Kemon

Propozycje firm które znacie i o których chcielibyście porozmawiać
katarzynka32
Laik
Laik

Kemon

Post autor: katarzynka32 » 28 kwie 2011, 17:15

Co sądzicie o kosmetykach firmy Kemon?? http://www.facebook.com/pages/Kemon/208316141710?ref=ts Ciekawa jestem opinii mnie ta marka bardzo odpowiada.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: Kemon

Post autor: Lisek_1 » 16 maja 2011, 14:50

Sądzę, że są kolejnym wynalazkiem różniącym się od pozostałych tylko opakowaniem. Jeżeli wiesz coś na ich temat to napisz. Jeżeli masz związek z dystrybucją lub produkcją to napisz o firmie o jej polityce - o mocnych i (lub) słabych stronach. Robienie śmietnika i wciskanie gdzie popadnie linków nie służy nikomu na tym forum a tym bardziej właścicielom stron (tutaj muszę sprostować, że forum jest tak skonstruowane że roboty pozycjonujące nie czytają linków w treści postów - nasze forum ma być obiektywne)
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

loczek
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: loczek » 29 paź 2011, 18:57

Słyszałem o tej marce. Jak dla mnie produkty tej firmy są dość drogie, dlatego jak do tej pory nie próbowałem. Ale może się nie znam :) . Warto zerknąć na skład produktu, czy nie jest przypadkiem tak, że różni się od innych wynalazków jedynie opakowaniem, no i ceną oczywiście.Pozdrawiam

aniamazk
Laik
Laik

Post autor: aniamazk » 25 lis 2012, 08:57

Czasami warto zainwestować w lepszy sprzęt który wytrzyma lata.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków