Kurs ECKS Wrocław

Inne techniki fryzjerskie
karolka
Laik
Laik

Kurs ECKS Wrocław

Post autor: karolka » 29 wrz 2015, 21:28

Chciałam dzis wam troche opowiedziec o Kursie Ecks we Wrocławiu. Zdecydowałam sie na ten kurs poniewaz mysłałam ze zdobede jakies kwalifikacje i poszerze moje umiejetności. Zapisałam sie na kurs, juz wczesniej miałam stycznosc z fryzjerstwem wiec mysłam ze naucze sie czegos nowego zapewniano mi ze tak bedzie i ze poziom jest wysoki i najlepsi instruktorzy tu ucza zreszta wypisali sobie na stronie. Prawda okazała sie całkiem inna. Ucza instruktozry którzy sami pokonczyli tu kurs i pracuja po znajomosci, wiec poziom dla mnie zaden klamia na swojej stronie jak z nut i wciskaja kity. Podczas zajec pseudo instruktozry totalnie olewaja swoja prace nie sa z nami na sali nie tlumacza bo pewnie sami niewiedza, jak sa po kursach. Klienci wychodza niezadowoleni i oburzeni atmesfera panujaca tam jest strasznie niemila i wroga. Biora pieniadze i nie szkola. Był jeden wielki galimatias podczas kursu jestem zazenowana tym co tam było zastanowcie sie 100 razy zanim sie zdecydujecie na ta szkole dla mnie to strata czasu i pieniedzy mam zerowy poziom wiedzy na temat wlosów i technik ktore miały byc planowo omawiane i trenowane prawie cały kurs stzryglam tylko wlosy a koloryzacje mialam pzrez tydzien trwalej i upiec nie zdazylam zaliczyc bo juz powiedzieli ze sie z czasem nie wyrobili. Zenada.

Janinka
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Re: Kurs ECKS Wrocław

Post autor: Janinka » 27 mar 2017, 11:36

Ostatnio coraz więcej jest takich naciągaczy, trzeba dużo w necie poczytać, nie tylko na stronie tych co organizują, bo wiadomo że oni będą pisali o sobie tylko to co najlepsze, ale właśnie na forach, dlatego plus dla Ciebie że piszesz o tym, może ktoś innych nie wyda na darmo pieniędzy. Druga smutna uwaga to to że są ludzie tacy co będą się szczycić że są po kursie ( nie ważne że nic z niego nie wynieśli) a potem będą praktykować.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków