Farby ce ce

Wolna dyskusja na temat producenta - piszcie co sądzicie o działalności firmy, szkoleniach, polityce cenowej.
Inka
Laik
Laik

Farby ce ce

Post autor: Inka » 15 wrz 2010, 19:55

Czy ktos pracuje na farbach cece prosze o jakis opis produktu

Bobek
Amator
Amator

Re: Farby ce ce

Post autor: Bobek » 16 wrz 2010, 20:46

Owszem - np. ja. :lol:. Polecam je jak najbardziej. Jednak zanim zaczniesz na nich pracować musisz wiedzieć kilka rzeczy.
Nie wiem czy przekażę Ci wszystkie informację więc jeżeli będziesz miała możliwość powinnaś odbyć szkolenie zorganizowane przez tą firmę. Takie szkolenia są rzadkie ale bardzo rzeczowe.

1. Farby są delikatne.
2. Mają ładną paletę kolorów. a kolory wychodzę ślicznie i trzymają się długo (warunkiem niestety jest używanie oryginalnego utleniacza - zresztą jak w większości farb)
3. Można je dodatkowo mieszać w celu uzyskania dowolnych kolorów i odcieni.
4. Mają spore tuby (125ml) stosunek do ceny jest bardzo dobry - ale musisz wiedzieć, że aby kolor wyszedł soczysty i długo się trzymał włos musi się dobrze napić. To znaczy że farby zużywa się znacznie więcej. Nie można ich nakładać cieniutko pędzelkiem jak np L'Oreala bo nic z tego nie będzie. Fryzjerzy którzy testują te farby zwykle twierdzą że farba jest do dupy właśnie z tego powodu.
5. W składzie mają witaminę c która rzekomo chroni włos. - Sam nie wiem czy to prawda bo po 6% i tak na włosach nie ma jakiś śladów zniszczeń a po 9% i długiej ekspozycji niektórym włosy się wysuszają. Czyli dokładnie tak jak u innych producentów.

Można powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie jeżeli twoi klienci nie mają zbyt zasobnych portfeli. Często fryzjerzy pracujący np na Kadusie posiadają drugą tanią linie żeby bardziej dostosować się do potrzeb rynku.
Bardzo rzadko można spotkać firmowe salony Ce-Ce - zwykle ceny w nich nie odbiegające od markowych salonów Kadusa czy L'Oreala ale to chyba za sprawą Franczyzy której nie polecam.

Inka
Laik
Laik

Post autor: Inka » 17 wrz 2010, 11:50

Ssuper dziekuje za informacje ale powiec mi jesli mozesz bo slyszalam ze w tych farbach jest problem typu ... Wszystkie odcienie po przecinku 3 wychodza bardzo zolte i jesli chodzi o blady czy wychadza ladne bo mam duzo pan ktore robia sobie blady a maja baze 4,5 a chca 10 i platyne wiem ze to ciezkie zabiegi ale czy ce ce im sprosta jaki ty masz sposob na takie wyzwanie jesli mozesz zdradzic. Czy wiesz kiedy odbeda sie najblizsze szkolenie tej firmy. A czy wiesz cos na temat lecher ? . Pozdrawiam

ce ce
Laik
Laik

Post autor: ce ce » 09 lut 2011, 21:32

Ja mam pytanie czy ktoś w obrębie woj. śląskiego pracuje na produktach marki ce ce? Co powiecie o prduktach.

K-Landol
Laik
Laik

Post autor: K-Landol » 01 mar 2011, 21:02

maja baze 4,5 a chca 10 i platyne
Inka,jak pracuję 13 lat w zawodzie to nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem aby z poziomu 4 wyszła platyna bez rozjaśnienia pudrem.I nie uwierzę jeśli ktoś mi powie że tak nie jest.Ce-ce ma piękne odcienie beżu,złota np kolor 9/23,pięknie wygląda z refleksami jasnymi.Piękne są czekolady,tylko ja zawsze ciut czerwieni dodaję do czekolady,wychodzi wtedy głębszy,bardziej nasycony kolor.

dieting
Laik
Laik

Post autor: dieting » 30 gru 2014, 10:36

Mają spore tuby (125ml) stosunek do ceny jest bardzo dobry - ale musisz wiedzieć, że aby kolor wyszedł soczysty i długo się trzymał włos musi się dobrze napić. To znaczy że farby zużywa się znacznie więcej. Nie można ich nakładać cieniutko pędzelkiem jak np L'Oreala bo nic z tego nie będzie. Fryzjerzy którzy testują te farby zwykle twierdzą że farba jest do dupy właśnie z tego powodu.??

LaPuella
Amator
Amator

Post autor: LaPuella » 19 lip 2016, 17:09

Farby CeCe Color Creme są naprawdę świetne. Tubki mają bardzo dużą pojemność, a do tego są w świetnej cenie. Wiele naszych Klientek, zarówno profesjonalistek jak i zwykłych użytkowniczek, z nich korzysta i są zachwycone :)

bakoo
Laik
Laik

Post autor: bakoo » 29 lis 2016, 14:27

:mrgreen:

Proof443
Laik
Laik

Post autor: Proof443 » 12 gru 2016, 12:45

LaPuella pisze:Farby CeCe Color Creme są naprawdę świetne. Tubki mają bardzo dużą pojemność, a do tego są w świetnej cenie. Wiele naszych Klientek, zarówno profesjonalistek jak i zwykłych użytkowniczek, z nich korzysta i są zachwycone :)
W świetnej cenie czyli po ile sa?

kumpel23
Laik
Laik

Post autor: kumpel23 » 21 maja 2018, 14:55

Super, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przydadzą mi się te porady :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków