AFFINAGE

Wolna dyskusja na temat producenta - piszcie co sądzicie o działalności firmy, szkoleniach, polityce cenowej.
dżamila
Laik
Laik

AFFINAGE

Post autor: dżamila » 04 lip 2012, 16:14

Mam pytanie,czy ktoś zna produkty AFFINAGE?
Pierwszy raz o nich niedawno usłyszałam od koleżanki-ich przedstawicielki.
Mają np.taką ofertę ,że bez żadnych zobowiązań,umowy itp.dają regały z próbkami swoich kosmetyków,no i to mi dziwnie wygląda,bo co z tego mają?

Miał ktoś do czynienia z nimi? :roll:

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Re: AFFINAGE

Post autor: Lisek_1 » 09 lip 2012, 14:55

Regały pewnie wynajmują nie dają - albo pożyczają. Co się tyczy tego co z tego mają to mają przede wszystkim promocję. Firma krzak musi coś zrobić żeby zacząć się sprzedawać. Ludzie nie zbyt chętnie płacą za nowości których nie są pewni. Wystawiając taki regał stajesz się ekspertem który ich promuje.

Inną sprawą jest jakość tego regału czasem to tylko karton który nie kosztuje ich wiele.

Firmy nie znam ale widzę że zaczyna od dobrego marketingu a bez tego w dzisiejszych czasach się nie da.

Czekam na opinię.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

dżamila
Laik
Laik

Post autor: dżamila » 12 lip 2012, 13:55

Wczoraj dostałam szampon i odżywkę,a we wt.mam dostać całą resztę.Dam znać jak przetestuję coś.Sama jestem ciekawa... ;)

dżamila
Laik
Laik

Post autor: dżamila » 13 lip 2012, 16:51

melduję,że wypróbowałam ten szampon i odżywkę i jetem mile zaskoczona.
Bardzo fajne,czuć,że włosy są nawilżone,gładkie,dobrze się rozczesują.Jestem zadowolona.

Teraz czekam na inne produkty. :)

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 16 sty 2013, 15:42

Witam,
Prowadzę salon w Bydgoszczy. Dostałam regał, no i tu was zaskoczę. Nie tekturowy :-)
Regła elegancki, jest to forma niestety zakupu pakietu i dostajesz regał, nie komis ani wypożyczenia.

Co mnie zdziwiło rzeczywiście nie dają żadnej umowy. Fajnie to powedział przedstawiciel: Chcemy aby Pani była zadowolona z produktów i żeby je Pani nabywała u nas bo Pani chce, a nie musi.... hmmm... jak narazie chcę bo naprawdę KITOKO to rewela... reszty jeszcze nie próbowałam ale napewno zacznę.

Podoba mi się partnerskie podejśice do współpracy, nic na siłę i to jest naprawdę OK.

NAJWAŻNIEJSZE! Byłam na szkoleniu, i powiem szczerze że takiej wiedzy cooni maja to jeszcze nigdzie mi nie przekazano. Konkretnie, posto i naprawdę rzeczy ważne o których sie nie pamieta. polecam szkolenia bo mają super!

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 27 lut 2013, 14:02

Co do profesjonalizmu to lokalni dystrybutorzy podchodzą indywidualnie. Ale to prawda - że Ty musisz chcieć. Druga sprawa to komis, byłby bardziej opłacalny dla Ciebie. Ile taki zestaw netto? Jeśli to tajemnica to poproszę na PW i jaka jest sugerowana marża.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 07 mar 2013, 21:21

Regał kosztował 6000 zł. .. dla jednych może to dużo a dla innych nie... dla mnie było to sporo ale GWARANTOWANA MARŻA mnie przekonała. Musze narzucac nie mniej niż 35% i noe wolno mi sprzedawać w internecie. Rzeczywiście tefo pilnują bo sprawdzałam... i to tez jest dla mnie ważne. Klientka nie kupi w necie tylko u mnie bo w necie nie ma :-) Jak mialam loreal to tylko pytały mnie co to co to... a nic nie kupowały bo po powrocie do domu zamawialy na allegro... Jestem jak na razie z nich zadowolona. Zobaczymy co bedzie dalej choc niedawno mnie zaskoczyło jakie fajne pakiety mają. .. ładnie zapakowane i naprawdę tanio...

