Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Zareklamuj swój salon. Tutaj można przedstawiać działalność salonów i gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych.
Regulamin forum
Jedna uwaga: Tematy wątków zaczynamy od nazwy miasta/miejscowości w której zlokalizowany jest salon. Np.: Warszawa - ul.Konopnickiej 77/5 Salon Fryzjerski "Twój Styl"
AnnaLis
Laik
Laik
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2017, 22:34
Kontaktowanie:

Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: AnnaLis » 06 mar 2018, 08:47

Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Współcześnie większość ludzi wyszukuje w Internecie informacje o usługach i produktach, którymi są zainteresowani. Tendencja ta utrzymuje się już o kilku lat, wypierając konwencjonalne formy poszukiwania informacji stosowane jeszcze zaledwie kilka lat temu. Czasy, kiedy tego typu wiadomości szukano np. w książkach telefonicznych, już dawno odeszły do historii - dzisiaj króluje Google. Dużym błędem jest więc sytuacja, w której firma ze swoimi produktami czy usługami nie promuje się w Internecie, tracąc tym samym klientów lub oddając ich bez walki w ramiona konkurencji.

Pozycjonowanie lokalne, zwane również pozycjonowaniem regionalnym, to rewolucyjna forma promocji strony internetowej w wyszukiwarkach typu Google, polegająca na odpowiednim doborze i promocji słów kluczowych dopasowanych do danego regionu. Dzięki temu pozycjonowanie lokalne stało się niezwykle skuteczną formą reklamy. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, nie potrzebujących promocji o zasięgu ogólnokrajowym czy międzynarodowym. Dzięki regionalizacji słów kluczowych jest to usługa znacznie tańsza, a niejednokrotnie dużo bardziej skuteczna i efektywniejsza od pozycjonowania globalnego.

Jak działa pozycjonowanie lokalne? To proste.

Jesteś w trasie. Nagle, tuż przed Włocławkiem, psuje Ci się samochód. Wiesz, że Twój zaufany mechanik nie pojedzie tak daleko, w tym miejscu nie możesz liczyć na jego pomoc. Co robisz? Wyciągasz smartfon lub - po krótkich burzliwych negocjacjach - pożyczasz tablet od znudzonego przedłużającą się podróżą dziecka, i piszesz... Ale co? Mechanik ? Nie, przecież nie jest Ci potrzebna lista mechaników z całego kraju! Piszesz "mechanik Włocławek" lub "pomoc drogowa Włocławek", szukając pomocy najbliżej jak to jest możliwe.

Budujesz dom i szukasz solidnego cieśli. Co robisz? Piszesz "cieśla" czy np."cieśla Sucha Beskidzka" lub "cieśla Wadowice"? Przecież nie potrzebujesz informacji o cieślach z Gdańska, Warszawy czy Lublina. Szukasz kogoś ze swojego regionu.

Dzięki pozycjonowaniu regionalnemu uzyskujesz dostęp do klientów, którzy blisko Ciebie poszukują usług i produktów oferowanych przez Twoją firmę. W tego typu pozycjonowaniu nie będziesz miał tysięcy całkowicie przypadkowych wejść na stronę i setek niepotrzebnych telefonów, z których większość będziesz musiał odrzucić.

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu uzyskasz - setki wejść na stronę, które bardzo dobrze wpłyną na rozpoznawalność Twojej firmy w regionie, oraz konkretne rozmowy telefoniczne, które w większości przypadków kończyć będą się nawiązaniem dalszej współpracy. Łatwo więc zauważyć, iż pozycjonowanie lokalne cechuje niebywała efektywność i skuteczność.

Pamiętaj, pozycjonowanie lokalne to dużo tańsze rozwiązanie od tzw. konwencjonalnej reklamy globalnej. To rozwiązanie, na które na pewno będzie Cię stać.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu usługą lub chcesz poznać ją lepiej - zadzwoń : 535-501-506 lub napisz: biuro@smart-point.pl

Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Przygotujemy dla Ciebie analizę słów kluczowych oraz propozycję optymalnej strategii reklamowej dopasowanej do Twoich rzeczywistych potrzeb.

Bożydarfd121
Laik
Laik
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2018, 11:21

Re: Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: Bożydarfd121 » 08 mar 2018, 11:27

Marzysz o upojnym spotkaniu, które na długo pozostanie w pamięci? Wybierz dziewczynę z londyńskiej agencji http://www.aqualingerie.co.uk/ . To miejsce przeznaczone dla panów, którzy doskonale wiedzą, czego szukają i potrzebują spędzić upojne chwile z atrakcyjną kobietą.

andżelika9
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2017, 06:41

Re: Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: andżelika9 » 22 mar 2018, 18:31

Ja bym się zastanowiła jeszcze nad jakimiś gadżetami reklamowymi, to zawsze się dobrze sprawdza bo ludzie lubią upominki. Pooglądaj na przykład na http://www.izisport.pl/ bo mają spory wybór

buuba
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 115
Rejestracja: 21 lip 2017, 11:45

Re: Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: buuba » 29 maja 2018, 11:25

Taka reklama jest jak najbardziej przydatna, gdyż dzięki niej możemy na prawdę zyskać wielu nowych klientów. Nie wiem jednak jaki model rozliczeń w takim wypadku będzie najbardziej optymalny. Obecnie rozliczam się abonamentowo, jednak z tego co czytałam na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... m,108.html istnieją również inne modele rozliczeń. Może w moim przypadku lepiej będzie się rozliczać za efekt? Jak uważacie? Agencje SEO zgadzają się na taki model rozliczeń czy wolą model abonamentowy?

Baby67
Mistrz
Mistrz
Posty: 823
Rejestracja: 28 kwie 2017, 21:53

Re: Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: Baby67 » 09 cze 2018, 07:54

Ostatnio naprawdę dużo się słyszy o procesie, jakim jest pozycjonowanie Łódźź na przykład oferuje taką usługę poprzez Agencję SEO/SEM FunkyMEDIA. Agencja ta ogólnie zajmuje się marketingiem internetowym i pomaga firmom dotrzeć do większego grona klientów, a tym samym zwiększyć obroty w firmie. Nie jest tajemnicą, że reklama w internecie jest dzisiaj najskuteczniejszą formą reklamy, w którą bez wątpienia warto inwestować ;)

kazo
Stylista
Stylista
Posty: 204
Rejestracja: 19 maja 2018, 17:42

Re: Skuteczna reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie lokalne.

Post autor: kazo » 17 sie 2018, 00:59

Pozycjonowanie, to bardzo skuteczny marketing internetowy, ja mimo wysokiej pozycji w google, każdego miesiąca sporo w nie inwestuje w agencji https://solv.pl/uslugi/ jednak jest to opłacalne, ponieważ ta reklama w pełni się zwraca i przynosi zyski.

Odpowiedz
meble wrocław warszawa kraków