Strona 1 z 1

Dezynsekcja i deratyzacja

: 11 lip 2019, 08:22
autor: clixs
W Twoim mieszkaniu zadomowiły się mole, mrówki, szczury czy inne szkodniki? Potrzebujesz usunąć gniazdo os czy szerszeni? A może masz problem z komarami czy pchłami? Postaw na profesjonalistów, którzy rozwiążą szybko i skutecznie Twój problem, postaw na http://www.dezynsekcja-pro.pl/

Re: Dezynsekcja i deratyzacja

: 28 sie 2019, 09:38
autor: Blondyna22
Jak masz problem w domu z szkodnikami to polecam stronę jaką jest https://sklepekozet.pl/pl/c/Walka-ze-szkodnikami/93 Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z pewnością powinny Ci się spodobać. Środki te sa naprawdę bardzo szybkie w działaniu i na długo zostawiają efekt użycia. Po za tym są nieszkodliwe dla ludzi.

Re: Dezynsekcja i deratyzacja

: 12 wrz 2019, 13:21
autor: krecona84
U mnie w bloku ostatnio była dezynsekcja Warszawa i muszę przyznać, że nie wiedziałam, że to takie logistyczne wydarzenie jest. Ale przyjechała firma i wszystko elegancko usunęła.

Re: Dezynsekcja i deratyzacja

: 21 lut 2020, 21:27
autor: farah557
Myślę, że możecie najpierw spróbować rozwiązać problem samemu, jest naprawdę wiele preparatów na szkodniki, które możecie zamówić w internecie, póki co poszukajcie porad na stronie https://kwiaty-ogrody.pl/

Re: Dezynsekcja i deratyzacja

: 27 lut 2020, 11:35
autor: NataliaD
a ja polecam lampę owadobójczą na wszelkie latające szkodniki. ostatnio jak odkryłam mole u mnie w mieszkaniu to zainwestowałam w lampę owadobójczą i teraz mam spokój. nawet komar się nie zbliży :)