3rn3s71810
Laik
Laik

Post autor: 3rn3s71810 » 02 paź 2013, 09:46

Odżywka się sprawdziła!

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 18 lut 2014, 09:53

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57105

Polecam, Kesmetyki naprawdę Super.
To co Tam piszą na tym GOWORKu to jakaś lipa... znam ich osobiście i Samego Pana Darka.
Współpraca z nimi jest bardzo OK, więć konkurencjo droga skończcie z tymi jak tam zwanymi Franszyzobiorcami,.. zresztą co mnie to interesuje.
Praca jest OK, Towar jest OK, ludzie są OK... polecam....

Mają super szkolenia - warto się wybrać!

realista
Laik
Laik

Post autor: realista » 26 cze 2014, 22:35

Dariusz Bączkiewicz - właściciel, prezes, dyrektor, i... wie jeszcze kto zapewne przestraszył moderatora tego forum i za jego pośrednictwem wykasował niewygodne wątki.
Strzeżcie się przed współpracą z tą osobą.

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 28 cze 2014, 15:03

Panie Jackowski. Znam i Pana i Pana Darka. Jednak jego o wiele dłużej. Jest Pan śmieszny.
na Facebooku tez sie Pan osmieszyl swoimi komentarzami razem z Ziolkowskim. Kazdy w Affinage juz was zna i wie jak bylo...
Wiele ludzi z Affinage o Panu opowiada smieszne historie ale czesto zalosne. No i o Pana zonie. Biedna kobieta . Tu Pan zablysnał. 3 dzieci z roznymi kobietami w tym samym czasie... wspolczuje alimentow. BYL Pan i jest nieudacznikiem.
Pana firma Cayenne i cala dzialanosc to porazka. Kupowalam kiedys od Pana to wiem. Teraz jak Tomek pracuje w centali to i sa fajne promocje i pakiety i towar. Bo u Pana nigdy nie bylo... no ale jak sie wydawalo kase na kochanki..
poza tym to.forum jest o kosmetykach a nie o ludziach. Ale widac ze bardzo Pana boli ze go wywalili z dystrybucji ale to na lepsze wyszło wszystkim.

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 07 lip 2014, 18:37

ANULKAFRYZ
Laik
Laik

Post autor: ANULKAFRYZ » 14 sty 2015, 19:20

No i całe AFFINAGE zniknęło z rynku! Co się dzieje?! Pan Machaczka to nieudolny facet który nawet nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie! Niestety ale Affinage obecnie nie istnieje, zero szkoleń, wsparcia, Pan Dawid już dla nich nie pracuje... szkoda bo był zajebistym szkoleniowcem. Dystrybucja ze Szczecina się wycofała i teraz widzę że nie ma z kim pracować. Szkoda, firma była fajna ale to co teraz wyprawiają to masakra! Jackowski zlicytowany przez komornika, a Machaczka który niby jest na ich stronie nie potrafi sie odnaleźć w tym biznesie...
NIE POLECAM bo nowi dystrybutorzy to masakra. Burdel cenowy i dystrybucyjny.

aczem
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: aczem » 21 mar 2016, 16:02

dosyć mało znana marka, ale z tego co widzę cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów

bartoszoszukany
Laik
Laik

Post autor: bartoszoszukany » 16 sty 2017, 19:30

Dariusz Bączkiewicz od dawna nie zarządza już naszczęści marką Affinage, która została mu odebrana przez Anglików gdy dowiedzieli się o jego bandyckim prowadzeniu dystrybucji.
Teraz działa pod przykrywką spółki EKF24 Sp. z o.o.
EKF24 Sp. z o.o.= Dariusz Bączkiewicz. Proszę poczytać o tym człowieku w sieci. Są już dziesiątki poszkodowanych którzy potracili majątki omotani jego urokiem. Ja sam miałem nieprzyjemność współpracować z nim jakiś czas, i do tej pory spłacam kredyty, a w sądzie toczy się proces o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem oraz kilka dodatkowych zarzutów. Czytajcie dokładnie umowy jakie zawieracie i przeanalizujcie je najpierw z niezależnym prawnikiem.

phallyka
Amator
Amator

Post autor: phallyka » 24 cze 2017, 11:30

Wystawiając taki regał stajesz się ekspertem który ich promuje.

^goldenslot^

^goldenslot mobile^

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków