Strona 1 z 1

Prezbiopia - okulary

: 09 paź 2018, 10:04
autor: OrenaK
Dziewczyny, mam mały problem i może coś mi będziecie w stanie doradzić. Od jakiegoś czasu noszę okulary, bo ma stwierdzoną prezbiopię (starość nie radość ;), mam okulary dwuogniskowe ale coraz gorzej sie w nich czuje i nie chodzi mi o ich moc, tylko o to, że sa mało komfortowe w użytkowaniu. Poza tym, gdy wracam po zmroku samochodem do domu, bardzo często oślepiają mnie światła innych aut, co jest po prostu niebezpieczne. Poszukałam trochę w internecie i znalazłam takie okulary http://zobacztozjzo.com.pl/eyedrive.html , które wydają się idealnym rozwiązaniem moich problemów. Ale mam pytanie, czy może któraś z was nosi takie okulary i mogłaby wrazić swoją opinię, czy faktycznie tak dobrze się w nich jeździ autem w nocy, i równie dobrze służą w dzień? Będę wdzięczna za jakieś opinie.

Re: Prezbiopia - okulary

: 12 paź 2018, 12:33
autor: MacieX822
A może pomyślisz o odpowiednich zabiegach zdrowotnych zamiast wybierać okulary? Są takie kliniki jak Blikpol, gdzie pomagają osobom w każdym wieku jeżeli chodzi o problemy zdrowotne. Ja uporałem się dzieki nim z zespołem suchego oka, znajdziesz informacje o tym na https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka Zajrzyj też tam po ofertę operacji zaćmy, czy też laserowej korekcji wzroku

Re: Prezbiopia - okulary

: 17 paź 2018, 11:11
autor: domimomi
A nie lepiej zdecydować się na soczewki kontaktowe?

Re: Prezbiopia - okulary

: 24 paź 2018, 00:02
autor: marcelinka33
Na prezbiopie znakomite są okulary z progresywnymi szkłami, wiem coś o tym, bo sama mam ten problem. Okulista wykrył prezbiopie u mnie 2 lata temu, od razu polecił mi kupno okularów progresywnych. Od momentu, gdy zaczęłam nosić okulary, moje oczy są w dużo lepszej formie, nie mam problemów przy czytaniu i przy prowadzeniu auta. Obecnie korzystam z okularów marki Varilux http://www.varilux.pl/sprawdz-promocje/
super jakość, warto poszperać na stronce, wiele promocji :D

Re: Prezbiopia - okulary

: 24 paź 2018, 15:42
autor: Kuili
A może warto doradzić się znajomych w tej materii? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.

Re: Prezbiopia - okulary

: 09 lis 2018, 10:51
autor: Baby67
Moim zdaniem najlepiej pomoże Ci w takim wypadku jakiś dobry, sprawdzony optyk Poznań ma na przykład bardzo dobrych specjalistów w salonach Biela - jeden z nich znajduje się na os. Rzeczypospolitej 6, a drugi na ul. Łowickiej 1, więc możesz udać się tam, gdzie będziesz miała bliżej Jest to firma z tradycjami, funkcjonująca na rynku już od kilkudziesięciu lat, więc możesz liczyć z ich strony na pełen profesjonalizm :)

Re: Prezbiopia - okulary

: 29 lis 2018, 16:38
autor: bogroz
:twisted:

Re: Prezbiopia - okulary

: 30 lis 2018, 10:25
autor: alutka90
Witam,ja mam problemy ze wzrokiem...zaczęło przeszkadzać mi to to w pracy, a przede wszystkim w życiu. Mam wielkie kompleksy na tym punkcie. Czy słyszeliście o laserowej korekcji wzroku? Ja właśnie się nad taką zastanawiam. nie wiem za dużo na ten temat,bo jestem jeszcze przed wizytą u okulisty, dlatego szukam w Internecie i znalazłam to https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku co sądzicie?

Re: Prezbiopia - okulary

: 13 gru 2018, 15:07
autor: Postzunia
Jeśli chodzi o wzrok to dbaj o niego i zawsze w pierwszej kolejności kieruj się zdrowiem. Jeśli szukasz ładnych oprawek to odwiedź ten sklep https://iokulary.pl/ Znajdziesz tam na pewno jakieś ładne oprawki które spełnią twoje oczekiwania zarówno cenowo jak i stylistycznie.

Re: Prezbiopia - okulary

: 30 wrz 2019, 17:37
autor: ognistygreg
Co to jest?