Lepsze keratynowe prostowanie czy trwała?

Bartusss123S
Laik
Laik

Lepsze keratynowe prostowanie czy trwała?

Post autor: Bartusss123S » 20 lut 2014, 21:54

Więc tak, mam 15 lat i jestem chłopakiem. Mam blond włosy do ramion i po umyciu strasznie mi się wywijają :/ myje co 2 dni wieczorem i schną przez noc. Śpie w kitku. Rano po tym umyciu prostuje bo w takich pokreconych wyglądam okropnie. A kiedyś mi sie tak nie kręciły, dopiero od pewnego czasu. (Prostuje już chyba od pół roku.)

W wakacje jedziemy do chorwacji gdzie moje włosy będą często w wodzie i co za tym idzie? Będą się kręciły. I chce iść na zabieg. Tylko jaki?

Twałe prostowanie czy keratynowe? Nie mam włosów zmiszczonych... A chodzi mi o to co będzie lepiej prostowało w włosy w takich gorących i mokrych warunkach. ;P co lepiej utrzyma proste włosy?
Help i ile czasu przed wyjazdem zrobić ten zabieg? Bo nie będe miał możliwości tam prostować.

Mam nadzieje że wszytko jest zrozumiałe ;)

ombrehair
Amator
Amator

Re: Lepsze keratynowe prostowanie czy trwała?

Post autor: ombrehair » 17 mar 2014, 11:38

Trwałej już nikt nie robi, spróbuj w takim razie keratynowego prostowania, bo ono nie niszczy włosów i faktycznie jak wysychają to od razu są proste i gładkie.
Znajdź jakiś dobry salon, gdzie są robione takie zabiegi, ja na przykład zaglądam w Poznaniu tu: http://www.lolomanolo.pl
Co ważne - keratynowe prostowanie możesz też wykonać samodzielnie w domu, jak kupisz odpowiednie kosmetyki, ale kłopot polega na tym, że sam nie wyprostujesz sobie tych włosów tak dokładnie (np. z tyłu głowy) jak zrobiłby to ktoś inny - dlatego lepiej iść do fryzjera.

bambi
Laik
Laik

Post autor: bambi » 10 kwie 2014, 14:21

Trwała to już zdecydowanie przeżytek. Kojarzy mi się to z latami 80 i 90tymi. Keratynowe prostowanie brzmi zdecydowanie lepiej i powinieneś pójść w tą stronę.

M.swistak
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: M.swistak » 23 cze 2014, 14:46

popieram przedmówców tylko keratyna

trixo00
Laik
Laik

Post autor: trixo00 » 10 mar 2015, 20:21

ja jestem po keratynie i jest cudownie, włosy są mega odżywione i wiem po wcześniejszej sesji że rosną jak na drożdżach także zdecydowanie tak!

ekspert
Amator
Amator
Kontaktowanie:

Post autor: ekspert » 29 kwie 2015, 11:27

Zdecydowanie keratynowe wygładzanie włosów na obecną chwilę jest najlepszym rozwiązaniem. Zabieg oprócz prostowania włosów ma za zadanie ich odbudowę i wzmocnienie. Jest to co prawda dość kosztowny zabieg, ale gwarantuje nam spokój na kilka miesięcy.
ul. Pasaż Ursynowski 9, lok. U1
Warszawa 02-784
Godziny otwarcia:

pon-pt 9:00-21:00
sob 9:00-17:00

tel. 88 404 94 80
www.gnatyshyn.pl gnatyshyn.beauty@gmail.co

ekosasha89
Laik
Laik

Post autor: ekosasha89 » 10 maja 2015, 18:00

Bartusss123S pisze:Więc tak, mam 15 lat i jestem chłopakiem. Mam blond włosy do ramion i po umyciu strasznie mi się wywijają :/ myje co 2 dni wieczorem i schną przez noc. Śpie w kitku. Rano po tym umyciu prostuje bo w takich pokreconych wyglądam okropnie. A kiedyś mi sie tak nie kręciły, dopiero od pewnego czasu. (Prostuje już chyba od pół roku.)

W wakacje jedziemy do chorwacji gdzie moje włosy będą często w wodzie i co za tym idzie? Będą się kręciły. I chce iść na zabieg. Tylko jaki?

Twałe prostowanie czy keratynowe? Nie mam włosów zmiszczonych... A chodzi mi o to co będzie lepiej prostowało w włosy w takich gorących i mokrych warunkach. ;P co lepiej utrzyma proste włosy?
Help i ile czasu przed wyjazdem zrobić ten zabieg? Bo nie będe miał możliwości tam prostować.

Mam nadzieje że wszytko jest zrozumiałe ;)
Wszystko oprócz tego, że pomimo iż nie pasują Ci włosy w takim stanie, nie układają się jak chcesz- a pomimo to nadal chcesz je nosić długie zamiast się jakoś fajnie ostrzyc i nie mieć tego typu problemów. Trwała?? Stary...

ekosasha89
Laik
Laik

Post autor: ekosasha89 » 10 maja 2015, 18:03

bambi pisze:Trwała to już zdecydowanie przeżytek. Kojarzy mi się to z latami 80 i 90tymi. Keratynowe prostowanie brzmi zdecydowanie lepiej i powinieneś pójść w tą stronę.
Tak a propos... moja sąsiadka, skądinąd sympatyczna i bezkonfliktowa kobieta wygląda jakby czas dla niej stanął w miejscu. Trwała? Kto jej teraz robi trwałą? Czy ten ktoś nie może jej powiedzieć jak to wygląda? Czy to po prostu czarny humor?

AgaDergacz
Amator
Amator

Post autor: AgaDergacz » 19 sty 2016, 13:23

Trwała to już odchodzi do lamusa, prostowanie keratynowe sobie zrób zdecydowanie, to jest świetny zabieg na włosy.

teklazz
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: teklazz » 07 mar 2016, 19:29

Profesjonalne zabiegi keratynowe polecam w warszawskich salonach MarcoAldany http://www.marcoaldany.pl/ . Zabieg dobrze wykonany, z użyciem dobrej jakości kosmetyków, przez wprawionego fryzjera przywraca włosom jedwabistość i połysk, a także domyka łuskę i wygładza włosy. Zabieg ten jest idealny dla wszystkich rodzajów włosów. Dzięki niemu włosy przez długi czas pozostają lśniące i miękkie, gładkie i łatwiejsze do układania.

wiola438
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: wiola438 » 13 mar 2016, 19:48

Ja właśnie miałam wykonywany zabieg keratynowy w salonie Marco Aldany i muszę powiedzieć, że jestem strasznie zadowolona. Na początku sobie myślałam, że pewnie to i tak nic nie da ale szybko zmieniłam zdanie. Efekty były widoczne praktycznie od razu - włosy gładkie, błyszczące i co najważniejsze - świetnie się układały.

MartyKot
Laik
Laik

Post autor: MartyKot » 20 lut 2017, 13:53

zdecydowanie polecam prostowanie keratynowe :D trwała? nie wydaje mi się żeby była korzystna

myfavourite
Laik
Laik

Post autor: myfavourite » 22 mar 2017, 13:25

Zauważyłam że keratynowe prostowanie stało się bardzo modne :)

Halinka
Amator
Amator

Post autor: Halinka » 25 mar 2017, 10:40

Czy do keratynowania nadają się tylko długie włosy? Ja mam krótkie i ciekawe czy to ma sens właśnie na takiej długości.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków