STYLIZACJA "Kolor Forma Styling" praca zbiorowa

Książki i prasa z tematyką fryzjerską. Godne i niegodne polecenia.
Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

STYLIZACJA "Kolor Forma Styling" praca zbiorowa

Post autor: Lisek_1 » 26 mar 2008, 13:29

STYLIZACJA "Kolor Forma Styling" praca zbiorowa pod redakcją Zuzanny Sumirskiej

Jest to podręcznik dla szkół o profilu fryzjerskim.

Jest to jedna z książek będących w moim posiadaniu chciałem się dowiedzieć jak oceniacie jej treść. Tym bardziej, że mam zamiar się nią posiłkować podczas wypowiedzi na niniejszym forum.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

virginia2
Laik
Laik

Re: STYLIZACJA "Kolor Forma Styling" praca zbiorowa

Post autor: virginia2 » 24 maja 2010, 10:47

Często korzystam z tego podręcznika. Co prawda bardziej zajmuje się stylizacja paznokci niż włosów, ale w tej książce również jest rozdział "Manicure". Bardzo dobrze i fachowo napisane. Ja polecam.

olga-91
Laik
Laik

Post autor: olga-91 » 17 cze 2010, 09:36

A gdzie ją można dostać. Jakie sa jeszcze podręczniki którymi moze wesprzec się fryzjer. Czy wystarczą częste szkolenia fryzjerskie czy trzeba tez wspierać się fachowa literaturą?

agnieshka
Laik
Laik

Post autor: agnieshka » 17 cze 2010, 11:42

książka godna polecenia) gdzie ja można dostac? ja zamawiałam przez internet ;) polecam wszystkie książki i wydaje mi się ze nie wystarczą szkolenia fryzjerskie jeśli masz problem zawsze masz gdzie zajrzeć i bardzo polecam także FRYZJERSTWO WRAZ Z PORADAMI KOSMETYCZNYMI wyd.REA oraz z tej samej serii PODRĘCZNIK DO STYLIZACJI

http://www.abcfryzjera.pl/

frania16
Laik
Laik

Post autor: frania16 » 05 paź 2012, 20:48

Książka Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi jest warta uwagi. Sama ją posiadam i jest sporo cennych informacji :)

krystyna1617
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: krystyna1617 » 03 lis 2012, 14:26

agnieshka pisze:książka godna polecenia) gdzie ja można dostac? ja zamawiałam przez internet ;) polecam wszystkie książki i wydaje mi się ze nie wystarczą szkolenia fryzjerskie jeśli masz problem zawsze masz gdzie zajrzeć i bardzo polecam także FRYZJERSTWO WRAZ Z PORADAMI KOSMETYCZNYMI wyd.REA oraz z tej samej serii PODRĘCZNIK DO STYLIZACJI

http://www.abcfryzjera.pl/
Podobno są bardzo dobre, a znalazłyście coś z odpowiednimi zdjęciami? Fajnie, jak są w okół głowy.

Michal82
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Michal82 » 06 sie 2013, 10:07

Pamiętam ten podręcznik. No nie powiem nie był zły. Warto w każdym razie przeczytać
Zapraszam na moją stronę firmową! http://www.cezaryhalat.pl/

Awatar użytkownika
Klapi1
Laik
Laik

Post autor: Klapi1 » 16 sie 2013, 10:52

Bardzo dobry podręcznik. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie mieli z nim kontaktu.

ULTRADANE1846
Laik
Laik

Post autor: ULTRADANE1846 » 10 paź 2013, 13:24

Gdzie można nabyć?!

gartik
Laik
Laik

Post autor: gartik » 25 lis 2013, 13:15

Książka bardzo ciekawa. Czytam również bardzo ciekawego bloga z poradami fryzjerskimi.

TonishaEU99
Laik
Laik

Post autor: TonishaEU99 » 20 sty 2014, 14:47

Skoro polecacie to zajrzę do niej w wolnej chwili.

Ostatnio zmieniony 18 sie 2014, 13:32 przez TonishaEU99, łącznie zmieniany 2 razy.

Michal82
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Michal82 » 04 lut 2014, 22:30

Wiadomo może jacy ludzie są współautorami tej książki?
Zapraszam na moją stronę firmową! http://www.cezaryhalat.pl/

ONEZINA2597
Laik
Laik

Post autor: ONEZINA2597 » 06 lut 2014, 12:34

Czytałam, ale jakoś nie za bardzo przypadła mi go gustu... Znacie i polecacie może jakieś inne?
Bardziej szczegółowe.

Mój blog http://zakupowswiat.yolasite.com/ - koniecznie zajrzyj w wolnej chwili.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2015, 13:17 przez ONEZINA2597, łącznie zmieniany 1 raz.

januszpogorzelski0
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: januszpogorzelski0 » 13 cze 2014, 13:03

Dla mnie jest to napisane zbyt cężkim językiem, wolę coś prostszego.
Gdzie dostanę szamba betonowe i ekologiczne na swoją działkę?

vaiybora
Czeladnik
Czeladnik

Movie American ''The Godfather''

Post autor: vaiybora » 12 lis 2018, 05:30

ดูหนัง The Godfather is a 1972 American crime film directed by Francis Ford Coppola and produced by Albert S. Ruddy, based on Mario Puzo's best-selling novel of the same name. It stars Marlon Brando and Al Pacino as the leaders of a fictional New York crime family. The story, spanning 1945 to 1955, chronicles the family under the patriarch Vito Corleone (Brando), focusing on the transformation of Michael Corleone (Pacino) from reluctant family outsider to ruthless mafia boss.
Paramount Pictures obtained the rights to the novel for the price of $80,000, before it gained popularity.Studio executives had trouble finding a director; their first few candidates turned down the position. They and Coppola disagreed over who would play several characters, in particular, Vito and Michael. Filming took place on location, primarily around New York and in Sicily, and was completed ahead of schedule. The musical score was principally composed by Nino Rota, with additional pieces by Carmine Coppola.

Obrazek

The film was the highest-grossing film of 1972 and was for a time the highest-grossing film ever made.It won the Oscars for Best Picture, Best Actor (Brando) and Best Adapted Screenplay (for Puzo and Coppola). Its seven other Oscar nominations included Pacino, James Caan, Robert Duvall (Best Supporting Actor), and Coppola for Best Director.
The Godfather is widely regarded as one of the greatest films in world cinema and one of the most influential, especially in the gangster genre.It was selected for preservation in the U.S. National Film Registry of the Library of Congress in 1990, being deemed "culturally, historically, or aesthetically significant" and is ranked the second-greatest film in American cinema (behind Citizen Kane) by the American Film Institute. It was followed by sequels The Godfather Part II (1974) and The Godfather Part III (1990).

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków