Strona 1 z 1

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

: 08 sty 2019, 13:50
autor: victoria
Szukam sposobu na wsparcie finansowe w otwarciu własnego biznesu. Podobno w dzisiejszych czasach nie ma co kombinować i należy sięgnąć po pomoc specjalistów. Można ich spotkać w kancelariach typu Kancelaria Doradztwa Gospodarczego , które oferują pomoc w zakresie pozyskiwania środków unijnych. Czy wy też korzystaliście z tego typu pomocy? :)

Re: Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

: 31 sty 2019, 14:04
autor: Ombra
Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, jak również obsługa prawna firm - Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.

Re: Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

: 01 lut 2019, 21:33
autor: angeloczek
Dobrze wiedzieć, że taka specjalistyczna pomoc jest świadczona. Chętnie sama skorzystam - ostatnio mam pewne wątpliwości co do prowadzenia biznesu, a nie potrafię ich rozwiązać w pojedynkę.

Re: Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

: 05 lut 2019, 16:24
autor: maiii9
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Re: Kancelaria Doradztwa Gospodarczego

: 22 mar 2019, 20:42
autor: Kaska65
Kancelaria jest potrzebna do wielu rzeczy. Taka pomoc frankowiczom wrocław nawet mogą rozwiązać, ponieważ działania gospodarcze dają różne rezultaty. Warto czasem szukać ciekawych propozycji.