Przeszczep włosów?

Inne techniki fryzjerskie
Monikashley
Amator
Amator

Przeszczep włosów?

Postautor: Monikashley » 11 cze 2013, 12:11

Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Przeglądałam sobie dział chirurgia w internetowych rankingach, ale w sumie nie orientuje sie jak to wygląda, a nie chcę płacić za samą poradę - może wy wiecie jak to wygląda?
Chirurg, kosmetyka??

Awatar użytkownika
ambrela
Laik
Laik

Re: Przeszczep włosów?

Postautor: ambrela » 17 cze 2013, 14:24

Poczytaj więcej o tym w necie, ale wydaje m i się, że raczej chirurgia plastyczna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Postautor: Lisek_1 » 21 cze 2013, 07:39

chirurgia i to nie byle jaka
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Awatar użytkownika
Ardilla
Laik
Laik

Postautor: Ardilla » 21 sie 2013, 10:31

Też mi się wydaje, że tylko chirurg, bo to wiąże się już z operacją z tego co wiem a kosmetyczka czy fryzjer takich umiejętności nie mają.

mapka
Mistrz
Mistrz

Postautor: mapka » 17 paź 2013, 10:15

Przeszczep włosów jest już jednak zabiegiem chirurgicznym. Więcej na temat tego typu zabiegów przeczytasz u źródła, czyli np. na stronach typu chirurgia plastyczna clinicforyou.pl. To właśnie tego typu kliniki wykonują przeszczepy, czegoś takiego nie zrobi zwykła kosmetyczka, potrzebny jest chirurg.

ankaf
Mistrz
Mistrz

Postautor: ankaf » 30 lis 2014, 14:04

Wybaczcie, że sobie tak pozwolę na odświeżenie wątku, ale to jedyny związany z chirurgią plastyczną temat, jaki znalazłam na tym forum. Czy któraś z Was wykonywała kiedykolwiek korektę powiek? Moja mama zastanawia się nad tym zabiegiem, ale chciałaby wcześniej zebrać jak najwięcej opinii na ten temat, żeby móc potem na spokojnie udać się na konsultację z lekarzem.

DrNettie94
Laik
Laik

Postautor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:36

Ardilla pisze:Też mi się wydaje, że tylko chirurg, bo to wiąże się już z operacją z tego co wiem a kosmetyczka czy fryzjer takich umiejętności nie mają.

Nie dajcie się zwieść na przeszczepianie włosow u kosmetyczki! Słabe są szanse, że coś jej się uda dobrze zrobić, ale na pewno nie lepiej niż chirurg. Problem podstawowy polega na tym, że lekarz jest odpowiedzialny za to, co robi, a u kosmetyczki nie.

DrNettie94
Laik
Laik

Postautor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:39

Monikashley pisze:Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Przeglądałam sobie dział chirurgia w internetowych rankingach, ale w sumie nie orientuje sie jak to wygląda, a nie chcę płacić za samą poradę - może wy wiecie jak to wygląda?
Chirurg, kosmetyka??

Tylko bardzo Cię ostrzegam dla spokoju własnego i tak obolałego sumienia;) - nie wierz w te bajery ani z szamponami, chociaż szmpon to jeszcze pół biedy, ale też nie przyspoży Ci włosów, ale te idiotyczne reklamy typu schudła w 2 dni, odrosły mu włosy w 1 dzieńn!

DrNettie94
Laik
Laik

Postautor: DrNettie94 » 14 maja 2015, 07:41

Monikashley pisze:Czy przeszczep włosów (totalnie łysy mężczyzna bardzo młodym wieku) można zrobić u jakichś fachowców od kosmetyki i fryzjerstwa, czy raczej tylko chirurgia się tu kłania??
Chirurg, kosmetyka??
Aha, wiedz o tym, że te rzekome kuracje też mogą zaszkodzić. Nie masz żadnej gwarancji że to, co Ci sprzedadzą nie zaszkodzi nawet niekoniecznie na włosy, ale na coś innego- na skórę, spowoduje alergię lub tp. Odradzam, idz do chirurga, powodzenia!

Siima.pl
Amator
Amator

Postautor: Siima.pl » 19 lis 2015, 16:08

W sumie opinie są podzielone,natomiast generalnie co do przeszczepu włosów mam pozytywne zdanie,uważam że na pewno nam to nie zaszkodzi,jedynym minusem może być cena bo tez umówmy sie,że taki zabieg nie należy do najtańszych i nie każdy może sobie na niego pozwolić..

abooot
Laik
Laik

Postautor: abooot » 17 maja 2017, 14:52

W przypadku konieczności skorzystania z przeszczepu włosów proponowałbym wybranie Centrum Transplantacji włosów Cheveux. Sam korzystałem z ich usług i muszę przyznać, że mimo dwóch lat od zabiegu włosu są cały czas piękne i lśniące. Nie ma efektu odrzutu.

TheGent
Amator
Amator

Postautor: TheGent » 04 cze 2017, 09:42

Na pewno jest to skuteczny zabieg, natomiast bardzo kosztowny o czym mowa powyżej. Czy ktoś jest w stanie sprecyzować koszty? Bo to byłoby bardzo wskazane.

Wróć do „Inne”