Loreal Preference

Wolna dyskusja na temat producenta - piszcie co sądzicie o działalności firmy, szkoleniach, polityce cenowej.
leminarda
Amator
Amator

Loreal Preference

Post autor: leminarda » 13 mar 2015, 10:32

Obecnie farbuje włosy farbą Loreal Preference kolor Mango. Chciałabym mieć zbliżony kolor do tego, który jest na opakowaniu, ale niestety jeszcze nigdy mi taki nie wyszedł.
Naturalne włosy mam ciemne a nie chciałabym ich rozjaśniać. Macie jakieś pomysły, co zrobić żeby kolor był bardziej zbliżony niż na opakowaniu? Albo może znacie jakąś farbę w podobnym odcieniu?

EGBERTDEVIL99
Laik
Laik

Re: Loreal Preference

Post autor: EGBERTDEVIL99 » 05 cze 2015, 08:47

W domowych warunkach chyba nigdy nie wyjdzie dokładnie taki odcień jak na opakowaniu farb a przynajmniej mi się to nigdy nie udało. W mojej miejscowości jest salon fryzjerski, który bazuje na farbach tej firmy i fryzjerki twierdzą, że jest to dobra marka, dlatego też używam ich farb.

Florence
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: Florence » 07 wrz 2015, 10:34

Przyznam, że mnie także nie udało sie osiągnąć takiego efektu. Myślę jednak, ze nie jest to wina farby,a raczej odcienia włosów. To od koloru naturalnych włosów zależy, jaki uzyskamy odcień.
Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem | http://prestigeclinic.pl/uslugi/liposukcja/

Brifijila
Amator
Amator

Post autor: Brifijila » 07 wrz 2015, 14:01

Woda utleniona rozjaśnia kolor - w skrajnych przypadkach można spróbować.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 23 wrz 2015, 11:48

w domu rzadko wychodzi to co na obrazku, to trzeba znać kolory oraz strukturę włosa, możesz pofarbować u fryzjerki i powinno wyjść tylko powiedz jej o tym, że Ci nie wychodzi tak kolor.

crisinac
Laik
Laik

Post autor: crisinac » 05 lis 2015, 13:29

W domowych warunkach nigdy nie uzyskasz oczekiwanego efektu.

rudadagusia
Amator
Amator

Post autor: rudadagusia » 08 gru 2015, 12:44

A co sądzicie o produktach do pielęgnacji włosów z serii Loreal Homme? Ktoś ma jakieś doświadczenie?

ankaf
Mistrz
Mistrz

Post autor: ankaf » 17 sie 2016, 12:06

Jeśli chcesz rozjaśnić włosy to musisz zrobić dekoloryzację.

EdekZgredek
Amator
Amator

Post autor: EdekZgredek » 24 lut 2017, 08:42

Co do produktów Loreal to mam mieszane uczucia, jakoś parę razy widziałem efekty i nie było dobrze.

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 24 lut 2017, 15:43

Powtarzam po raz kolejny - gotowe farby pudełkowe z drogerii są zrobione tak, żeby wychodziły na każdych włosach - a jak wiemy jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Nawet jeżeli ten produkt markowany jest logiem wielkiego koncernu. Idź do dobrego fryzjera a zrobi Ci kolor jaki zechcesz.

Dobry kolorysta bierze pod uwagę stan włosów, kolor wyjściowy, odrost i w zależności od potrzeb miesza odpowiednie barwniki, dobiera stężenie oxydantu i czas ekspozycji. Nie łudź się, że oszukasz system kupując gotowca.

Jeśli chcesz być sprytna i oszczędna - zdobądź wiedzę i użyj farby profesjonalnej. Na początek odwiedź profesjonalny sklep fryzjerski jak dobrze trafisz to sprzedawca wytłumaczy Ci co i jak.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków