Przedłużanie włosów- najbardziej NIEniszcząca włsy metoda .

orek121
Laik
Laik

Przedłużanie włosów- najbardziej NIEniszcząca włsy metoda .

Post autor: orek121 » 02 cze 2013, 13:39

Witam, mam w planach przedłużanie włosów, gdyż zapuszczanie długości jaką chciałabym mieć zajęłoby mi jakieś 3 lata, a niestety się nie doczekam. - mianowicie potrzebuje rady jaka metoda przedłużania włosów je najmniej zniszczy tzn. która metoda jest najbardziej naturalna, noi oczywiście prosiłabym o ceny i jeśli to możliwe to adresy zakładów które oferują te metody na terenie Podkarpacia. Z góry pięknie dziękuję. :lol:

Monikashley
Amator
Amator

Re: Przedłużanie włosów- najbardziej NIEniszcząca włsy metod

Post autor: Monikashley » 11 cze 2013, 12:14

doczepić włosy sztuczne:)

Awatar użytkownika
Lisek_1
Administrator
Administrator

Post autor: Lisek_1 » 21 cze 2013, 11:36

Doczepienie jest najtańsze ale najmniej naturalne. Nim drożej tym teoretycznie będzie to lepiej wyglądało. Najgorsze jest to, że mocno obciąża włosy które mamy i gdy trzeba zdjąć przedłużane okazuje się że połowy włosów nie ma.
O wszelkich wątpliwościach i problemach proszę pisać w odpowiednich działach albo bezpośrednio do mnie na PW (czyli prywatną wiadomość).
Zachęcam wszystkich do promowania naszego forum.

Alpone
Laik
Laik

Post autor: Alpone » 23 cze 2013, 23:34

Z odpowiednim doczepieniem nie ma jeszcze takiego dużego problemu, że nienaturalnie wygląda... ale jak się czasem widzi taką amatorszczyznę domową to po prostu komicznie wygląda czasem... :D

Awatar użytkownika
EwaEwka
Amator
Amator

Post autor: EwaEwka » 10 paź 2013, 10:21

Moja znajoma miała przedłużane włosy metodą pętelkową, ładnie to wyglądało ale specjalnie długo się nie utrzymało.
ASPAZJA Zdrowie i Uroda dla każdego

DamionEvil1438
Laik
Laik

Post autor: DamionEvil1438 » 05 mar 2014, 12:22

Ja boję się takiej metody.. Ponad pół roku staram się doprowadzić włosy do porządku i pewnie po tym musiałabym od nowa to robić.

crisinac
Laik
Laik

Post autor: crisinac » 05 lis 2015, 13:31

Ja uważam, że przedłużanie to przesada. Przecież najważniejsze jest zdrowie włosów. Co z tego, gdy będą długie? Przecież to nie oznacza "ładniejsze".

Siima.pl
Amator
Amator

Post autor: Siima.pl » 19 lis 2015, 15:58

Może to w pewnym stopniu kwestia gustu,a w pewnym mody,to samo dotyczy przecież włosów doczepianych,moim zdaniem nie wygląda to zbyt naturalnie,nie wspominając już o samych kosztach.

EwaGorlicka
Amator
Amator

Post autor: EwaGorlicka » 18 sty 2016, 21:49

Dziewczyny, po co Wam to przedłużanie? Nie lepiej zadbać o własne włoski? Przecież kosmetyki nie są drogie, np. te http://www.garnier.pl/ Przedłużane włosy nie wyglądają dobrze.

AgaDergacz
Amator
Amator

Post autor: AgaDergacz » 19 sty 2016, 13:21

Jeśli chcemy sprawdzić jaka jest najlepsza metoda przedłużania włosów koniecznie musimy porównać 4 najpopularniejsze: keratynowa, mikroringi, clip in i ultradźwiękowa. Z drugiej strony nie ma najlepszej metody, jest tylko metoda najlepiej do nas pasująca.

Halinka
Amator
Amator

Re: Przedłużanie włosów- najbardziej NIEniszcząca włsy metoda .

Post autor: Halinka » 25 mar 2017, 10:47

Czy szykując włosy na wesele warto skorzystać z zabiegów przedłużających kudły? Nie wiem czy zostawić na wakacje takie krótkie włosy jakie mam. Korci mnie jednak zrobić coś dłuższego.

Katy
Laik
Laik

Post autor: Katy » 21 lut 2018, 17:28

Żadna ingerencja we włosy nie jest dla nich dobra. Wizyta w zakładzie fryzjerskim i rozmowa z fryzjerką pomoże Ci podjąć decyzję.http://www.fryzjer-chorzow.pl/

Tango3
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: Tango3 » 23 mar 2018, 22:24

Jeśli przedłużanie wykonane jest przez profesjonalistę to nie ma się czego obawiać. Bezpieczną metoda na uzyskanie błyskawicznie długich i gęstych włosów są dopinki https://besthair.pl/Czy-dopinki-clip-in ... 59447.html . Dobrze wykonane będą się trzymały długo. Z dopinkami można robić to samo co z własnymi włosami czyli można poddawać je wszelakim zabiegom fryzjerskim. Ja zastanawiam się nad przedłużaniem włosów , chyba zdecyduję się przed wakacjami.

arnika
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: arnika » 26 mar 2018, 09:11

Polecam pasemka Hairdreams Hair Creations. Włosy wyglądają naturalnie, te sztuczne nie niszczą naturalnych i zapewniają uzyskanie praktycznie dowolnej długości kosmyków. W Warszawie zapiszesz się na przedłużanie tę metodą do Pani Małgosi z salonu http://salonalterego.pl/long-systemy-pr ... -creation/ . Super efekt gwarantowany!

Cameron Hair
Laik
Laik

Post autor: Cameron Hair » 09 maja 2018, 18:12

Najmniej niszcząca metoda to
1. Doczepiane włosy za pomocą spinek i kilpsów / doczepiane kucyki. W związku z tym ,że każdego dnia dopinamy włosy w "inne miejsce" cebulki nie są narażone na stałe obciążenie .
2.Na drugim miejscu metoda tape on- jest to przedłużanie tzw kanapkowe na stałe , obciąza włosy jednak sposób mocowania jest bardzo bezpieczny-na zimno, taśmy można zdjąć za pomocą specjalnego płynu bez uszkodzeń
3.Na trzecim miejscu metoda Micro Rings- mechaniczne przedłużenie włosów czyli zacisniecie metalowego ringa z pasemkiem wlosow za pomoca szczypców- w wiekszosci przypadków metoda ta jest wykonywana nieprofesjonalnie co powoduje niszczenie włosów
4.Najbardziej niszcząca włosy metoda -włosy na keratynie- wykonana profesjonalnie + odpowiednia pielegnacja nie niszcza włosów jednak w 90% zabieg i pielegnacja sa zle przeprowadzane stad plasuje sie na 4 miejscu jako najbardziej niszczaca

stokrotka
Amator
Amator

Post autor: stokrotka » 23 cze 2018, 10:19

Bardzo bogato omawiacie ten temat, więc jak podejrzewam, że macie dużą wiedzę w tym temacie. Chciałabym iść na przedłużanie metodą clip-in, ale nie wiem gdzie się udać. Pomocna byłaby również Wasza opinia na temat tych włosów http://remy-hair.pl/wlosy-clip-in/ . Myślicie, że mogę je kupić i założyć w salonie? :)

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków