Strona 1 z 1

Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 12 lip 2018, 14:11
autor: piotrkaczmarek01
Jak powinny wyglądać szkolenia bhp w zakładzie fryzjerskim? Czy szkolenia może organizować szef salonu?

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 02 sie 2018, 11:21
autor: Wonfehe
Częściej firma zewnętrzna organizuje takie szkolenia, chyba że właściciel salonu ma takie uprawienia

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 20 sie 2018, 10:06
autor: wiola438
Raczej bierze się zewnętrzną firmę. Ale można trochę oszczędzić przy organizacji takich szkoleń. I mam tu na myśli zarówno czas, jak i pieniądze. Są na rynku firmy jak ta https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/, które prowadzą szkolenia BHP online. I to niezależnie od branży. Szybko, wygodnie i odpada wiele problemów, bo można je zorganizować np. w dowolnych godzinach.

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 21 sie 2018, 11:25
autor: raretra
Szczególnie w większych salonach nie można umniejszać ważności szkoleń BHP. Powinny być przeprowadzone przez wyspecjalizowaną firmę, która będzie w stanie przekazać potrzebną wiedzę w jak najlepszy sposób.
A żeby szef salonu mógł przeprowadzać szkolenia, sam też powinien przejść szkolenie uprawniające do przeprowadzania tego typu szkoleń. Z tego co się oczywiście orientuję.

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 28 sie 2018, 14:52
autor: buuba
Jest tak jak mówicie. Szef oczywiście przeprowadzić może takie szkolenie, ale tak czy siak musi mieć odpowiednie uprawnienia, gdyż jeśli nie to tak jakby szkolenia nie było. A jak wiadomo w każdej firmie przeprowadzone musi być odpowiednie szkolenie BHP ;) Jest tak na pewno, gdyż na stronie https://alerta.site123.me/ zawarte są takie informacje, a jest to wizytówka firmy oferującej takie usługi, więc na pewno wiedzą o co chodzi ;)

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 17 paź 2018, 12:09
autor: jakubgrabowski
Kurs bhp jak w każdym innym zawodzie musi się odbyć. W salonie fryzjerskim bardzo istotne jest bezpieczeństwo i higiena, musi być czysto. Nad tym wszystkim powinien czuwać behapowiec.

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 17 paź 2018, 12:23
autor: kobra
Szkolenia bhp przydają się w każdej branży - uczą jak dbać o stanowisko pracy i co zrobić w niespodziewanych sytuacjach.

Re: Szkolenia bhp w pracy fryzjera.

: 09 lis 2018, 10:26
autor: Baby67
A jakie firmy z Wielkopolski moglibyście mi polecić, które organizują takie szkolenia BHP? Poznań głównie mnie interesuje... znajomy polecił mi, abym zamówiła takie szkolenie BHP połączone ze szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej w firmie Falanga. Jak sądzicie, powinnam go posłuchać? czy ktoś z Was miął okazję współpracować z tą firmą?