Pomocy!!. Potrzebuje porady. ;)

Modelowanie, upięcia, koki, sploty, itp.
Wrobel
Laik
Laik

Pomocy!!. Potrzebuje porady. ;)

Post autor: Wrobel » 13 sty 2009, 20:47

Witam. Mam pytanie jestem chłopakiem w wieku 15 no prawie 16 lat, moje włosy są krótkie no czasami mam średnie,twarde , czarne i jakiego mam używać żelu, gumy (od razu piszę że zawsze używałem gumę ;) ) żeby najlepiej stylizować fryzurę. I jakiej odżywki lub coś podobnego mam stosować żeby włosy nie traciły połysku i żeby no tak powiem były cudo (i zdrowe) :D ;) ( Jak ktoś chcę to mogę przesłać zdjęcie włosów.) Proszę o Odpowiedź z góry dziękuje. Pozdrawiam. :)

Agnieszka79
Amator
Amator

Re: Pomocy!!. Potrzebuje porady. ;)

Post autor: Agnieszka79 » 17 mar 2014, 14:25

Myślę, że guma to dobry wybór. Możesz też spróbować układać włosy zawsze po myciu - na wilgotne włosy nakładasz odrobinę żelu i podczas suszenia układasz pożądaną fryzurę :)

karunfin
Mistrz
Mistrz

Post autor: karunfin » 14 lip 2014, 13:42

Fakt, wtedy się lepiej trzyma

maleki00
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: maleki00 » 18 lut 2015, 15:00

Używaj zwykłego żelu do włosów. Ale jeśli chcesz żeby twoje włosy były zdrowe, to najlepiej stosuj jakąś odżywkę do mycia włosów. Dzięki temu twoje włosy będą bardziej odżywione i nie stracą blasku.

Rerusso Magda
Laik
Laik

Post autor: Rerusso Magda » 25 lut 2015, 21:14

Podstawa to odpowiedni szampon ,który dobrze zmyje produkty nakładane każdego dnia.Włosy nie będą matowe,najlepiej wysuszyć i wystylizować GLINKĄ KEUNE BLEND CLAY .Fryzura nie będzie matowa.Efekt wyrazistych i stylowych włosów.

ekspert
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: ekspert » 04 maja 2015, 08:07

Po zimie struktura włosa zawsze jest osłabiona, dla tego dobrze jest zastosować kurację, która wzmocni nasze włosy. Jednym z domowych sposobów na lśniące włosy jest żółtko z jajka w połączeniu z piwem (ponieważ nie masz jeszcze 18 lat samo żółtko też wystarczy). Nie przesadzaj ze byt dużą ilością odżywek i nabłyszczaczy. Zaczynają się teraz dni słoneczne dla tego używaj szamponów i odżywek z filtrem UV. Warto też pamiętać o odpowiedniej diecie, która ma decydujące znaczenie dla kondycji naszych włosów. Warto też skorzystać z usług gabinetu trychologicznego, który dokładnie przebada strukturę naszego włosa i skóry po czym dobierze odpowiednią kurację. Pamiętaj, że nawet najlepiej dobrane kosmetyki Ci nie pomogą jak będą w nieodpowiedni sposób używane.
ul. Pasaż Ursynowski 9, lok. U1
Warszawa 02-784
Godziny otwarcia:

pon-pt 9:00-21:00
sob 9:00-17:00

tel. 88 404 94 80
www.gnatyshyn.pl gnatyshyn.beauty@gmail.co

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków