Jakie produkty do stylizacji?

Modelowanie, upięcia, koki, sploty, itp.
Igor
Laik
Laik

Jakie produkty do stylizacji?

Post autor: Igor » 26 gru 2014, 15:55

Witam.Mam krótką fryzurę.Boki krótsze góra dłuższa.Mam gęste włosy które można by powiedzieć rosną do góry.Jaki produktami układać takie włosy guma,pasta a może coś innego?Do tej pory nie używałem niczego do układania włosów.Jak mam za hodować dłuższe włosy na górze?Co mówić fryzjerowi gdy idę na wizytę żeby tylko górę wyrównywał a boki skrócił/wycieniował?Fryzury wolę te krótsze.Mam tez problem bo nie wiem jak takowe układać i czy da się coś zrobić z krótkimi włosami oprócz postawienia ich do góry?Zastanawiałem się również nad jakimś lepszym szamponem i może odżywką gdyż po prysznicu moje włosy wyglądają dziwnie jakby suche nie wiem jak to określić,co wybrać?

uRadka_pl
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Re: Jakie produkty do stylizacji?

Post autor: uRadka_pl » 11 lut 2015, 14:42

Musisz pilnować odpowiedniej dlugości włosów i bez problemu można je wtedy stylizować w dowolny sposób. Po drugie wystarczy pasta czy guma w ostateczności żel plus grzebień aby je wystylizować i nie ma problemu.

Roman77
Laik
Laik

Post autor: Roman77 » 01 kwie 2015, 05:31

Jest to wyjątkowo przyzwoity i tolerowane po .... Ty pokręcił umieszczenie go .... Dzięki dużo za umieszczenie go ..... !!!!
You can get score highest marks in http://e-six-sigma.org dumps exam using caltech.edu and test king which are prepared by top certified professionals, fcc ccna wireless training.

Tinia
Laik
Laik

Post autor: Tinia » 14 kwie 2015, 10:30

Kosmetyki i innego rodzaju cuda dla kobiet kupuję najczęściej w drogeriach, zwracam uwagę na markę i często wybieram http://www.maybellinetrends.pl

ekspert
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: ekspert » 09 cze 2015, 13:04

Żeby dobrać odpowiednie środki do stylizacji włosów, musimy najpierw dokładnie zdiagnozować jaka jest ich struktura. Inne składniki zastosujemy do włosów suchych, a inne do normalnych czy przetłuszczających się. Znaczenie ma również ich kondycja. Możemy stosować żel, krem, wosk, brylantynę, gumę, pastę czy lakier.
ul. Pasaż Ursynowski 9, lok. U1
Warszawa 02-784
Godziny otwarcia:

pon-pt 9:00-21:00
sob 9:00-17:00

tel. 88 404 94 80
www.gnatyshyn.pl gnatyshyn.beauty@gmail.co

jokolo
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: jokolo » 27 lip 2015, 10:44

U mnie, jak mam proste cienkie średniej długości włosy najlepiej sprawdza się lakier z płynną kreatyną, która odżywia włosy i sprawia, że fryzura dłużej się trzyma.

arklot
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: arklot » 28 sie 2015, 01:50

Ja mam krótkie włosy i świetnie sprawdza się guma do włosów

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:39

Guma,pasta,lakier do włosów- dzięki tym kosmetykom na pewno ułożysz odpowiednią dla siebie fryzurę,a jeżeli nie wiesz gdzie to wszystko kupić,to zacznij od www.Siima.pl

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 30 paź 2018, 09:39

A co moi mili myślicie o grzebieniach do stylizacji marki Lussoni? Macie na ich temat wyrobioną jakąś opinię? O samej marce słyszałam sporo dobrego – szczególnie pod względem jakości używanych przez nich materiałów. Tak pytam, bo właśnie szukam jakiegoś porządnego grzebienia do stylizacji (ostatni okazał się dość… łamliwy, co dziwne) i trafiłam na tę właśnie markę przeglądając towar dostępny w tym sklepie internetowym: https://toolsforbeauty.eu/pl/ . Koleżanka zaopatruje się tam w pędzle do makijażu i bardzo sobie je chwali, więc postanowiłam tam znaleźć – zakładając, że jakość będzie konsekwentna pomiędzy poszczególnymi produktami. I przyznam, całkiem bogaty wybór takich grzebieni można tam znaleźć – może i Wy przy okazji znajdziecie tam coś dla siebie?

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków