Prezbiopia - okulary

OrenaK
Laik
Laik

Prezbiopia - okulary

Post autor: OrenaK » 09 paź 2018, 10:04

Dziewczyny, mam mały problem i może coś mi będziecie w stanie doradzić. Od jakiegoś czasu noszę okulary, bo ma stwierdzoną prezbiopię (starość nie radość ;), mam okulary dwuogniskowe ale coraz gorzej sie w nich czuje i nie chodzi mi o ich moc, tylko o to, że sa mało komfortowe w użytkowaniu. Poza tym, gdy wracam po zmroku samochodem do domu, bardzo często oślepiają mnie światła innych aut, co jest po prostu niebezpieczne. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam takie okulary http://zobacztozjzo.com.pl/eyedrive.html , które wydają się idealnym rozwiązaniem moich problemów. Ale mam pytanie, czy może któraś z was nosi takie okulary i mogłaby wrazić swoją opinię, czy faktycznie tak dobrze się w nich jeździ autem w nocy, i równie dobrze służą w dzień? Będę wdzięczna za jakieś opinie.

MacieX822
Amator
Amator

Re: Prezbiopia - okulary

Post autor: MacieX822 » 12 paź 2018, 12:33

A może pomyślisz o odpowiednich zabiegach zdrowotnych zamiast wybierać okulary? Są takie kliniki jak Blikpol, gdzie pomagają osobom w każdym wieku jeżeli chodzi o problemy zdrowotne. Ja uporałem się dzieki nim z zespołem suchego oka, znajdziesz informacje o tym na https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka Zajrzyj też tam po ofertę operacji zaćmy, czy też laserowej korekcji wzroku

domimomi
Laik
Laik

Post autor: domimomi » 17 paź 2018, 11:11

A nie lepiej zdecydować się na soczewki kontaktowe?

marcelinka33
Laik
Laik

Post autor: marcelinka33 » 24 paź 2018, 00:02

Na prezbiopie znakomite są okulary z progresywnymi szkłami, wiem coś o tym, bo sama mam ten problem. Okulista wykrył prezbiopie u mnie 2 lata temu, od razu polecił mi kupno okularów progresywnych. Od momentu, gdy zaczęłam nosić okulary, moje oczy są w dużo lepszej formie, nie mam problemów przy czytaniu i przy prowadzeniu auta. Obecnie korzystam z okularów marki Varilux http://www.varilux.pl/sprawdz-promocje/
super jakość, warto poszperać na stronce, wiele promocji :D

Awatar użytkownika
Kuili
Laik
Laik

Post autor: Kuili » 24 paź 2018, 15:42

A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać – Marek Aureliusz

Baby67
Szkoleniowiec
Szkoleniowiec

Post autor: Baby67 » 09 lis 2018, 10:51

Moim zdaniem najlepiej pomoże Ci w takim wypadku jakiś dobry, sprawdzony optyk Poznań ma na przykład bardzo dobrych specjalistów w salonach Biela - jeden z nich znajduje się na os. Rzeczypospolitej 6, a drugi na ul. Łowickiej 1, więc możesz udać się tam, gdzie będziesz miała bliżej Jest to firma z tradycjami, funkcjonująca na rynku już od kilkudziesięciu lat, więc możesz liczyć z ich strony na pełen profesjonalizm :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków