Ślub - czyli jak nie wtopić

Książki i prasa z tematyką fryzjerską. Godne i niegodne polecenia.
Awatar użytkownika
Mokka22
Laik
Laik

Re: Ślub - czyli jak nie wtopić

Post autor: Mokka22 » 27 sie 2018, 11:57

Ja kupiłam suknię w sklepie w swoim mieście :) Co najlepsze to był pierwszy sklep, do którego weszłam i później byłam jeszcze w kilku innych ale ostatecznie wróciłam do tego na początku ;D
Zadbaj o swoje piersi w naturalny sposób! Zapraszam na https://portalkosmetologiczny.pl/

Michel
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Michel » 03 wrz 2018, 15:49

Atrakcyjną ofertę weselną znajdziecie tutaj http://windsorhotel.pl/
Dobre jedzenie i mega wystrój

Krystyna49
Amator
Amator

Post autor: Krystyna49 » 06 wrz 2018, 13:54

Takie książki bardzo się przydają :)

lipark
Laik
Laik

Post autor: lipark » 10 wrz 2018, 08:20

W ogóle ślub to bardzo stresująca sprawa. O tak wielu rzeczach należy pamiętać, tak wiele załatwić, tak wiele nieoczekiwanych wpadek może się przydarzyć...

Awatar użytkownika
meiru6i
Laik
Laik

Post autor: meiru6i » 10 wrz 2018, 12:39

Ja mam w zasadzie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Czy Hitlera by oszczędzono, dgyby nie zabił się w tamtym bunkrze i dzień po podpisaniu kapitulacji stał się dobrym człowiekiem? Nie, podobnie jak nie powinno się wybaczać ojcom, którzy z życia swoich córek zrobili holocaust.

kluser
Laik
Laik

Post autor: kluser » 12 wrz 2018, 16:44

lepiej nie wtopic !

Leonka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Leonka » 19 wrz 2018, 15:54

Trzeba wszystko dobrze zorganizować aby niczego nie zawalić. Od jakiegoś czasu rozważam zakup figurek na tort weselny i jestem ciekawa co sądzicie o tej ofercie > https://www.grawernia.pl/p3043,topper-n ... op032.html Interesuje mnie możliwośc otrzymania projektu przed ostatecznym zamówieniem produkty. Przynajmniej będe dokładnie wiedziała jak moje figurki będą się prezentowały.

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

New Movie American ''Iron Man 2''

Post autor: vaiybora » 21 wrz 2018, 09:06

ดูหนังออนไลน์ Iron Man 2 is a 2010 American superhero film based on the Marvel Comics character Iron Man, produced by Marvel Studios and distributed by Paramount Pictures.[N 1] It is the sequel to 2008's Iron Man, and is the third film in the Marvel Cinematic Universe (MCU). Directed by Jon Favreau and written by Justin Theroux, the film stars Robert Downey Jr. as Tony Stark / Iron Man, alongside Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Mickey Rourke, and Samuel L. Jackson. Six months after the events of Iron Man, Tony Stark is resisting calls by the United States government to hand over the Iron Man technology while also combating his declining health from the arc reactor in his chest. Meanwhile, rogue Russian scientist Ivan Vanko has developed the same technology and built weapons of his own in order to pursue a vendetta against the Stark family, in the process joining forces with Stark's business rival, Justin Hammer.

Obrazek

Following the successful release of Iron Man in May 2008, Marvel Studios announced and immediately set to work on producing a sequel. In July of that same year Theroux was hired to write the script, and Favreau was signed to return and direct. Downey, Paltrow and Jackson were set to reprise their roles from Iron Man, while Cheadle was brought in to replace Terrence Howard in the role of James Rhodes. In the early months of 2009, Rourke, Rockwell and Johansson filled out the supporting cast, and filming took place from April to July of that year. Like its predecessor the film was shot mostly in California, except for a key sequence in Monaco.The show has been postponed for January 2008, with a total revenue of 5 million baht.
Iron Man 2 premiered at the El Capitan Theatre on April 26, 2010, and was released in the United States on May 7, 2010. The film received generally positive reviews and was commercially successful, grossing over $623.9 million at the worldwide box office, and receiving an Academy Award nomination for Best Visual Effects. The third installment of the Iron Man series, Iron Man 3, was released on May 3, 2013.

vania33
Laik
Laik

Post autor: vania33 » 22 paź 2018, 23:57

hahahah :D No nieźle :D

kasia.1
Mistrz
Mistrz

Post autor: kasia.1 » 25 paź 2018, 13:56

Wiem, że wybór idealnego fotografa i kamerzysty nie jest łatwy. Dlatego warto zapoznać się z różnymi poradami dostępnymi w internecie. Na stronie https://www.wesele-slub.com/fotograf-slubny/ poczytacie na ten temat trochę więcej. Dzięki temu artykułowi dowiecie się między innymi, gdzie znaleźć fotografa idealnego.

halinka89
Laik
Laik

Post autor: halinka89 » 29 paź 2018, 15:19

Dzięki za informacje :D Niezłe tu inspiracje są.

Awatar użytkownika
Luukii
Laik
Laik

Post autor: Luukii » 29 paź 2018, 15:32

Niezbyt się na tym znam. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.
Prawdziwie wielcy ludzie wywołują w nas poczucie, że sami możemy stać się wielcy – Mark Twain

kolik
Amator
Amator

Post autor: kolik » 02 lis 2018, 10:35

Chcemy wybrać się z narzeczonym na kurs tańca. Ślub w przyszłym roku. Czy warto zapisać się do nich na kurs- https://www.szkoladancefloor.pl/o-nas/t ... rzeczonych ?

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: vaiybora » 11 lis 2018, 09:54

Very nice topic really ! I apperciate your topic,keep sharing more information.

ดูหนัง

:shock: :shock:

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków