Strona 1 z 1

Jaki strój do pracy?

: 25 sie 2013, 13:00
autor: ombrehair
Jak ubieracie się najczęściej do pracy? Wiem, że tu podstawa to oczywiście wygoda, ale w pracy też chcemy wyglądać fajnie.
Znalazłam takie sukienki do pracy (te pierwsze to bardziej do biura, ale kolejne już bardziej w inne miejsca pasują) - ubrałybyście którąś z nich, czy raczej wolicie dżinsy plus wygodny t-shirt?

Re: Jaki strój do pracy?

: 08 lip 2015, 12:19
autor: SalonUrody
Całkiem ciekawa strona. Z ubiorem do pracy jest tak, że w większości przypadków zależy to od pracodawcy. Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale chyba na stronie z pracą w Bielsku-Białej było kiedyś ciekawe zestawienie stylów jakie należy a jakich nie należy stosować w pracy. To chyba było na ich blogu. Dress code czy jakoś tak sięto nazywało.

Re: Jaki strój do pracy?

: 23 wrz 2015, 11:57
autor: ZosiaJan
sukienki są fajne, ale w takiej pracy lepsze spodnie.

Re: Jaki strój do pracy?

: 07 paź 2015, 07:26
autor: mapka
Na pewno warto przyjrzeć się bliżej trendom na 2015 rok, a fajne sukienki znajdziemy chociażby tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki. Sama skompletowałam tam strój do pracy, więc na pewno warto rzucić okiem.

Re: Jaki strój do pracy?

: 10 paź 2015, 12:28
autor: Gonzaleska
Ja tam stawiam na klasykę, spodnie i jasna góra.

Re: Jaki strój do pracy?

: 13 paź 2015, 18:59
autor: pati
Moje miejsce pracy daje mi wiele możliwości co do ubioru. Mogę ubrać zarówno sukienkę jak i spodnie. Zarówno styl bardziej sportowy jak i mniej. Mój mąż jednak lubi zadbać o to bym wyglądała oryginalnie ale i nie nazbyt wyzywająco. Zawsze na święta kupuje mi takie prezenty które wzbogacają moją garderobę. Ostatnio kupił mi na http://ida-swieta.art-madam.pl/ upominek na święta i był nim piękny turkusowy szalik. Fajne uzupełnienie stroju na chłodniejsze dni :) Myślę że Wasi mężowie również mogliby Wam fajnie podoradzać w kwestii ubioru. Mężczyźni w tej kwestii są najlepszymi doradcami :D

Re: Jaki strój do pracy?

: 27 lis 2015, 14:19
autor: Capello.pl
Strój do pracy powinien być przede wszystkim odpowiedni i nie przeszkadzać nam podczas wykonywania standardowych czynności,a doi tego powinien być również wygodny i nie krępować naszych ruchów,to ważna kwestia.

Re: Jaki strój do pracy?

: 20 paź 2017, 15:07
autor: Ewald11
Dobre stroje polecacie ! :D

Re: Jaki strój do pracy?

: 25 paź 2017, 12:22
autor: kaczaRRski
Najlepiej luźny, ale elegancki, tak żeby było wygodnie.

Re: Jaki strój do pracy?

: 07 gru 2017, 09:04
autor: ankaf
Dla mnie najbardziej uniwersalnym strojem jest sukienka, ale taka, która zarazem dodaje klasy. Stąd też zawsze staram się by wybrana z szerokiej oferty sukienka, dostępna miedzy innymi na stronie domodi.pl/odziez/odziez-damska/sukienki miała klasyczny fason, ale nie była banalna.

Re: Jaki strój do pracy?

: 07 gru 2017, 10:56
autor: Edna
Moim zdaniem strój do pracy powinien być przede wszystkim adekwatny do zajmowanego stanowiska. Bądź co bądź najważniejszy i tak jest fajny etat. Dlatego też sama zastanawiam się, czy nie podjąć pracy w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech z http://opieka.felizajob.pl/ . Zarobki są tutaj atrakcyjne, a praca legalna, przy czym w razie problemów, zawsze możemy liczyć na wsparcie ze strony agencji.

Re: Jaki strój do pracy?

: 07 gru 2017, 11:52
autor: Capello_pl
To prawda, strój do pracy powinien być przede wszystkim odpowiedni do zajmowanego stanowiska i to podstawowa sprawa. Nie rezygnujmy jednak z wygody, strój powinien być także dla nas wygodny.

Re: Jaki strój do pracy?

: 04 sty 2018, 16:08
autor: MamaAga
najczęściej na biało. ważne żeby strój był czysty i schludny ;)

Re: Jaki strój do pracy?

: 12 lut 2018, 11:47
autor: ankaf
A może sukienka dzianinowa do pracy? Moim zdaniem to świetny wybór, zwłaszcza na chłodniejsze miesiące. Poczytajcie http://modbis.pl/Sukienka-dzianinowa-dl ... 19970.html , ja z tego artykułu dowiedziałam się, że w sukience dzianinowej można wyglądać dobrze nawet jak jest się kobieta puszystą.

Re: Jaki strój do pracy?

: 14 lut 2018, 07:57
autor: kris44t
to zależy jaka to jest praca i co wymaga pracodawca wobec stroju

_______________________________
lekarz Londyn