Ciekawe szkolenia

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
christalka
Laik
Laik

Ciekawe szkolenia

Post autor: christalka » 01 lip 2011, 21:49

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i niechirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Nie będę już więcej pisać. Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you.com.pl . Pozdr !

szaddannik
Czeladnik
Czeladnik

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: szaddannik » 12 maja 2017, 09:39

Jeśli szukacie dobrych artykułów jak możecie rozwinąć swój zakład to osobiście polecam artykuł : Finansowanie dla firm świetna opcja na prowadzenie działalności gospodarczej na najwyższym poziomie !

kantorka
Czeladnik
Czeladnik

Post autor: kantorka » 05 cze 2017, 22:25

Przy tej okazji warto wspomnieć również o szkoleniu menadżerskim. Mam na myśli trening mocnych stron http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-opar ... ne-strony/ , który uczy zarządzania poprzez wrodzone talenty pracowników. Ta metoda ma duże znaczenie jeśli chodzi o wzrost motywacji i wzmocnienia synergii panującej w zespole

Natalia Nowak
Laik
Laik

Post autor: Natalia Nowak » 07 cze 2017, 14:27

Witam,
organizowane szkolenia i kursy można bezpłatnie umieścić w bazie szkoleń, dostępnej na stronie Akademii Zarezerwujtermin.pl. Wystarczy wejść na stronę https://akademia.zarezerwujtermin.pl/szkolenia/ i wysłać zgłoszenie.
Zapraszamy serdecznie do umieszczania swoich kursów i szkoleń w bazie.

Panharith
Amator
Amator

Post autor: Panharith » 12 cze 2017, 13:04

I found a lot of information here to create this actually best for all newbie here. Thank you for this information.

*Goldenslot*

Zofia90
Mistrz
Mistrz

Post autor: Zofia90 » 02 paź 2018, 12:43

A co myślicie o takich szkoleniach, które oferuje firma https://leadership-center.pl/2018/08/me ... rytycznej/ Diagram sieciowy to bardzo użyteczne narzędzie do tego, żeby określić jak przebiega praca w projekcie. Jeżeli potraktujesz projekt jak sport zespołowy to diagram sieciowy pokazuje Ci jak wyglądają „podania piłki” i służy temu, żeby piłka nie spadła na podłogę. Wiadomo co po kolei ma się wydarzyć, żeby projekt zakończył się sukcesem. Jeżeli wykorzystasz program do zarządzania projektami, który pomoże Ci przygotować diagram sieciowy to bardzo dużo pracy masz wykonane automatycznie. Natomiast warto wiedzieć w jaki sposób to działa pod spodem i jak liczona jest ścieżka krytyczna.

Baby67
Mistrz
Mistrz

Post autor: Baby67 » 09 lis 2018, 10:40

Są takie dziedziny, których rozwój jest praktycznie nieustanny i dlatego też pracując w określonej branży trzeba się nieustannie dokształcać i chodzić na takie szkolenia Medycyna estetyczna jest właśnie jedną z takich dziedzin. Znana i ceniona w całym kraju firma Edumedical przeprowadza takie profesjonalne kursy w różnych miastach w Polsce. Kojarzycie ich? Braliście kiedyś udział w organizowanym przez nich szkoleniu?

anikol
Amator
Amator

Post autor: anikol » 23 lis 2018, 10:35

W zarobieniu pieniędzy teraz bardzo mocno pomaga internet, dzięki niemu można zarabiać nawet kilkukrotnie więcej, a wszystko to zostało dobrze przedstawione na blogu http://www.kontakt-handlowy.pl/emerytur ... ach-pracy/

myk
Laik
Laik

Post autor: myk » 23 lis 2018, 10:57

Mega propozycje szkolen daliście :)

kamil332
Laik
Laik
Kontaktowanie:

Post autor: kamil332 » 23 lis 2018, 16:14

Teraz tych szkoleń to wszędzie jest dużo. Trzeba wiedzieć które wybrać.

ZosiaJan
Mistrz
Mistrz

Post autor: ZosiaJan » 06 gru 2018, 23:30

Według mnie najciekawsze są te szkolenia, które są bezpośrednio związane z naszą pracą i pozwalają nam się rozwijać. Ja dzięki szkoleniom complience, które w moim biurze organizuje firma https://akademialtca.pl/ , czuję się o wiele lepiej poinformowana. I dzięki temu mogę wykonywać swoją pracę z dużo większą pewnością!

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków