Witam, potrzebuję porady

Inne techniki fryzjerskie
amag89
Laik
Laik

Witam, potrzebuję porady

Post autor: amag89 » 23 maja 2010, 22:57

Witam. Potrzebuję pomocy w doradzeniu sposobu przedłużenia moich włosów. Dodam, że są bardzo wiotkie, cienki i łatwo się łamią, dlatego mam krótką fryzrukę, ale w lipcu ŚLUB yay :) i chciałam sprawić wszystkim niespodziankę.

Dlatego też chcę przedłużyć tak około 40 cm dodać, żeby było ładnie.
Tylko boję się o moje włosy. Moje naturalne.

Proszę o poradę i ewentualne oferty, jestem z Krakowa.

Pozdrawiam :D

beautyforyou
Laik
Laik

Re: Witam, potrzebuję porady

Post autor: beautyforyou » 24 maja 2010, 17:47

Witam, posiadam salon i mogę Pani pomóc. Przedłużam włosy przy uzyciu jednej z 13 metod, sama jestem instruktorką i prowadzę szkolenia w zakresie Przedłużania i zagęszczania włosów.

Przedłużenia wykonane ze 100% naturalnych surowców dają efekt pięknych, długich i gęstych włosów. Doczepione pasma są
miękkie, lśniące i przy odpowiedniej pielęgnacji przez cały okres użytkowania nie różnią się od włosów żywych.
Pielęgnacja nie powinna sprawiać żadnego problemu, ani zajmować więcej czasu niż przy żywych włosach. Włosy można
modelować, farbować, czesać w przeróżne fryzury.

Dla Pani mogę zaproponować kilka metod:

METODA KERATYNOWA (NA CIEPŁO)
Pasemka są mocowane do włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na
doczepienie dużej ilości włosów. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się
odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie.
Uwaga
Kilka dni przed przedłużaniem należy wykonać test uczuleniowy - założyć z tyłu 3-4 łączenia i ponosić 2-3 dni. Jeżeli nie
wystąpi reakcja alergiczna swobodnie możemy doczepić pasma na całej głowie.
Włosy przedłużone metodą na ciepło nosi się 2-3 miesiące. Łączenia zdejmuje się przy użyciu specjalnego removera.

Metoda na tulejki
Cienkie, podłużne tulejki zaciskane na 2 .Dyskretne, świetnie trzymają pasemka. Dobierane pod kolor odrostu włosów.
Metoda ta jest idealna do zagęszczania i przedłużania włosów cienkich i normalnych. Jest to metoda przedłużania włosów na
zimno, polegająca na doczepianiu pasm za pomocą małych metalowych tulejek do włosów naturalnych. Rozmiar tulejek, oraz
ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa

Tulejki termokurczliwe
Wykonane z tworzywa które pod wpływem temperatury kurczą się tym samym mocno zaciskają wokół pasemka. Nie wtapiają
się w strukturę włosa i nie powoduje jego naruszenia. Jest to metoda w wykonaniu analogiczna jak na tulejki czy ringi- pasmo
włosów żywych przeciąga się za pomocą specjalnego szydełka przez tulejkę, następnie wkłada końcówkę pasemka
przedłużającego i zgrzewa za pomocą zgrzewarki.
Czas noszenia ok 2,5 -3 miesięcy

metoda clip on/off – taśmy na klipsach
Najszybsza metoda przedłużania włosów- efekt widoczny w niespełna 30 minut. Bardzo popularna metoda przedłużania
włosów na spinki. Włosy na taśmie w dłuższych fragmentach bądź pasemkami wpina się za pomocą specjalnych małych
spineczek we włosy naturalne klientki. Dzięki tej metodzie można nie tylko przedłużyć i zagęścić włosy ale również nadać
fryzurze nowy charakter jak asymetria czy kolorowe pasemka. Polecany dla osób pragnących osiągnąć efekt przedłużenia na 1
dzień

Ewa Geraszek
508-091-281
beautyforyou.kontakt@gmail.com

Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłam.

Do przeczytania;)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków