Strona 1 z 1

Reklama w sieci...

: 02 sty 2019, 22:50
autor: kinia744
Jeśli ktoś szuka solidnej firmy reklamowej, warto skontaktować się z firmą https://greenparrot.pl/nasza-oferta/social-media/ - specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług marketingu internetowego, w tym w projektowaniu stron internetowych...

Re: Reklama w sieci...

: 05 sty 2019, 19:32
autor: pati9013
Ja z kolei od kilku miesięcy współpracuję z https://iwizerunek.pl i jestem bardzo zadowolona z działań prowadzonych przez tę agencję. Obecnie wykonują dla mnie buzz marketing i sprawują pieczę nad moją wizytówką Google. Dzięki temu wizerunek mojej firmy w sieci jest pozytywny i nie narzekam na brak klientów.

Re: Reklama w sieci...

: 07 sty 2019, 08:58
autor: greta544
Moim zdaniem w dzisiejszych czasach reklama w sieci najbardziej się opłaca i przynosi największe korzyści.

Re: Reklama w sieci...

: 07 sty 2019, 16:28
autor: Orijana
Na pewno warto zainwestować w reklamę. Jeśli wybierzemy firmę znającą dobrze temat, to nasza strona poszybuje w górę szybciej niż byśmy sie mogli spodziewać. Myślę, że warto powierzyć swoją stronę firmie Efectownia z Torunia. Mają już za sobą kilkadziesiąt udanych kampanii, bardzo innowacyjni, działają nieszablonowo, a każdego klienta traktują indywidualnie. Oczywiście mozna u nich wybrać jeden z gotowych pakietów. Pamietajcie, że pozycjonowanie jest bardzo ważne.

Re: Reklama w sieci...

: 09 sty 2019, 10:15
autor: lakierka
O marketing internetowy możesz zapytać tu: https://www.ideo.pl/marketing-internetowy . Ja właśnie tej firmie powierzyłam wypromowanie mojego biznesu. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić, zyskałam bardzo wielu nowych klientów. Nie przypuszczałam nawet, że tak dobry wynik jest w ogóle możliwy.

Re: Reklama w sieci...

: 17 sty 2019, 21:17
autor: Patrycja33
Myślę, że warto abyś także zwróciła uwagę na ofertę agencji marketingowej https://iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ która jest w stanie zaradzić wielu problemom jeżeli chodzi o postrzeganie marki w internecie, budowę relacji z klientem oraz co za tym idzie zwiększenie gron zainteresowanych oraz klientów. U nas sprawdzają się od ponad roku i jak na razie nie mamy co do ich pracy zastrzeżeń bo rozwój i brak kryzysów wizerunkowych nas w pełni zadowala.

Re: Reklama w sieci...

: 19 sty 2019, 11:09
autor: Kia
Najlepiej poprzez pozycjonowanie. marketing szeptany owszem, ale teraz zresztą nie tylko teraz jest trend na linkbuilding. W moim odzuciu tak jak wspomniałam bardzo skuteczne jest pozycjonowanie. oczywiście najlepiej posuzkać jakąś agencję, która się tym zajmuje. Z mojego doswiadczenie bardzo polecam Proformat https://www.proformat.pl

Re: Reklama w sieci...

: 19 sty 2019, 13:55
autor: filipinka888
Reklama w sieci jest przydatna. Sprawdzi się pod wieloma względami. Taki marketing internetowy wykonuje wiele firm i warto szukać różnych takich propozycji w sieci. Osobiście większość osób jest zadowolonych z takich reklam, dzięki którym lepiej nas potencjalni klienci odnajdują w sieci.

Re: Reklama w sieci...

: 24 sty 2019, 01:39
autor: kazo
Ja chcąc by reklama mojej firmy przebiegała pomyślnie i efektywnie, wykorzystuje usługi wyłącznie sprawdzonej agencji interaktywnej https://solv.pl/agencja-interaktywna-warszawa/, która swój oddział ma w Warszawie

Re: Reklama w sieci...

: 26 sty 2019, 21:52
autor: frizi5
Reklamowanie da nam nowych klientow, a taki https://wfirma.pl/program-do-faktur-online program pomoze nam wystawiac faktury dla nich. Narzedzie umozliwia wystawianie kazdej faktury i jest to duze ulatwienie dla naszej firmy. Nie musimy sie meczyc z fakturami, bo system nam wszystko zrobi.

Re: Reklama w sieci...

: 27 sty 2019, 12:46
autor: Avashop
Zgadzam się. Reklama w sieci przynosi korzyści. Największą zaletą jest fakt, że można to sprawdzić. https://avashop.pl/pl/p/BB-GLOW-WHITENI ... RIGEN/5027

Re: Reklama w sieci...

: 29 sty 2019, 10:47
autor: jjusti18
Reklama w sieci rzeczywiście ma ogromną moc. Jednak świat nie zamyka się tylko na internecie, warto pomyśleć nad reklamami typu rollupy, ścianki wystawiennicze, flagi reklamowe, które mogą nas reprezentować w naszej okolicy w różnych miejscach. Tego typu formy reklamy oferuje przykładowo firma https://www.retio.pl . U nich możesz liczyć na wysoką jakość usług.

Re: Reklama w sieci...

: 30 sty 2019, 15:50
autor: bisoner
Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć.

Re: Reklama w sieci...

: 07 lut 2019, 19:15
autor: zbylu
Ja się słabo na tym znam. Raczej niestety nie będę w stanie pomóc...

Re: Reklama w sieci...

: 11 lut 2019, 17:26
autor: kinia744
Co do reklamy w sieci to ja skorzystałam z oferty firmy https://xann.pl/ która reklamuje mnie w google adwords, na facebooku oraz pozycjonuje moją stronę firmową. No i powiem wam że efekty widziałam już po pierwszym miesiącu, są skuteczni, bez dwóch zdań. Polecam sprawdzić co mają do zaoferowania, to korzystne opcje.

Re: Reklama w sieci...

: 26 mar 2019, 09:23
autor: Tymoteusz1
Grunt to podjąć takie kroki, które w wymierny sposób poprawią widoczność Waszej marki wśród konkurencji. Jest to o tyle prostsze, że wykorzystując audyt z https://firmaprzyjaznaklientowi.pl dostaniecie jasne informacje, co warto przekazać Waszym potencjalnym klientom. Pomyślcie nad tym.

Re: Reklama w sieci...

: 26 mar 2019, 11:46
autor: Gabi2
Jeżeli planujecie założyć kanały social media dla waszej firmy to musicie wiedzieć jak sprawnie i dobrze poruszać się po internecie. O tym jakie treści wart publikować możecie więcej poczytać na stronie http://prasaimedia.pl/ Myślę, że informacje które publikujecie na swojej stronie powinny być dostosowane do tematyki waszej firmy, ale mogę się mylić.

Re: Reklama w sieci...

: 14 kwie 2019, 20:09
autor: ganek
Co sądzicie o zatrudnieniu profesjonalnej firmy co się tym zajmuje? Znacie https://g5.com.pl/?

Re: Reklama w sieci...

: 29 kwie 2019, 11:36
autor: AnnMa
Oprócz reklamy w sieci, postawiłabym również na reklamę lokalną. Mogą w tym pomóc spersonalizowane gadżety z logo firmy, na przykład długopisy. Logo firmy można można umieścić na wydruki 3d cena. Widziałam, że drukarnia http://elprodruk3d.pl/ oferuje takie usługi.

Re: Reklama w sieci...

: 07 cze 2019, 11:17
autor: elzi
Agencja reklamowa Katowice https://solv.pl zajmuje się reklamowaniem firm od wielu lat, marketing internetowy nie jest dla nich obcy, ich wszelkie usługi są wykonywane w stu procentach na czas i dokładnie

Re: Reklama w sieci...

: 11 cze 2019, 13:12
autor: joank
Polecam rzucić okiem na https://seomood.pl. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji na temat projektowania i pozycjonowania stron internetowych. W dzisiejszych czasach są to bardzo ważne kwestie.