awantura w salonie

Modelowanie, upięcia, koki, sploty, itp.
Awatar użytkownika
ingar
Laik
Laik

awantura w salonie

Post autor: ingar » 12 kwie 2019, 09:02

Ostatnio miałam taką klientkę, która sobie zażyczyła fryzurę znalezioną w internecie. Pokazała mi ją na telefonie i powiedziałam, że jest do wykonania. Zrobiłam ją idealnie tak jak na pokazanym zdjęciu. Klientka nie była zadowolona ze swojego wyboru i zaczęła krzyczeć na mnie w salonie przy wszystkich klientach.... Ludzie są naprawdę powaleni. Sama chciała taką fryzurę, a to już nie moja wina, że źle w niej wygląda. Miałyście takie sytuacje w salonie gdzie klient nie był zadowolony ze swojego wyboru?
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mie ... ch-pozbyc/

Awatar użytkownika
RedBaron4644
Amator
Amator

Re: awantura w salonie

Post autor: RedBaron4644 » 12 lip 2019, 09:44

To rzeczywiście prawda. W salonach piękności jest wiele osób, które często sprawiają problemy.

Awatar użytkownika
ingar
Laik
Laik

Post autor: ingar » 26 lip 2019, 13:17

Tragedia totalna, ale na szczęście już do mnie nie przychodzi :D
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mie ... ch-pozbyc/

Ombra
Laik
Laik

Post autor: Ombra » 26 lip 2019, 14:04

Teoretycznie jako fryzjerka powinnaś mniej więcej wiedzieć, jak klientka będzie w danej fryzurze wyglądała i czy będzie to wyglądało dobrze, czy źle. Jeżeli w twoim mniemaniu będzie to źle wyglądało, powinnaś ją o tym poinformować. Jeżeli jest uparta i chce taką i tyle, ważne jest, żebyś się zapytała, czy na pewno na 100% klientka sobie taką fryzurę życzy, mimo twoich zapewnień, że będzie jej w tej fryzurze źle. Nie masz sobie wtedy absolutnie nic do zarzucenia i możesz po prostu taką klientkę zamknąć mówiąc, że przecież mówiłam, że pani będzie w tym źle, taką pani chciała, proszę się teraz na mnie nie drzeć, należy się tyle i tyle. Gdzieś kiedyś widziałam zdjęcie cennika, nie wiem, czy prawdziwe, "awantury bo chciałam, a teraz źle wyglądam dodatkowe X złotych".

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków