam taka sprawe - wiele lat rozjasniane wlosy. W chwili obecnej poltora miesiaca bez farby, odrosty 2 cm. Chcialabym przyciemnic zeby zaczely rosnac i odzyly. Polecono mi farby wella koleston 8/0 i 8/38. Pierwsza mam trzymac dluzej i najpierw, na koniec dolozyc druga. Tylko nie mam pojecia ile powinnam je trzymac, czy z czyms nie zmieszac, jak dolozyc 8/38? Prosze o pomoc i z gory dziekuje za rady

Awatar użytkownika
adamolak
Laik
Laik

Re: przyciemnianie rozjasnianych włosów

Post autor: adamolak » 14 cze 2013, 12:19

najlepiej udać się w tym celu do fryzjera i poprosić o pasemka w kolorze odrostów, w ten sposób będą przyciemnione i będą wyglądać naturalnie :)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 21 cze 2013, 11:24

Raczej refleksy - (słowo klucz)
Nie znam tych farb ale powinna być w środku ulotka - przeczytaj ze zrozumieniem i będziesz wiedzieć. Zwykle trzyma się ok 20 minut na całości a refleksy dodatkowo z 15min z tym, że obawiam się że różnica kolorystyczna przy takim doborze kolorów może być niewidoczna - dlatego za pierwszym razem udałbym się do fryzjera.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

mamuu
Laik
Laik

Post autor: mamuu » 25 mar 2015, 05:21

najlepiej udać się w tym celu do fryzjera i poprosić o pasemka w kolorze odrostów, w ten sposób będą przyciemnione i będą wyglądać naturalnie :)...???

Catherine_82
Amator
Amator

Post autor: Catherine_82 » 14 cze 2016, 08:52

Idź do fryzjera, który dobierze ci odcień i rodzaj farby do twoich potrzeb. Farbując na własną rękę ryzykujesz że farba ci się wypłucze z rozjaśnianych miejsc po kilku myciach

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 11 lip 2016, 14:36

Dokładnie, przy dość radykalnych zmianach kolorów warto poradzić się specjalisty. Wieloletnie rozjaśnianie włosów bardzo je niszczy, przez co efekt własnoręcznej koloryzacji może nie być zadowalający. Warto udać się do fryzjera, który dodatkowo zregeneruje włosy.

makówka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: makówka » 17 paź 2016, 20:23

Ja w takich sytuacjach proponuję ombre - przyciemnienie jedynie końców. Taka fryzura jest nadal modna, do tego nadaje lekkości włosom - http://kobietyn.eu/chcesz-odswiezyc-fry ... ety-ombre/. Rozjaśniane włosy zazwyczaj są bardziej zniszczone niż te nie rozjaśniane - kilka mocnych zabiegów w krótkim czasie bardzo je osłabi i będzie ciężko zregenerować.

modniś
Amator
Amator

Post autor: modniś » 28 sie 2018, 13:52

Jezeli chcesz poznać jakieś niestandardowe fryzury to polecam Ci sprawdzić jeszcze tą stronę interentową http://www.modnafryzura.com.pl/fryzury/ ... metryczne/ jest to bardzo fajny portal w ktorym masz opisane różne ciekawe niestandardowe rozwiazania co do włosów. Warto się zapoznać z tą stroną ponieważ jest to bardzo fajna alternatywa na wiele powtarzalnych fryzur których na ulicach pełno.

Weroniczka
Laik
Laik

Post autor: Weroniczka » 25 paź 2018, 07:52

Wszystko się da zrobić tylko postaw na pewną fryzjerkę.

Awatar użytkownika
stasek513
Laik
Laik

Post autor: stasek513 » 25 paź 2018, 14:16

Ja się niestety nie bardzo na tym znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków