Suche , kręcone , prawie nieukładalne włosy

Modelowanie, upięcia, koki, sploty, itp.
Jakub3835
Laik
Laik

Suche , kręcone , prawie nieukładalne włosy

Post autor: Jakub3835 » 19 paź 2015, 16:56

Mam suche i podniszczone włosy . W dodatku się kręcą co uniemożliwia mi ułożenie poządanej fryzury.
Wcześniej układałem w taki sposób : po umyciu suszyłem je suszarką i tyle ( mam suszarkę z cieplłym strumieniem powietrza i nie używałem żadnych kosmetyków ochronnych )
Teraz po umyciu szamponem Pantene ( powinienem zmienić ? ) nakładam odżywkę potem spłukuje włosy i suszę je ręcznikiem a potem zaczesuje włosy na bok a'la Hitler i przez noc wysychają i rano są proste ( w miarę ) . Rano je odgarniam na lewą stronę i podnoszę do góry i fryzurka jest nawet spoko , tylko że po pewnym czsie włosy zaczynają się falować a potem ..... kręcić.
Próbowałem utrwalać fryzurę różnymi kosmetykami gumą i pastą marki Joanna ale włosy się zaczynały kręcić i sklejać tak samo żel do włosów marki Taft

Czy jest jakis ratunek dla moich włosów jakieś mocniejsze odżywki , może jakieś domowe sposoby , czy może prostowanie keratynowe ( ile mogłoby kosztować na męskie włosy ? )

BŁAGAM POMOCY

pawel.mat33
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Suche , kręcone , prawie nieukładalne włosy

Post autor: pawel.mat33 » 03 lis 2015, 12:14

Jeśli próbowałaś już wielu kosmetyków z zerowym skutkiem, to najwyższy czas wypróbować wyciąg z orzechów macadamia. Po użyciu tej odżywki jest duża szansa, że twoje włosy znowu staną się zdrowe i mocne. Preparat odżywia włosy ale także poprawia ich kolor, dlatego powinaś spróbować.

Jakub3835
Laik
Laik

Post autor: Jakub3835 » 09 lis 2015, 19:02

Ooo , dziękuję , mam nadzięję że przyniesie efekt
* powinieneś a nie powinnaś :D

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:36

Oprócz wspomnianego wyżej wyciągu,proponuje także odżywki na bazie olejku arganowego oraz nafty kosmetycznej,która skutecznie wzmocni i odbuduje końcówki włosów.

Leonidas
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Leonidas » 01 paź 2019, 13:51

pięknie, dzięki za pomoc mam dokładnie taki sam problem, wygląda na to że pomogło

Leonidas
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Leonidas » 01 paź 2019, 13:57

nie ma nieukładalnych włosów, poczytaj o układaniu włosów suchych i kręconych

magdallena
Laik
Laik

Post autor: magdallena » 14 lis 2019, 23:57

Myślę, że może pomóc zmiana pielęgnacji. Spróbuj szamponu kaminomoto, ma dobry skład i działa na włosy wygładzająco

Awatar użytkownika
MaryGreen
Amator
Amator

Post autor: MaryGreen » 09 mar 2020, 10:20

Najlepiej iść z tym do jakiegoś porządnego stylisty! On na pewno doradzi, jak najlepiej dopasować fryzurę do twarzy!

kantorka
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: kantorka » 12 mar 2020, 21:39

A nie myślałaś o tym by sprawić sobie perukę? Takie naturalne https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ są nie do odróżnienia od włosów normalnych, ładnie się prezentują i są łatwe w układaniu. Sporo kobiet decyduje się na takie rozwiązanie kiedy ma problemy ze swoimi własnymi włosami. Czasami z genami nie da się po prostu wygrać

Awatar użytkownika
tdare
Laik
Laik

Post autor: tdare » 24 mar 2020, 17:34

To idealny opis mojego owłosienia na brodzie. Niestety w wyniku wypadku włosy straciłem i teraz czekam na przeszczep brody. Czytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego zabiegu.

natankowa
Stylista
Stylista

Post autor: natankowa » 25 mar 2020, 18:27

Też jestem zdania, że zmiana pielęgnacji to będzi dobra decyzja ;) Zamień kosmetyki droferyjne na te lepszej jakości, np z Inoara. Ja je stosję już od kilku lat i nie zamieniłabym ich na żadne inne. Wypróbuj na przykład balsam do włosów Argan Oil Thermoliss, który wygładza włosy i jednocześnie zabezpiecza je przed wysoką temperaturą suszarki czy prostownicy.

alutka90
Mistrz
Mistrz

Post autor: alutka90 » 25 mar 2020, 22:29

Zdecydowanie trzeba zmienić kosmetyki... Myślę, że coś co będzie fajnie wzmacniało włosy. Może warto spróbować coś z tej serii https://ziaja.com/products/series/ceramidowa To fajna firma, kosmetyki testowane dermatologicznie, więc na pewno bezpieczne. Sama stosuję i jestem zadowolona :)

hunda
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: hunda » 28 mar 2020, 07:18

tutaj https://sklep.fryzaw.pl zamowisz porządne kosmetyki do ciała i włosów. Dobra jakiść, korzystna cena i szybka dostawa, takze polecam

snisarenko
Amator
Amator

Post autor: snisarenko » 05 kwie 2020, 18:01

Jakub3835 pisze:
19 paź 2015, 16:56
Mam suche i podniszczone włosy . W dodatku się kręcą co uniemożliwia mi ułożenie poządanej fryzury.
Wcześniej układałem w taki sposób : po umyciu suszyłem je suszarką i tyle ( mam suszarkę z cieplłym strumieniem powietrza i nie używałem żadnych kosmetyków ochronnych )
Teraz po umyciu szamponem Pantene ( powinienem zmienić ? ) nakładam odżywkę potem spłukuje włosy i suszę je ręcznikiem a potem zaczesuje włosy na bok a'la Hitler i przez noc wysychają i rano są proste ( w miarę ) . Rano je odgarniam na lewą stronę i podnoszę do góry i fryzurka jest nawet spoko , tylko że po pewnym czsie włosy zaczynają się falować a potem ..... kręcić.
Próbowałem utrwalać fryzurę różnymi kosmetykami gumą i pastą marki Joanna ale włosy się zaczynały kręcić i sklejać tak samo żel do włosów marki Taft

Czy jest jakis ratunek dla moich włosów jakieś mocniejsze odżywki , może jakieś domowe sposoby , czy może prostowanie keratynowe ( ile mogłoby kosztować na męskie włosy ? )

BŁAGAM POMOCY

Po pierwsze zmienić szampon, po drugie żeby włosy fajnie wyglądały trzeba je modelować A nie suszyć. Włosy zaczynają się kręcić od pogody, od wilgoci, od zmian temperatury, pod czas snu też się pocimy, to wszystko może spowodować kręcenie. Spróbuj serię do włosów zniszczonych z firmy Authentik Beauty Concept. Odżywkę można zostawić na 5 min i rozczesac szerokim grzebieniem. I przed modelowaniem nałożyć fluid na końcówki. Przy pomocy okrągłej szczotki ułożyć https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept

Roarrra
Amator
Amator

Post autor: Roarrra » 06 kwie 2020, 19:02

Z wszystkim można sobie oczywiście poradzić, trzeba tylko wiedzieć jak. Podpytajcie może wasze fryzjerski. Ja tak dostałam namiar na sklep internetowy https://www.emcik.pl Znalazłam tu spory wybór produktów pielęgnacyjnych do włosów. Myślę, że spokojnie każdy coś tu dla siebie powinien znaleźć.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków