Gęste włosy u nastolatka

Modelowanie, upięcia, koki, sploty, itp.
saker
Laik
Laik

Gęste włosy u nastolatka

Post autor: saker » 28 cze 2015, 23:26

Cześć, mam 15 lat (nastolatek) i mam bardzo gęste włosy. Zupełnie nie wiem, ja je układać, ponieważ po pewnym czasie powracają do kształtu, którego ja nie chce. Niestety na grzywce przy końcówkach mam włosy kręcone (w dzieciństwie miałem proste włosy!). Czy da się je przykładowo jakoś wyprostować? Zależy mi jeszcze aby je jakoś ułożyć. Czy są jakieś dobre żele czy pianki, które utrzymają moje włosy? Teraz używane żelu do włosów Extra style, który "trzyma" moje włosy może przez 5 min. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

ekspert
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Re: Gęste włosy u nastolatka

Post autor: ekspert » 09 lip 2015, 09:12

Powinieneś się cieszyć, że masz gęste włosy. Jest wiele osób, które mażą o tym by mieć właśnie takie. To, że nie chcą Ci się układać tak jak chcesz jest sprawą ich naturalność. Włos krąży swoimi ścieżkami :) Oczywiście można temu zaradzić poprzez odpowiednie ścięcie ich. Dobry stylista potrafi tak wypracować fryzurę, że włosy będą się same układały. Oczywiście z chwilą gdy włosy będą odrastały, efekt będzie coraz słabszy. Środki kosmetyczne dają niestety niezbyt długo działają, ale żeby tylko 5 min. to chyba trochę przesadziłeś.
ul. Pasaż Ursynowski 9, lok. U1
Warszawa 02-784
Godziny otwarcia:

pon-pt 9:00-21:00
sob 9:00-17:00

tel. 88 404 94 80
www.gnatyshyn.pl gnatyshyn.beauty@gmail.co

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:40

Moim zdaniem to tylko i wyłącznie kwestia tego jakich kosmetyków do pielęgnacji użyjesz,polecam dobrą pastę lub wosk do układania włosów,akurat na naszej stornie znajdziesz szeroki wybór,chętnie pomożemy i doradzimy:)

malarkaaa11
Amator
Amator

Post autor: malarkaaa11 » 04 cze 2018, 18:02

oczywiście, że gęste włosy do duży skarb. Dobry fryzjer powinien pomóc by dobrać odpowiednią fryzurę...

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków